|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Po čiščenju nisem krvavela skoraj nič
16.8.2009 21:14:08   
Jullija
Je imela katera podobno izkušnjo? Sedaj me skrbi, da je kaj narobe, tam so mi rekli, da lahko krvavim do 10 dni, jaz pa sem prišla domov in tisti dan še malo krvavela, naslednji pa več ne, pa danes tudi nič. Na čiščenju sem bila v petek. Je to normalno? Skrbi me, ali so mi čiščenje v redu naredili. Če bi ostalo kaj notri, po kolikem času bi se to vnelo, oz. bi me verjetno začelo boleti ali kako? ALi pa me skrbi za brez veze in so me tako dobro sčistili, da ni nič ostalo in zato nič ne krvavim? Hmmm...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Po čiščenju nisem krvavela skoraj nič
16.8.2009 21:56:18   
Jančika_
Mislim, da je to vredu. Moja prijateljica je krvavela samo prvi dan, potem pa nič več in je bilo vse OK.

(odgovor članu Jullija)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Po čiščenju nisem krvavela skoraj nič
16.8.2009 22:00:41   
katra55
To je vredu. Če nebi dobro ščistili in bi dobila vnetje bi močno krvavela, pa tudi hude bolečine bi imela.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Po čiščenju nisem krvavela skoraj nič
16.8.2009 23:32:03   
Muca83
Jaz tudi po prvem čiščenju nisem skoraj nič. Pač dobro opravljeno delo. user posted image

_____________________________

Lana, 27.08.2009 (3.460 g, 50 cm, OG 37 cm)
6. mesec: 7.430 g, 67 cm
7. mesec: 8.240 g, 68 cm

(odgovor članu katra55)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Po čiščenju nisem krvavela skoraj nič
17.8.2009 10:24:15   
lara33
Ja tudi za mano sta že 2 čiščenja- pa se bojim da se mi približuje tretje. Po obeh nisem skoraj nič krvavela. Že naslednji dan sem imela čisto tamejhne vložke.

(odgovor članu Muca83)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Po čiščenju nisem krvavela skoraj nič
18.8.2009 11:21:02   
zaljubljena23
Pri meni je bil prisoten samo rahel izcedke, tam nekje 2 dni po čiščenju...Tako, da je to čist normalno

Če bi še kaj noter ostalo, bi te bolelo, imela bi povišano temperaturo...


_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu Jullija)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Po čiščenju nisem krvavela skoraj nič
18.8.2009 12:34:06   
marjetka1975
Evo jaz imam pa eno vprašanje za vas. Zgleda, da me je al pa me bo v kratkem doletelo enako kot ste nekatere dale ze skozi.
Vceraj sem bila namrec zaradi krvavitve na urgenci, danes pa ni nic bolje je samo slabse in kot kaze imam ss.

A mi lahko katera pove kako zgleda to čiščenje, a kaj boli, koliko casa si v bolnici, koliko časa si potem doma itd.

Hvala in lp vsem

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Po čiščenju nisem krvavela skoraj nič
18.8.2009 13:22:06   
loremi
Marjetka, žal mi je, da je tudi tebe to doletelo user posted image .

Na čiščenje prideš zjutraj tešča, najprej na urgenco, soba 31, da dobiš papirje in te pošljejo na oddelek, tam se preoblečeš in počakaš na poseg. Opravijo ga pod splošno narkozo, je pa to kratek poseg, po njem pa boli kot ob malo močnejši M. Po posegu odležiš vsaj 5 ur, domov pa greš še isti dan in lahko že tudi piješ in ješ. Na dan posega boš krvavela, potem naslednje dni naj bi bilo boljše. Drži se!

(odgovor članu marjetka1975)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Po čiščenju nisem krvavela skoraj nič
20.8.2009 8:07:05   
marjetka1975
Ja loremi, kaj naj rečem očitno mi ni bilo usojeno.
Kakorkoli jaz se tolažim, da verjetno je bilo kaj narobe s kromosomi, pa je bolje tako. Vem slaba tolažba ni kaj, sam mal lažje se pa vseen počutim.

Pa lahko tud povem, da kljub temu, da ko sem slišala kaj me čaka, pa da sem bila k mesečnik, moram pohvalit osebje v 2 nadstropju KC oddelek A2, kjer sem bila. So zelo prijazni in razumevajoči.

Mam pa eno bprašanje. Koliko časa po posegu ste bile na pregledu pri ginekologu? Men so rekli da naj grem po 3 tednih, sam jaz mam pa datumn 1.9. ze od prej, pa ga ne bi prestavljala. kaj menite je to ok al prekmalu?

Lp vsem, v upanju da nam vsem nasledjič uspe!

(odgovor članu loremi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Po čiščenju nisem krvavela skoraj nič
20.8.2009 20:00:13   
katra55
marjetka 1975 žal mi je ,da te je to doletelouser posted image user posted image user posted image
Meni so rekli naj grem na pregled po 6-ih tednih.
Če imaš že datum potem ga pomoje ni treba prestavljati, drugače pa te bo itak naročila še enkrat.

(odgovor članu marjetka1975)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Po čiščenju nisem krvavela skoraj nič
10.10.2009 22:13:19   
Maxy
Jst sem tud mal krvavela, pa je blo potem vse ok. Ne obremenjuj se s tem.

_____________________________

Do krajev, kamor se splača iti, ni nobenih bljižnic. B.Sills

(odgovor članu katra55)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?