|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Podobnost
23.7.2007 22:05:48   
karmyka
Drage mamice dvojčkov.
Ker sem tudi sama v 14tednu nosečnosti z dvojajčnimi dvojčki
me zelo zanima eno vprašanje.
Zanima me če,so si lahko tudi dvojajčni dvojčki tako zelo podobni
kot enojajčni.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Podobnost
23.7.2007 22:14:11   
LIDJOČKA
Tudi moji punčki sta dvojajčni in sta si bili kar precej podobni, sploh takoj od začetka, potem pa vse manj. Zdaj sta stari 9m in se mi zdi da sta popolnoma različni, čeprav jih večina ne ločiuser posted image . Pa vsi komentirajo komu sta podobni, ali meni ali mojemu možu, danes pa je ena kolegica rekla da sta najbolj podobni starejši hčerki user posted image , pri nas so si celo vse tri zelo podobneuser posted image ! Drugače pa po mojem mnenju si dvojajčni ne morejo biti tako zelo podobni (identični) kot enojajčni, ali pačuser posted image

(odgovor članu karmyka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Podobnost
23.7.2007 23:24:49   
klepetka
naša soseda ima dvojajćna dvojčka in si nista niti malo podobna.Ampak res čisto nič,ne karakterno ne vizuelno

_____________________________



(odgovor članu LIDJOČKA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Podobnost
24.7.2007 7:20:40   
emaa
Naša dva sta si ful podobna, pa sta dvojajčna, kako bo pa kasneje, bomo pa še videli. V albumu se kar lepo vidi, če imam kako novejšo sliko. Sta si pa že skoz podobna, v bistvu vedno bolj. 

(odgovor članu klepetka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Podobnost
24.7.2007 7:24:55   
Lunca1
Jaz ima dvojčico, pa si zdaj nisva več tako zelo podobni. Še najbolj sva si bili do 5. razreda, čeprav so naju učiteljice menjale tudi še kasneje, menda še v srednji šoli, pa čeprav si nisva bili tako zelo podobni. Karakterno pa sva popolnoma drugačni, jaz bolj umirjena, sestra bolj živahna. No pred šolo pa na nekaterih slikah še jaz ne vem katera je katera.user posted image

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Podobnost
24.7.2007 7:47:42   
puncica
Ej emamair pa si ti sigurna da nista tvoja enojajčna, ker sta si res fuuuuuul podobnauser posted image . Luštna fantka resuser posted image user posted image

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Podobnost
24.7.2007 10:07:33   
karmyka
Najlepša hvala za odgovore.
Tako sem nestrpna da bi ju najraje že kr rodila, me že zelo zanima kakšni bodo moji mali štručki.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Podobnost
24.7.2007 12:09:41   
siskamiska
karmyka nekateri so si podobni, drugi pa pač ne. V bistvu sta to otroka ki sta bila spočeta iz dveh celic. Naša si nista nič podobna , vsaj zame ne, nekateri pa pravijo da sta si vedno bolj.
Emamair kakšna lušna fantka user posted image user posted image user posted image user posted image . Čudovita sta res.


(odgovor članu karmyka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Podobnost
24.7.2007 12:53:12   
emaa
Po moje se šele kasneje res vidi kako so si podobni dvojajčni dvojčki. Jaz pa sestra sva si bili kot dojenčka ful podobna, brata isto (onadva sta si bila podobna ful do enega 2-3 leta), pa si zdaj nisva nič podobni. Saj neka podobnost je, saj starša sta ista, a neuser posted image . mam pa kolega, ko sta si z bratom dokaj podobna (dvojajčna dvojčka), čez cesto se ju je dalo zamešati, no zdaj nič več, enemu se malo lasje redčijo, pa pol takoj veš. 

(odgovor članu siskamiska)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Podobnost
24.7.2007 13:09:58   
sacha
Dvojajčni dvojčki so si podobni ravno toliko kolikor so si podobni ostali bratje in sestre. Lahko zelo ali pa nič.

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Prvi mesec z dojenčkom: Zakaj je začel tol...
Dojenček, ki je bil prej »priden« in je jokal v mejah normale in predvsem, kadar je kaj potreboval, nenadoma dobi neutol...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?