|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Poganjalec - dvokolo
11.2.2010 13:53:09   
Pia77
Našemu fantu bi za drugi rojstni dan kupili poganjalec - kolo brez pedalov. Zanima me, kakšne so vaše izkušnje - je pomembneje, da ima "poličko za noge" kot tale ali pa je bolj uporabno, da ima napihljiva kolesa kot tale?

Hvala za vaša mnenja!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Poganjalec - dvokolo
11.2.2010 14:27:55   
Lenny
Midva sva iskala napihljiva kolesa in možnost nastavitve sedeža in krmila. Kettler je imel oboje in ga imajo v treh velikostih.

_____________________________

Oči: "Sine, kaj delaš?"
Sin: "Nič oči. Pa to počasi!"

(odgovor članu Pia77)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Poganjalec - dvokolo
11.2.2010 15:49:50   
Lara28
Po mojem je najbolj pomembno, da ima nastavljiv sedež. Naša je uporabljal ta poganjalec približno 1 leto in v tem času zelooo zrasel, tako da nam je to koristilo. Pa seveda je fino, da so prava kolesa in ne plastična.

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Poganjalec - dvokolo
11.2.2010 17:33:34   
mayci
Polička za noge ni pomembna, ker so noge tako ali tako večji del časa v gibanju (ali pa jih uporablja za ravnotežje), sicer pa jih drži gor.user posted image   Tudi mi smo gledali, da so napihljiva kolesa in da je možnost nastavitve višine sedeža, pa tudi to, da ni pretežak.
Je pa to res super nakup, mi smo ga našemu fantu kupili malo po drugem roj. dnevu, pa še zdaj je ta poganjalec zakon  user posted image , čeprav se zna voziti tudi s kolesom na pedala brez pomožnih kolesc...


_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu Lara28)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Poganjalec - dvokolo
11.2.2010 20:48:32   
živa
Samo v opozorilo: poganjalci z napihljivimi kolesi so preveliki za povprečnega dvoletnika - vsi, ki sem jih našla, razen morda Kokua (ampak tisti je pa drag kot žafran). Še najnižji, ki sem ga našla, to je tale:

http://www.puky.net/homepage/produkte/laufraeder/4006.htm

je prevelik za našega, ker ne doseže z nogami do tal, če sedi na sedežu. Mali ima 94 cm, od tal do presredka je imel takrat 32 cm. Vsi poganjalci na našem tržišču imajo 35 cm visok sedež v najnižji poziciji, Puky ima 34.  

Mi smo ga vseeno kupili, ker mi je brez veze kupovat kolo z gumiranimi ali celo plastičnimi kolesi, in zdaj čakamo na pomlad, da spet poskusimo, če je kaj zrasel.

Lp,

živa


(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Poganjalec - dvokolo
11.2.2010 21:06:48   
K_a_t_i
Noben od naštetih ni primeren za 2 letnika. Kupi takega z 10 colskimi kolesi.
Evo, ta je zanj http://www.igrarija.com/vozila/poganjalci/dvo-kolesni-poganjalci/poganjalec-speedy-10-kettler.html Njegova absolutna prednost je tudi v tem, da je izjemno lahek (če se ti tamal spunta, da ga lahko neseš user posted image ).

Naš je zdaj star 3 leta, ima 98cm in še vedno blazno uživa na njem. To ne moreš verjet kako se tamali naučijo lovit ravnotežje user posted image . Dobil ga je pa za 2. rojstni dan.

Še tole - una polička za noge bo pomojem prej moteča kot uporabna - namreč prednost poganjalca pred kolesom je ravno v tem, da lahko da noge na tla tik ob kolesu.

< Sporočilo je popravil K_a_t_i -- 11.2.2010 21:11:24 >


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Poganjalec - dvokolo
11.2.2010 21:09:19   
živa
Tega Kettlerja od Kati smo mi gledali, ampak gumirana kolesa meni nikakor ne potegnejo. Drugače je pa super in se menda zelo obnese tudi pri mojih kolegicah.

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Poganjalec - dvokolo
11.2.2010 21:12:59   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: K_a_t_i

Noben od naštetih ni primeren za 2 letnika. Kupi takega z 10 colskimi kolesi.
Evo, ta je zanj http://www.igrarija.com/vozila/poganjalci/dvo-kolesni-poganjalci/poganjalec-speedy-10-kettler.html Njegova absolutna prednost je tudi v tem, da je izjemno lahek (če se ti tamal spunta, da ga lahko neseš user posted image ).

Naš je zdaj star 3 leta, ima 98cm in še vedno blazno uživa na njem. To ne moreš verjet kako se tamali naučijo lovit ravnotežje user posted image . Dobil ga je pa za 2. rojstni dan.

Še tole - una polička za noge bo pomojem prej moteča kot uporabna - namreč prednost poganjalca pred kolesom je ravno v tem, da lahko da noge na tla tik ob kolesu.


Tudi nas je za 2 rd dobil tega.Zdaj je visok okoli 96cm in 12colski sploh niso prisli v postev.
Ga ne morem prehvalit.

(odgovor članu K_a_t_i)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Poganjalec - dvokolo
11.2.2010 21:13:58   
K_a_t_i
Živa, z njim ni nobenega dela (ni treba pumpat ipd). Mi nismo videli razloga za napihljiva kolesa - preden bo uničil gumirana, bo poganjalca prerastel (no, naša so precej obdrgnjana, ker je mali res živ norc in resen "power user" - ampak ni nobene ovire! Če bi imeli napihljiva, sem 100%, da bi že počila user posted image ).

K.


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Poganjalec - dvokolo
12.2.2010 13:33:47   
livia
Najbolj pomembno se mi zdi, da ima nastavljiv sedež. Glede na to, da bo šele 2 leti star je zelo pomembna tudi najnižja možna nastavljena velikost sedeža. Običajno so 12 colski, ki so pa vsaj nam bili preveliki. Mi imamo likeabike in smo ful zadovoljni.

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Poganjalec - dvokolo
14.2.2010 8:48:12   
jakaracman
http://kokua-slovenija.blogspot.com/

Res priporočam, imamo gaže 3 leta in če ceno razoprediš vredno!!

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Poganjalec - dvokolo
14.2.2010 8:51:25   
skuštrana
IZVIRNO SPOROČILO: skamp

IZVIRNO SPOROČILO: K_a_t_i

Noben od naštetih ni primeren za 2 letnika. Kupi takega z 10 colskimi kolesi.
Evo, ta je zanj http://www.igrarija.com/vozila/poganjalci/dvo-kolesni-poganjalci/poganjalec-speedy-10-kettler.html Njegova absolutna prednost je tudi v tem, da je izjemno lahek (če se ti tamal spunta, da ga lahko neseš user posted image ).

Naš je zdaj star 3 leta, ima 98cm in še vedno blazno uživa na njem. To ne moreš verjet kako se tamali naučijo lovit ravnotežje user posted image . Dobil ga je pa za 2. rojstni dan.

Še tole - una polička za noge bo pomojem prej moteča kot uporabna - namreč prednost poganjalca pred kolesom je ravno v tem, da lahko da noge na tla tik ob kolesu.


Tudi nas je za 2 rd dobil tega.Zdaj je visok okoli 96cm in 12colski sploh niso prisli v postev.
Ga ne morem prehvalit.



Mi imamo tudi tega. Dobil za 2rd. Iz razloga - vsi ostali so preveliki za 2letnike, razen original like abike, tisto mi je pa too much money. Pa lesen mi je sicer fora, ampak ne vem koliko je uporaben po blatu in podobno user posted image

Moja prijateljica je svojemu 2 letniku za 2rd kupila 12 colskega ( Hudora) in tamalemu še sedaj pri 3 letih ni prav, tako da se potem mi nismo odločili za to varianto, ker se m i zdi brezveze nekaj kupit pa da mi potem eno leto stoji doma.

10 colske imajo še v Pikapolonici, firma je Dino, ima tudi ročno zavoro, kar tal ekettler nima 8ampak je ne pogrešamo).
http://nakup.pikapolonica.com/igrace/igra-na-prostem/kolesa-celade/dino-Solsko-kolo-10/17038006817100003


< Sporočilo je popravil skuštrana -- 14.2.2010 8:58:49 >


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Poganjalec - dvokolo
18.2.2010 7:28:41   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: živa

Samo v opozorilo: poganjalci z napihljivimi kolesi so preveliki za povprečnega dvoletnika - vsi, ki sem jih našla, razen morda Kokua (ampak tisti je pa drag kot žafran). Še najnižji, ki sem ga našla, to je tale:



Točno to smo mi opazili. Kupili smoo kettlerja brez napihljivih koles, so ožja in manjša. Tega smo kupili http://www.igrarija.com/vozila/poganjalci/dvo-kolesni-poganjalci/poganjalec-speedy-10-kettler.html

Tale napihljiva so večja, debelejša in jih tako mali otrok težje manevrira, ga mnogo prej vrže, kot nenapihljiva. Je pa fajn potem, ko otrok že bolje obvlada alipa je večji, takrat so pa superca.

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 18.2.2010 7:30:45 >

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Poganjalec - dvokolo
17.3.2010 8:39:00   
ninicananica
V spletni trgovini Chebeltza.com prodajajo lesene poganjalce z napihljivimi kolesi, tudi takšne, ki imajo nastavljivo višino sedeža 29,5 - 38cm (Early Rider - Lite). Mi smo za našo punčko kupili First Bike in smo zelo zadovoljni.

http://www.chebeltza.com/poganjalci/2_kolesni.html
 

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Poganjalec - dvokolo
17.3.2010 8:53:46   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: miki_miska1

Tudi izredni zanimivi poganjalci so v trgovini www.rdecivoz.si
Našem navihancu smo kupili Turbo Želvo. Zares je kvalitetna in dobro gre user posted image

Poglejte si. Mogoče pa kaj najdete.

lp


holy vagon, pa tukaj majo un legendarni voziček radio flyer user posted image user posted image

(odgovor članu miki_miska1)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Poganjalec - dvokolo
17.3.2010 10:28:10   
barni
Mi smo za naso 28 mesecnico narocili tegale:

http://www.igrarija.com/vozila/poganjalci/dvo-kolesni-poganjalci/poganjalec-kettler-orange-air.html

Sosedje imajo za manjso puncko istega, pa ima sedez do konca dol in cisto lepo doseze tla. Ko gledam dimenzije se mi zdijo vsi priblizno enaki, le rumeno rdeci je malo manjsi.

Ko sem gledala njo sem videla, da bo nasa gotovo dosegla tla, saj je vecja od nje. Je pa velika okoli 95 cm.

SO mi pa vsi priporocili napihljiva kolesa, pa ne vem zakaj. Smo potem vzeli tegale, ker nam je najbolj vsec barva, pa cisto preprost je. Upam, da se bo obnesel, je bolj nezaupljive sorte, bo trajalo da se "spoznata"user posted image .

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Poganjalec - dvokolo
17.3.2010 13:55:37   
livia
IZVIRNO SPOROČILO: ninicananica

V spletni trgovini Chebeltza.com prodajajo lesene poganjalce z napihljivimi kolesi, tudi takšne, ki imajo nastavljivo višino sedeža 29,5 - 38cm (Early Rider - Lite). Mi smo za našo punčko kupili First Bike in smo zelo zadovoljni.

http://www.chebeltza.com/poganjalci/2_kolesni.html
 



ninicananica, a tale first bike je res samo 4 cm nastavljiv po višini?

(odgovor članu ninicananica)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Poganjalec - dvokolo
17.3.2010 23:00:35   
kenka
ravno, ko se menite o dvokolesnih poganjalcih ... a veste, kje bi lahko kupila rabljenega poganjalca, saj nihče ga očitno še ne prodaja (ni oglasov)

lp

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Poganjalec - dvokolo
18.3.2010 11:07:15   
ninicananica
Livia, piše že tako. Ampak sem ga zdaj merila in te mere ne držijo najbolj. Ati je namreč še eno luknjo zvrtal in sedež spustil še malo nižje in je šele zdaj na 34 cm, tako da tamala doseže tla. In mislim, da potem pride tudi nekoliko višje, kot 38 cm. Piše pa povsod, da je sedež nastavljiv 34 - 38 cm. Razen če sem se jaz kaj zmotila v merjenju user posted image .

(odgovor članu kenka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Poganjalec - dvokolo
19.3.2010 8:31:17   
barni
Evo mi ga imamo doma in je ful lep. Pa cist prav ji je. Tko da ce bi kupili 10 colskega bi bil zdaj prav, potem pa kmalu premajhen.

Upam, da bo zadovolna. Se je ze peljala in ji je blo kar vsec, samo ravnotezje jo matra.

(odgovor članu ninicananica)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Poganjalec - dvokolo
30.1.2011 15:34:10   
ksenjaka
Živ. Sedaj se v Lj. dobi tudi puky-ja 2 kolesnega poganjalca za najmanjše... 10colske gume in primeren že od 86 cm dalje (to je veliko  manj kot 2 leti)... 29cm ima višina sedeža. 

(odgovor članu barni)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Poganjalec - dvokolo
1.2.2011 17:14:28   
viledka
jaz sem preko igrarije naročila Hudora in so stalno problemi z njim - 2 krat reklamiran in spet pokvarjen - ima ga eno leto. Sem končala reklamirat, ker so mi sedaj rekli, da ga moram pripeljat v MB. zdaj je presel na pravo kolo.So pa kettlerjevi baje dobri.

(odgovor članu ksenjaka)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Poganjalec - dvokolo
1.2.2011 20:06:11   
K_a_t_i
IZVIRNO SPOROČILO: viledka

jSo pa kettlerjevi baje dobri.

Naš 10 colskega kettlerja goni že 2 leti (konec februarja bo star 4). Razen, da je ogulil sedež, je še tak kot nov (no, ne po izgledu user posted image )! Pa je res non stop na njem (zadnjih par mesecev malo manj, ker gre raje na kolo odkar ne rabi pomožnih koleščkov user posted image ). Zgleda, da bo ta poganjalec dočakal še njegovega mlajšega brata...


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu viledka)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Poganjalec - dvokolo
7.2.2011 15:38:48   
ksenjaka
Živjo. Tule so se pa prav specializirali na poganjalce za najmlajše, tako da so primerni že od 75 cm dalje... http://www.kakadu.si/28-poganjalci-za-najmlajse
Pa veliko sreče pri izbiri. Mi imamo nizozemski Firstbike (od 29cm) in je zakon!

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Poganjalec - dvokolo
7.2.2011 20:24:45   
K_a_t_i
IZVIRNO SPOROČILO: ksenjaka

Živjo. Tule so se pa prav specializirali na poganjalce za najmlajše, tako da so primerni že od 75 cm dalje...


Na spletni strani piše od 85. 75cm ima naš 8,5 mesečnik... user posted image A je to dejansko kdo sprobal? Se mi namreč zdi precej "neposrečeno", da ima tako široko "štango" tam, kjer so noge - se ne drgne otrok vanjo, ko se poganja? To, da bi dal noge gor na "poličko" vmes, ko se vozi, je pa itak nemogoče user posted image

< Sporočilo je popravil K_a_t_i -- 7.2.2011 20:26:11 >


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu ksenjaka)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Še zadnjič: besede, ki jih mora prebrati v...
Ko ženska postane mama, se življenje obrne na glavo. Nič ni več tako kot prej. Vsaki mamici se kdaj zgodi, da hrepeni po...
Pomladno potepanje s kolesom
Pomlad prinaša toplejše sončne žarke. Vremenske razmere, primerne za gibanje zunaj, koristijo tako staršem, kot njihovim...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?