|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pogreta juha,...
8.6.2006 21:43:34   
Anonimen
Pred nekaj leti sem se ločila, na mojo željo in on me je skušal prepričati, naj ostaneva skupaj, saj me je imel resnično rad. Bila sem dokaj mlada in drug moški mi je zmešal glavo (z njim se ni obneslo dolgoročno, skupaj sva bila nekaj let), doma so nastali problemi in sem šla. Imava enega otroka. Živela sva vsak svoje življenje, ustvarila sva si družini, vendar je njemu razpadla pred približno dvema letoma. Tudi jaz imam še eneta otroka, vendar z njegovim očetom ne živiva skupaj. Se tudi zelo slabo razumeva, ker on noče živeti družinsko življenje ampak pride ko mu paše, drugače pa živi v hiši z mamo, jaz pa v najemu. Tudi do otroka ne kaže posebnega zanimanja. Z bivšimmože m že nakaj časa normalno kontaktirava (odkar je šel s svojo novo partnerko narazen) in zdaj je predlagal, da bi ponovno  poskusila zaživeti skupaj. Ne vem kaj storiti, bila sem mlada in se hitro odločala in kasneje tudi obžalovala svojo odločitev, vendar mu tega nisem priznala. Pred mano je težka odločitev zato prosim, da mi kaj svetujete. 
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pogreta juha,...
8.6.2006 21:53:19   
*Karmen*
Torej si bila za prvo razvezo kriva ti? Ja, če je bivši pripravljen pogreti juhico in če si jo ti pripravljena pojesti, zakaj pa ne? Samo ne se zaletet v bivšega zato, ker si razočarana nad nekom drugim. Dovolj je, da si mu enkrat zlomila srce. Dobro premisli, kaj čutiš do njega, preden se spustiš v to pogreto juhico.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pogreta juha,...
8.6.2006 22:12:05   
Sita
Vprašaj se, koliko imata skupnega. Prvo pravilo uspešne veze je: skupaj ljubita iste stvari. Če se v njegovi bližini počutiš dobro in se smeješ njegovim šalam, lahko veza prav gotovo uspe. In če iskrica ljubezni še obstaja, nimaš kaj izgubiti. Sedaj imata za seboj mnogo več izkušenj in prav gotovo se bosta znala prav odločiti.

_____________________________

Ljubi svojega moža kot Boga in ti mož, svojo ženo kot Boginjo. Pri tem ni žrtev in nič nam ni težko.

(odgovor članu *Karmen*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pogreta juha,...
8.6.2006 22:15:36   
Anonimen
Sama nisem nikoli pogrevala bivših vez.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pogreta juha,...
8.6.2006 22:20:52   
Anonimen
Ja, zadnjič smo bili skupaj v družbi, pa sem se ob njem počutila čisto domače, kot da se nikoli ne bi razšla. Še z nikomer nisem bila tako sproščena in spontana, pred njim se mi ni bilo nikoli treba ''nazaj držat''. 

(odgovor članu Sita)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pogreta juha,...
8.6.2006 22:26:52   
Anonimen
Dajta se najprej sama zmenit, brez otrok. Najprej se dobivajta sama, potem skupaj z otroci, ampak pojdite  kam ven. Šele če vam bo to uspevalo, se začnite dobivati skupaj z otroci doma. Vsaj jaz bi tako naredila. Naj otroci ne bodo zmedeni zaradi  vajinih poskusov ljubezni pa neljubezni pa spet ljubezni ali karkoli že. Super, če vama bo uspelo, gotovo, da ni boljšega, ampak prej, preden vpleteta otroke, se prepričajta o tem.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pogreta juha,...
8.6.2006 22:26:56   
Anonimen
To je dobro, da se ob njem počutiš sproščeno.

Ampak-a lahko ponovno živita skupaj? Živeti skupaj je lahko precej drugače od biti skupaj v družbi...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pogreta juha,...
9.6.2006 8:30:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

zato prosim, da mi kaj svetujete. 


Moj nasvet je:














































Dojela? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pogreta juha,...
9.6.2006 8:41:01   
Anonimen
Nazaj se samo kozla.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Pogreta juha,...
9.6.2006 9:15:25   
kitty
Kot v kakšni telenoveli user posted image

Pojdita skupaj naprej mogoče je to vajina usoda....user posted image

(odgovor članu *Karmen*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Pogreta juha,...
9.6.2006 9:27:13   
tulip
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Ja, zadnjič smo bili skupaj v družbi, pa sem se ob njem počutila čisto domače, kot da se nikoli ne bi razšla. Še z nikomer nisem bila tako sproščena in spontana, pred njim se mi ni bilo nikoli treba ''nazaj držat''. 

Ja normalno, saj se vendar intimno poznata!
Ker si bila mlada in je bilo vse na vrat na nos, ne ponovi iste napake in uporabi tudi glavo - predvsem zaradi otrok je treba stvar pogledat tudi z razumom!!
user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Pogreta juha,...
9.6.2006 23:17:21   
mojamura
ne se zaletet!
On in ti sta sicer zdaj druga človeka, ki sta dala marsikaj skozi. Daj si čas in če imaš samo trohico dvoma v uspeh te zveze pusti vse skupaj....veš, je še dosti dedcev na svetu in  ni ti treba lih tistega spet pobrat, katerega si že enkrat zavrgla

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Pogreta juha,...
9.6.2006 23:25:40   
Marogica
Tako ti bom rekla. Kor si že sama napisala, si bila takrat mlada oz. oba, vmes sta oba dozorela, živela svoja življenja in marsikaj doživela. Vedno obstajajo možnost, sploh, če sta se oba spremenila, kar sta se, po vsej verjetnosti.
PRi 90% ljudi, ki se vračajo k stari vezi, ne funkcionira. Ti si mogoče pri tistih 10%, kjer pa obstaja možnost, da dokažeš nasprotno. PRobaj, vendar počasi, brez prehitevanja in prevelikega upanja in pričakovanja z obeh strani.
Želim ti to, kar si želiš tudi sama...

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Pogreta juha,...
10.6.2006 12:45:22   
dory
...nikol ni dobra...in pri tem ostajam...

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Pogreta juha,...
10.6.2006 14:23:01   
benika
...nikol ni dobra...in pri tem ostajam...


Življenska resnica!

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Pogreta juha,...
10.6.2006 20:18:16   
tulip
Kaj pa če ni juha, če je mineštra ali jota?!
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Pogreta juha,...
10.6.2006 21:06:16   
natalia
ne priporočam!

lp

_____________________________

V našem kraljestvu domujeta princesa Eva in mali naslednik Žiga!

(odgovor članu tulip)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?