|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Porodnišnica Celje
9.7.2013 6:57:57   
robika
Pozdravljene!

V septembru bom rodila,zanima me,kako je v Celjski porodnišnici? Od mojega zadnjega poroda so minila 4 leta,se je v tem času kaj spremenilo? Izkušnje mamic ki so rodile pred kratkim bi bile dobrodošle user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Porodnišnica Celje
24.7.2013 10:25:55   
tweety83
sicer sem rodila dve leti nazaj,ampak se nič ni spremenilo....(imam še enega otroka starega 4 leta)
načeloma je vse isto kot je bilo,res pa je da je treba včasih ful prositi za vložke,pleničke in oblekice (če je potrebno dojenčka preobleči)....

(odgovor članu robika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Porodnišnica Celje
16.8.2021 20:13:27   
mojcy1
Posodabljam temo, da ne zacenjam nove - zanima me čim vec podrobnosti o porodu v Celju... Zdaj, ko so šole za starše bolj kot ne samo v obliki videov in online zadev... Ker je zame prvic, bo vsaka informacija vec kot dobrodošla 😃👍❤️

(odgovor članu tweety83)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Porodnišnica Celje
19.11.2021 19:33:52   
Mateja1993
Sploh nevem kje zveš za kako materinsko šolo, je to sploh obvezno ali kako zdaj to poteka v teh korona časih.Naj bi te tam "pripravili" na porod, nevem kak zdaj pričakujejo da se bomo učili iz knjige

(odgovor članu mojcy1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Porodnišnica Celje
11.1.2023 5:39:10   
distincttwisting
Zdaj, ko so šole za starše bolj kot ne samo v obliki videov in online zadev doodle jump

(odgovor članu Mateja1993)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?