|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Porodnišnica Celje - dan odprtih vrat
8.3.2005 10:07:37   
Minkaa
Ali gre mogoče katera na dan odprtih vrat.

:sloncek:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Porodnišnica Celje - dan odprtih vrat
8.3.2005 10:10:29   
Čiračara
Minkaa kdaj pa je ta dan odprtih vrat? Danes? Mi lahko malo več poveš o tem?

(odgovor članu Minkaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Porodnišnica Celje - dan odprtih vrat
8.3.2005 11:25:03   
Minkaa
Dnevi odprtih vrat so ob torkih ob 13h. Predstavijo oz. pokažejo pa ti vse od začetka, ko prideš do konca ko greš. Predstavijo porodno dobo, kako poteka, sobe... Kako natančno zgleda ne vem ker še nisem bila. Razmišljam da bi šla danes.

:rozica:

(odgovor članu Minkaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Porodnišnica Celje - dan odprtih vrat
9.3.2005 13:26:14   
ZVEZDICA 22
Oj!

Ka je zdaj babike, ste ble al ne?jaz bi šla naslednji torek, če še bo, pa me zanima kok je kaj, če se splača!

BY;BY.....

(odgovor članu Minkaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Porodnišnica Celje - dan odprtih vrat
9.3.2005 22:40:36   
Minkaa
Ja jaz sem bila včeraj. Trajalo je uro in pol. Babica ki nam je razkazovala in povedala potek je izredno prijazna in ni mi žal da sem šla pogledat.

:sloncek:

(odgovor članu Minkaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Porodnišnica Celje - dan odprtih vrat
9.3.2005 22:53:30   
Jančika_
Minkaa, a tista nova soba (prva levo) je že zrihtana? Kako je pa opremljena? Ko sem bila jaz na ogledu (lani poleti), so jo še rihtali, prav tako, ko sem prišla rodit. Me res zanima, kakšna je.

Drugače pa naj povem, da sem bila tam zelo zadovoljna z vsem. V zadnjih nekaj mesecih sem bila trikrat not, vsakič na drugem oddelku (rodila, krvavela, spontano splavila) in vsepovsod so vsi bili super.

(odgovor članu Minkaa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Porodnišnica Celje - dan odprtih vrat
10.3.2005 9:26:08   
Minkaa
Ja ta soba je že opremljena. Malce drugače je prepleskana in ni tistih ploščic po stenah. Drugače pa se mi soba ni zdela prav nič posebnega. Žal pa nismo videli ostalih ker so bile zasedene.

;)

(odgovor članu Minkaa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Porodnišnica Celje - dan odprtih vrat
10.3.2005 11:31:42   
Jančika_
Ej,nobene škode:)-, ful so brezvezne. Malo sobe, v kateri sem rodila, lahko vidiš na prvi sliki v mojem albumu Vasja - zbrana dela. Ampak glavno, da je osebje fajn. Jaz se sobe skoraj ne spomnim, spomnim pa se, da je bila babica zakon in vsi ostali tudi.

(odgovor članu Minkaa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Porodnišnica Celje - dan odprtih vrat
11.3.2005 10:05:31   
Minkaa
Verjetno se res ne spomniš preveč kako je soba zgledala. Verjetno ti je v tistem trenutku figo mar. Glavno da je res osebje OK. Nam je razkazala ena ful prijazna babica. No sej verjetno so skoraj vse fajne.

:kava:

(odgovor članu Minkaa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?