|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Povečane bradavičke...
24.11.2008 19:11:41   
bibaleze1
Najprej lepo pozdravljene..sem nova na forumu in me zanima naslednje..od zadnjega
spolnega odnosa je nekje dva tedna in opazila sem da so si mi kolobarji okoli bradavic povečali, malo potemneli in
bradavičke so večino časa izbočene, prav tako imama občutek da so moje prsi nekako polne..to, da so kolobarji povečani  je opazil tudi moj dragi, zato vem, da to ni samo plod moje drugače
bujne domišljije...Drugih znakov nimam, ali je katera od vas opazila kaj takšnega in je pomenilo user posted image ??
Hvala za odgovor!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Povečane bradavičke...
24.11.2008 19:58:16   
zmajaz
V prvi nosečnosti je bilo pri meni nenadno večanje prsi (kljub temu, da sem ravnokar shujšala par kil in bi se mi po vsej logiki morale zmanjšati) čisto prvi znak, zaradi katerega sem posumila, da sem noseča - in izkazalo, se je, da sem res.

< Sporočilo je popravil zmajaz -- 24.11.2008 19:59:57 >

(odgovor članu bibaleze1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Povečane bradavičke...
24.11.2008 21:04:15   
bibaleze1
Hvala,vsaj ena, ki se je odzvala :)
Jst ne vem a naj to občutno spremembo pripišem hormonskim motnjam,
ker sem pred nekaj meseci nehala jemati KT ali možni user posted image ...
Za test pa je še malo prezgodaj...bomo videli

(odgovor članu bibaleze1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Povečane bradavičke...
24.11.2008 21:08:03   
katra55
Meni so se tudi na začetku nosečnosti povečale prsi in kolobarji porjaveli, pa prsi so me zelo bolele. Lahko da si user posted image . Kdaj pa bi morala dobiti M?


(odgovor članu bibaleze1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Povečane bradavičke...
24.11.2008 21:55:39   
zmajaz
Telo se pri različnih ženskah različno doziva, tako da je težko posploševati, ampak jaz po jemanju KT nisem opazila nobenih znakov - vse je bilo tako kot takrat, ko sem jih jemala - še M se je nekaj mesecev držala tistega ritma, kot med jemanjem KT, potem je pa postopoma ratala nekoliko bolj nepredvidljiva - isto kot pred jemanjem KT. Zdaj nimaš kaj drugo kot počakat na izostanek M, ko lahko narediš test. Držim pesti, da bo +. user posted image

< Sporočilo je popravil zmajaz -- 24.11.2008 21:57:54 >

(odgovor članu katra55)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Povečane bradavičke...
25.11.2008 9:58:43   
bibaleze1
Glede na to, da mam po prenehanj jemanja KT sistem čisto porušen niti približno
ne vem kdaj bi mogla dobit..ostale znake recimo zapanost lahko priprišem vremenu,
moje zizike :)) pa so res sumljive..Sem brala da lahko test delaš 19.dni po SO?

(odgovor članu bibaleze1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Povečane bradavičke...
25.11.2008 10:10:49   
zmajaz
Tudi jaz sem imela vedno nereden cikel - bil je dolg od 27 pa vse do 35 dni, tako da tudi nikoli nisem točno vedela, kdaj bo M.

V testih so običajno navodila, da jih lahko delaš od prvega dne izostanka M dalje - ker prej količina nosečnostnega hormona načeloma še ni dovolj velika, da bi ga test zaznal. Pa z enimi testi je problem, ker zaznavajo recimo že 10 ali 20 enot hormona in so lahko lažno pozitivni, saj nosečnost potrjuje šele 40 enot hormona - tako da ti priporočam Clear Blue - mene ta ni nikoli izneveril.

< Sporočilo je popravil zmajaz -- 25.11.2008 10:12:19 >

(odgovor članu bibaleze1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Povečane bradavičke...
25.11.2008 10:35:30   
poloko
Živjo,

tudi jaz opazujem, kako mi vedno bolj rastejo prsi, z njimi pa tudi kolobar okoli bradavičke. Poleg večjih prsi, pa je tu še bolečina ob dotiku le teh.

Mislim, da sem tudi jaz noseča, ampak moram počakati na izid nosečniškega testa, ki ga lahko opravim šele v soboto (imam bolj  redno M) - komaj čakam

Mogoče pa le bomo novopečene mamice. user posted image

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Povečane bradavičke...
25.11.2008 11:11:24   
zmajaz
Držim pesti. user posted image

(odgovor članu poloko)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Povečane bradavičke...
25.11.2008 11:20:22   
bibaleze1
Polko..pa si opazila tudi kake druge spremembe?In kdaj si te spremembe začela opažat?
Ker jst sem zdaj dva tedna po So..pa sem nekje prebrala da naj bi to bil eden prvih znakov..
Upam da bova user posted image .. :))
Čeprav zdaj opazujem sam joške in se bojim, da se je to v moji glavi vse preveč napihnilo zarad želje
in na koncu bo sam user posted image ..
v upanju.. ostanimo pozitivni

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Povečane bradavičke...
25.11.2008 15:33:39   
poloko
Tudi jaz sem imela pred točno 14 dnevi SO (takrat naj bi bila moja ovulacija). Prve spremembe pa sem začela opažati v nedeljo. Povečane prsi, bradavičke.., trenutki slabosti (5 minut, pa je konec), zaprtost (pri čemer sem bila najbolj user posted image , saj sem vedno imela dobro prebavo).

Več pa bom vedela v soboto :)

Upaj in postali bova user posted image







(odgovor članu bibaleze1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Povečane bradavičke...
25.11.2008 16:01:05   
bibaleze1
Poloko..pol sva user posted image skor na isti dan..user posted image
Mene dans tok ščemi okol bradavičk,da mi gre modrc ful na živce..
nikol pred user posted image me ni tok ščemelo da že boli..jst sicer ne vem kdaj mam ovulacijo
ker mam nimam rednih, samo česa takega še nisem nikoli cutila...
Ali bo user posted image ali pa se bo user posted image vlila ku pri norcih..ali pa neki ni dobro z mojimi bradavičkami :))

(odgovor članu bibaleze1)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Povečane bradavičke...
25.11.2008 19:49:03   
smuki
Mene pa prsi kr pečejo, ne skoz, ampak ko pride nek sunek je tako čuden občutek. Tud bolijo me ne skoz, tko kr v nekakšnih intervalih in tud moderca ne morem met ves čas, tako, da ko pridem domov ga takoj dam dol.
Danes ponoč mi tud ni nekako najbolj pasalo ležat na trebuhu, sem čutila bolečino. Prav tako pa mi non stop stojijo brdavičke - kakšne spremembe v barvi ali obliki pa ni. Da bi se mi kaj drastično povečale prsi niti ne (že tako nimam malih), edino stojijo mi non stop.
Ampak mi to ne daje kakšnega posebnega upanja, saj so me prejšnji mesec tud bolele oz. me je tiščalo v prsih in to že kakšnih 10 dni pred M. In sedaj isto.... tako, da jst si ne upam več delat kakšnih upov...
Bomo videli nekje v začetku naslednjega tedna kaj bo...
No, pa kar se tiče sexa - sva bila kr pridna, sva na dva (enkrat je bil vmes premor za tri dni)....



(odgovor članu bibaleze1)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Povečane bradavičke...
26.11.2008 19:29:32   
lucy86
hm....
tudi jaz sem še 10 dni do user posted image , ampak me prsi nenavadno bolijo in so kar precej povečane...pa še taki nenavadni občutki odsotnosti in slabosti me preletavajo.
Je možno da se bi znaki user posted image  kazali tako hitro?
(sej vem da je vsaka ženska drugačna...) ampak res upam na user posted image  za vse nas
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu smuki)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Povečane bradavičke...
27.11.2008 13:56:26   
Anonimen
Pozdravljene punce!

Ker je že ravno govora o povečanih in bolečih prsih,bi še pa vas jaz nekaj povprašala.
Od zadnje menstruacije je en teden, mene pa bolijo prsi - sicer gre za tako čudno bolečino, da je niti ne znam prav opisati,kot da bi me bolelo nekje v notranjosti bradavičk in okoli njih in imam grozne jutranje slabosti.

Je mogoče že imela kdaj katera podoben "primer"?

(odgovor članu lucy86)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Povečane bradavičke...
28.11.2008 10:55:00   
poloko
Pa sm dobila user posted image .

pa sem muislila da bo user posted image , znaki so bili.

Nič, glavo pokonci in gremo novim zmagam naproti.

LP


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Povečane bradavičke...
28.11.2008 12:19:01   
zmajaz
Bo pa drugič več sreče. user posted image

(odgovor članu poloko)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Povečane bradavičke...
1.12.2008 11:05:38   
Anonimen
Bibaleze, kakšno je sedaj tvoje stanje. Jaz bi namreč M morala dobiti v četrtek, pa do danes nič. V tem času minimalen rjav izcedek, prsi pa mi rastejo čez noč. In slabost, tista za pet minut me spremlja, ter krči v trebuhu. Sem včeraj zjutraj delala test, pa tudi nič. Bom še malo počakala.

(odgovor članu bibaleze1)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Povečane bradavičke...
4.12.2008 9:26:24   
zmajaz
Bibaleze - tudi mene zanima, kakšna je novica - si že delala test?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Povečane bradavičke...
4.12.2008 17:06:38   
bibaleze1
Vam moram povedat, da so ti znaki pomenili user posted image ...
Sicer do sedaj, pa imam user posted image ,že kar nekaj let nisem še nikoli imela takšnih
znakov..vrjetno je vse na psihi...ampak gremo naprej user posted image ..
Nekoč bo tudi nama in vsem, ki si to želite tudi uspelo.. :))
Poročajte...

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Povečane bradavičke...
4.12.2008 17:08:51   
zmajaz
Ja - prav neverjetno je, kaj dela psiha, ko si zelo želiš user posted image . Bo pa drugič več sreče. Držim pesti za vse, ki se še trudite. user posted image

(odgovor članu bibaleze1)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Povečane bradavičke...
5.12.2008 11:09:43   
Anonimen
jst mam tud podoben problem kot ve... prsi, še posebno bradavičke imam ful občutljive. lahko bi rekla da še nikoli tako... vendar - bradavičke so me začele bolet že kmalu po m, par dni nazaj pa še prsi...tako na dotik. če hitro ustanem, me ful špikne v predelu jajčnikow, pa pogosteje hodim lulat...
ampak m na nebi/bi prišla šele 17.12. približno.
a mislite da je možno, da so to nosečniški znaki ali je še prezgodej zanje?

(odgovor članu zmajaz)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Povečane bradavičke...
5.12.2008 11:13:09   
Hator
Ja, seveda, to je eden od znakov nosečnosti. žal pa je to lahko tudi znak prihajajoče M. zato je ugibanje pred izostalo M o tem nesmiselno. Tako o tem tudi Pušenjak.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Povečane bradavičke...
5.12.2008 18:55:34   
lucy86
no pa se vam javlam z user posted image ...
torej je le res več kot očiten znakuser posted image !
upam da bo tudi pri vam takouser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hator)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Povečane bradavičke...
5.12.2008 19:31:46   
druga
lucy86 ČESTITAM!!!!!!!!

želim ti lepo nosečnost...

zanima pa me, kdaj si delala test? na prvi dan izostanka al že prej?

(odgovor članu lucy86)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Četrtek je dan za seks
Strokovnjaki iz revije The Sun so našli idealen čas in dan za vse, tudi za strasten seks.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?