|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Predsemenska tekočina in zanositev
6.9.2006 14:36:07   
Anonimen
Pozdravljeni vsi!

Kar nekaj mesecev me ni bilo tukaj gor, ker me je vse skupaj že spravljalo v obup, ko sem hotela zanosit in mi ni uspelo, tako sem tudi nehala gledat tole stran, da sem na vse lažje pozabila. V bistvu pa ne vem niti, če sem se obrnila na pravi forum, ampak ker vem, da so eni tukaj gor pravi strokovnjaki za to področje sem spet tukaj.
Torej, zanima me ali je v predsemenski tekočini dovolj spermijev, da lahko ženska zanosi in če kdo pozna katero, ki je na tak način zanosila? S fantom sicer uporabljava kondome ampak ga natakneva komaj v "zadnji rundi", tako, da mu pride pač v kondom. Sicer pa jaz ne bi imela nič proti temu, če tudi bi zanosila. Mimogrede, imam pa drugega fanta in ne več tistega, s katerim sem hotela pred letom imeti otroka. Sama si zelo želim otroka ampak je fant mnenja - najprej štalca pol pa kravca, čeprav ni tako kritično, da nebi mela kje bit, če bo do tega tudi prišlo.

Hvala za odgovor in lep dan.

_mala_
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Predsemenska tekočina in zanositev
6.9.2006 14:42:08   
Anonimen
fantom sicer uporabljava kondome ampak ga natakneva komaj v "zadnji rundi", tako, da mu pride pač v kondom.


tudi midva zadnji mesec tkole prakticirava user posted image !! je pa res, da se je ravno zaradi tega enkrat "ponesrečilo", ker sva prepozno "ukrepala z varnostnim sistemom".user posted image

sedaj pa čakava kaj bo.. itak sva hotela narediti user posted image  čez ene 2 meseca, tako, da ne bi user posted image  tud če bi bilo že sedaj.. Čakam na M, ki naj bi prišla danes ali jutri, vendar nič ne čutim, da bo prišla.. mogoče bo tud ful zamudila, glede na to, da sem prvi mesec brez KT..

ja, je pa možnost, da zanosiš.. Tudi v predsemenski tekočini so že tisti "ta pravi"....

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Predsemenska tekočina in zanositev
6.9.2006 14:42:38   
*alja*
Jas sem delala isto kot ti!
Kondom v zadnji rundi user posted image , nevem sicer zakaj?
In zdaj imam user posted image , brez štalce, brez službe in brez dokončane šole - nažalostuser posted image !
Tako da mislim da lahko zanosiš z predsemensko tekočino - vsaj jas tako mislim, ker sem sama tako zanosla!!

Mislim da če res ne želiš še otrok, je boljše da natakneš kondom prej!



_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Predsemenska tekočina in zanositev
6.9.2006 14:51:18   
Anonimen
No, zdaj vsaj vem, da sigurno obstaja možnost, da zanosim. Joj, kako bi pa jaz bila vesela otroka. Ker vem kako je bilo hudo vsak mesec čakati, da bo kaj pa ni bilo. Sicer pa sem tudi že toliko stara, da je skoraj že zadnji čas, da bi mela kaj. Upam, da bo prakticiranje te metode prineslo sadove, fant pa se bo že sprijaznil, ker je tudi sam rekel, da če bi že blo kaj blo pač bo.

Če ima še katera kakšne izkušnje v  zvezi s to temo naj napiše.
LP

(odgovor članu *alja*)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Predsemenska tekočina in zanositev
6.9.2006 15:27:36   
Zofy
mala, moja prijateljica je tako zanosila. Sicer sta pazila, vendar je očitno ne dovolj - po vsej verjetnosti je zanosila od predsemenske tekočine. Pravijo, da so možnosti majhne, ampak kot vidiš vseeno souser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Predsemenska tekočina in zanositev
6.9.2006 15:45:11   
nina malina
Ja, sigurno je možno!
user posted image

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Predsemenska tekočina in zanositev
7.9.2006 8:59:57   
Tanisha
Ja moja kolegica je tut tako zanosila - pa ma zdej že 9 mescov staro punčko :)

(odgovor članu nina malina)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Predsemenska tekočina in zanositev
7.9.2006 9:02:21   
curkica
Ja, jaz sem slišala (ali prebrala?) celo to, da so menda spermiji v predsemenski tekočini celo bolj "nevarni", oz. aktivni ....

(odgovor članu Tanisha)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Predsemenska tekočina in zanositev
7.9.2006 10:00:33   
Zofy
hehe, ja, najbrž so taprvi najbolj neučakani in grebatorski user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu curkica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Predsemenska tekočina in zanositev
11.9.2006 7:59:16   
mala zirafa
Zdravo, po dolgem času!

jaz sem zanosila s predsemensko tekočino z metodo "paziti".Za zanimivost mojga moža zaradi službe ni bilo cel mesec razen en dan in glej ga zlomka ravno na dan O.Kako minimalna možnost je to bla.Uspelo nama je.Poišči na mamini čvekalnici link sicer v angl. jeziku, je pa zelo obsežno razloženo.možnosti imaš nekje 1,25%, kolikor se spomnim.Pa srečno!

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Predsemenska tekočina in zanositev
11.9.2006 13:14:08   
noka81
biba12, sva na istem. Midva tudi brez konodma, metoda "paziti". Šele slab mesec nazaj sem nehala s KT. Čez kakšna dva, tri mesece bi želela aktivno delati na otroku, a do takrat... M čakam okrog 21.9., seveda, če bo na 28 dni in zdaj še upam, da pride.

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Predsemenska tekočina in zanositev
14.9.2006 11:41:37   
Afnica
Hmm...pa sem mislila, da sva samo mi2 takšna, da se igrava igro...če bo pač bo user posted image  ampak naj še ne bi blo.
Ker sva si postavla tudi ta cilj, najprej štalca potem kravca, bi rada da najprej končava s stanovanjem. Ampak jaz rečem, če se nama zgodi user posted image , da bova imela več volje in bova bolj hitela s štalco. user posted image
Zato ne bi imela nič proti. Ampak mojemu dragemu je to full čudno, ko je treba zares. user posted image
 
No, mene zdej nekaj zanima....mi2 sva včeraj počela tiste stvari. Blo je 3 dni po M.  Pa je šlo vse tja kamor mora. A imava kaj možnosti al čist nič? user posted image

_____________________________

Prodamo opremo in oblačila (primerno tudi za dvojčke)
http://oblacilaigrace.moj-album.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Predsemenska tekočina in zanositev
14.9.2006 11:55:57   
curkica
3 dni po M??? Hm, mislim, da ni mogoce, ovulacija pride sele po kakem tednu do 14 dni v ciklusu. No ja, mogoce pa tudi, ce ima bolj trdozive spermijeuser posted image .

Zanimivo, kako so vsi dedi enaki; Ko se je treba pogovarjat o nacrtovanju user posted image , se vsi izmikajo in "saj bo, saj bo", ko zenska zanosi, je najprej cel hudic, potem se ful sprijaznijo s tem, ko pa se detece rodi, pa praznujejo, da je kaj (treba je vsakega castit, milijon ljudi preklicat, povrhu pa se se napit, da je koma,...). Kaj pa ME? Se moramo pa matrat tam v porodnisnici in potem se na porodniski ful "garat".
"Saj si na porodniski,......" Take imajo!!!

No, zdajle sem se malce razpizdila, ampak nic hudega. Sama sicer se nisem rodila, ampak take reci dnevno poslusam od kolegic. Kako bo pri meni, bomo pa vidli??????

Afnica - ti kar optimisticno naprej....

(odgovor članu Afnica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Predsemenska tekočina in zanositev
14.9.2006 12:18:48   
Afnica
Ajej, dober si to napisala user posted image  Živa resnica!!!!user posted image

_____________________________

Prodamo opremo in oblačila (primerno tudi za dvojčke)
http://oblacilaigrace.moj-album.com/

(odgovor članu curkica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Predsemenska tekočina in zanositev
14.9.2006 14:08:17   
Ayo
MOZNO!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Predsemenska tekočina in zanositev
14.9.2006 14:15:33   
mojca*
biba,  a če si en mesec brez KT, M zamuja?
ker sem na istem; en mesec brez KT, pa jo čakam že ene 38 dni...
pa ne delava na user posted image , mam ga že.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Predsemenska tekočina in zanositev
14.9.2006 14:46:12   
tejči77
Zgleda, da je vse možno, ker tudi meni zamuja, pa sem prvi mesec brez KT

(odgovor članu mojca*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Predsemenska tekočina in zanositev
14.3.2011 13:10:05   
_NiKa_
Hei!
Najprej en lep pozdravček vsem :)
Sem dva mesca in pol po porodu in se s parterjem se mi zdi tudi malo preveč igrava,saj dava kondom gor  v ''zadnji rundi'' .  Dojim samo še nekje 1x do 2x na dan ker nimam dovolj mleka :(  Zanima me  ali je možno da bi zanosila s predsemensko tekočino.  Ima katera tako izkušnjo ( da je zanosila s predsemensko tekočino tako hitro po porodu)? 

Želim vam lep dan!!! :)

(odgovor članu tejči77)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Predsemenska tekočina in zanositev
14.3.2011 13:21:41   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: _NiKa_

Hei!
Najprej en lep pozdravček vsem :)
Sem dva mesca in pol po porodu in se s parterjem se mi zdi tudi malo preveč igrava,saj dava kondom gor  v ''zadnji rundi'' .  Dojim samo še nekje 1x do 2x na dan ker nimam dovolj mleka :(  Zanima me  ali je možno da bi zanosila s predsemensko tekočino.  Ima katera tako izkušnjo ( da je zanosila s predsemensko tekočino tako hitro po porodu)? 

Želim vam lep dan!!! :)

In zakaj se igrata,če ne želita še enega otrokauser posted image


(odgovor članu _NiKa_)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Predsemenska tekočina in zanositev
14.3.2011 14:31:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: _NiKa_

Hei!
Najprej en lep pozdravček vsem :)
Sem dva mesca in pol po porodu in se s parterjem se mi zdi tudi malo preveč igrava,saj dava kondom gor  v ''zadnji rundi'' .  Dojim samo še nekje 1x do 2x na dan ker nimam dovolj mleka :(  Zanima me  ali je možno da bi zanosila s predsemensko tekočino.  Ima katera tako izkušnjo ( da je zanosila s predsemensko tekočino tako hitro po porodu)? 

Želim vam lep dan!!! :)



Jaz sem zanosila z predsemesnko, sicer ne takoj po porodu, sem pa še bila na porodniški takrat! Če si ne želita otroka ne se igrat, ker kolikor sem brala po forumih je kr nekaj žensk zanosilo na ta način!

(odgovor članu _NiKa_)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Predsemenska tekočina in zanositev
14.3.2011 14:32:28   
Anonimen
Še dodatke kj prejšnemu postu-sva se pa tudi midva tako igrala-kondom v zadnji rundiuser posted image ! Nikoli več!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?