|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Primeren čas za skupno življenje
3.12.2018 18:24:02   
ovnica00
Lep pozdrav!



Že kar nekaj časa premišljujem kdaj je primeren čas oz.trenutek za skupno življenje? S fantm sva skupaj že skoraj 3 leta in imava oba željo po skupnem življenju. Njegova mama (tašča) je gleda tega vesela in se strinja s to odločitvijo, medtem ko moji starši še niso najbolj prepričani v to. Jaz sama še hodim v srednjo šolo, on pa je že v službi. Tako, da trenutno ne vema kaj naj. Bi pa se želala oba pogosteje videvati, saj sva trenutno skupaj samo za vikende. Razdalja od mojega kraja pa do njegovega je namreč čez 30 kilometrov. 😔

Bila bi zelo vesela če ima kdo kakšen nasvet ali rešitev za to majhno a vseeno veliko težavico.




Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Primeren čas za skupno življenje
4.12.2018 8:46:13   
mini86
nisi napisala koliko sta stara..

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu ovnica00)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Primeren čas za skupno življenje
9.12.2018 16:26:58   
ovnica00
Jaz 18 on 20

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Primeren čas za skupno življenje
10.12.2018 10:45:35   
mini86
koliko časa pa še imaš da zaključiš sredno šolo..
verjamem da si zrela, vendar bi jaz počakala da zaključiš sredno šolo..bo tudi staršem potem lažje

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu ovnica00)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Primeren čas za skupno življenje
10.12.2018 12:16:55   
varja
Draga Ovnica,
verjamem, da se imata s fantom zelo rada, a jaz na tvojem mestu ne bi hitela, sploh pa ne, če se imaš namen preseliti k fantovi družini in torej ne gresta živet sama zase.

Sklepam, da bi te preživljal on (ker ima službo, ti pa (še) ne), kar je res slaba popotnica za začetek skupnega življenja. Pri svojih kolegicah vidim, da se potem to vleče naprej v neko podrejenost tudi, če so se kasneje kolegice zaposlile, ža.
Midva z mojim sva skupaj 21 let, pa sva začela skupaj živet pri 29. letih,
po 7 letih zveze, ko sva oba imela že po nekaj let službo za NDČ, prej sva bila skupaj za vikende in na dopustih, pa je bilo čisto v redu, se prav z nostalgijo spominjam tistih časov.


(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Primeren čas za skupno življenje
10.12.2018 20:14:14   
ovnica00
Imam se dobro leto pa pol. Hodim 3+2 . Tako da sem zdaj 4 letnik.

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Primeren čas za skupno življenje
10.12.2018 20:24:46   
ovnica00


IZVIRNO SPOROČILO: varja

Draga Ovnica,
verjamem, da se imata s fantom zelo rada, a jaz na tvojem mestu ne bi hitela, sploh pa ne, če se imaš namen preseliti k fantovi družini in torej ne gresta živet sama zase.

Sklepam, da bi te preživljal on (ker ima službo, ti pa (še) ne), kar je res slaba popotnica za začetek skupnega življenja. Pri svojih kolegicah vidim, da se potem to vleče naprej v neko podrejenost tudi, če so se kasneje kolegice zaposlile, ža.
Midva z mojim sva skupaj 21 let, pa sva začela skupaj živet pri 29. letih,
po 7 letih zveze, ko sva oba imela že po nekaj let službo za NDČ, prej sva bila skupaj za vikende in na dopustih, pa je bilo čisto v redu, se prav z nostalgijo spominjam tistih časov.





Pravzaprav bi se on preselil k meni. Doma imamo dvonadstropno hiso in bi midva bila v pritlicju. Tako, da imam doma vseeno svoje starse + stipendija. Sicer sam pravi, da mu ni odvec ces da bi "me prezivljal"...ampak vem da je vseeno bolse da koncam solo. Sama poklic že drugace imam in sem tudi ze navajena delati (v soli smo meli v vsakem letniku po 2 meseca zunanje prakse). 

(odgovor članu varja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?