|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Primerno branje za 3.razred 9 letke
3.2.2006 22:12:17   
TaRe*
Pozdravljene.user posted image

Še nedavno tega,sem pisala o tem,kako naučiti brati v drugem letu.Zdaj pa imamo doma pravega knjižnjega molja.Mala komaj čaka,da dobi kako knjigo v roke,pol pa čisto pozabi na svet okoli sebe,dokler ni na zadnji strani.
Prebrala je vse tele Disneyeve knjigice,ki smo jih kupovali zdaj v Dnevniku ,vsako soboto sproti.
Prebrala je Moj prijatelj Piki Jakob,pa vse tiste,ki jih je dobila v šoli za bralno značko in podobno,zdaj pa mene priganja,naj grem z njo v knjižnico,da ji pokažem kakšno fajn knjigo.A mami nima pojma,kaj se še bere pri teh letih...pomagajte mi...user posted image

_____________________________

............ja,takle mamo..;)

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Primerno branje za 3.razred 9 letke
3.2.2006 22:16:17   
Anonimen
Tiste knjigice o Anici (večja zbirka), potem zgodbice o Mini (tudi zbirka), pa zgodbice o Maticu (zopet zbirke)....naslove točne ne poznam....samo so pa to luštne knjigice za osemletnike....

(odgovor članu TaRe*)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Primerno branje za 3.razred 9 letke
3.2.2006 22:26:29   
lelaval
Jaz sem že v vrtcu hodila z mojima v knjižnjico in sta si sama izbrala, kaj želita. Prvič jima je knjižnjičarka pokazala, kje so knjige primerne zanju, potem pa sta jih sama iskala.
Knjige o Anici pa tudi moja hčera rada bere. Hodi pa prav tako v 3/9.

(odgovor članu TaRe*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Primerno branje za 3.razred 9 letke
4.2.2006 9:23:30   
al1*
Moja prvošolka je tudi pravi knjižni molj. Rada bere knjige o Anici, ravnokar je do konca prebrala Piko Nogavičko. Obožuje tudi zbirko Hišica na drevesu.
Roald Dahl ima tudi nekaj simpatičnih knjig: Matilda, Čarli in tovarna čokolade.
Anton Ingolič: Ptiček brez kljunčka in pa Rokove zgodbe


_____________________________

lp


(odgovor članu TaRe*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Primerno branje za 3.razred 9 letke
4.2.2006 21:29:16   
TaRe*
Anico je že brala,prav tako Mici,ostale si bom pa zapomnila.
Hvala vam punce,pa bo spet kak teden mir v hišiuser posted image

_____________________________

............ja,takle mamo..;)


(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...
Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?