|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prosim
7.8.2007 21:10:27   
hrabra miška
Hvala punce za recept od nutela torte. Sedaj pa vas prosim če imate kakšen preizkušen recept od sadne torte,lahko je jagodna,marelična,breskova ali pa od ananasa. Sicer pa,sem pri volji,je lahko od kogarkoli sam da je sadna.
Hvala za vnaprej

_____________________________

Pazite na svoje otročke kot na zaklad.
Vsak je drugačen,vsak je edinstven.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Prosim
7.8.2007 22:18:50   
saraja
Jao, sem danes jaz tudi iskala tak recept, a sem naredla drugače, pa vem da sem ga polomla. Biskvit sem spekla kar od nutele, pol bom pa samo sadje dala not namesto kreme od nutele, mogoč pa bom še kak puding not zakuhala pol pa sadje gor. KAk bo pa izpadlo pa ne vem! Jutri sporočim!


_____________________________

Samo pravi prijatelj si upa povedati prijatelju tisto resnico, zaradi katere ne bo več njegov prijatelj!

(odgovor članu hrabra miška)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Prosim
7.8.2007 22:41:45   
hrabra miška
Sporoči prosim,kako ti je uspelo!

_____________________________

Pazite na svoje otročke kot na zaklad.
Vsak je drugačen,vsak je edinstven.

(odgovor članu saraja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Prosim
8.8.2007 8:40:24   
mojsoncek
Ce ti ustrezajo visnje imam tudi jaz eno fino tortico, ki je hitro pripravljena.

Sestavine: 2 veliki in 1 mala rolada (ukusi po zelji), kozarec visnjevega kompota in 2 ali 3 sladke smetane.
Rolado narezes na cca. 1,5 cm tanke rezine. Po plasteh nalozis v model za torte in sicer v naslednjem vrstnem redu. Plast rolade (luknjice zafilas z manjsimi koscki), ki jo malo namocis z visnjevim kompotom. Cez das smetano in na smetano zlozis visnje. Postopek ponovis 2x do 3x (odvisno od visine modela). Po vrhu lahko okrasis z visnjami ali drugim sadjem ali pa s cokoladnimi mrvicami.

No, verjetno bi bila torta dobra tudi s kaksnim drugim sadjem oz. kompotom user posted image .


_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu hrabra miška)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Prosim
8.8.2007 8:59:53   
kjava
Jaz zdaj poleti delam takole, lahko daš tudi kakšno drugo sadje, je pa ful osvežilna.


http://www.kulinarika.net/recept.asp?ID=6783

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Prosim
8.8.2007 16:16:39   
saraja
Pa smo pospravili torto user posted image user posted image user posted image user posted image , bila je zelo dobra, samo za sobotno praznovanje moram narest tako puding da ga dam več oziroma da uporabim manj mleka, ker mi je bilo pri rezanju torte še kar tekoče!
DRgač pa ni slabo, poskusite! Še ŽAn jo je jedel!!!

_____________________________

Samo pravi prijatelj si upa povedati prijatelju tisto resnico, zaradi katere ne bo več njegov prijatelj!

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kdaj otroku ponuditi ribe in ostalo morsko...
Poletje je tu in že nam diši morska hrana. Kdaj in kako ponuditi takšne specialitete dojenčku?
Recept: Zelenjavna lazanja
photo
Če še nikoli niste pekli lazanje, ker ste prepričani, da je priprava preveč zahtevna in zamudna, preverite ta preprost r...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?