|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prva, druga, tretja menstruacija po porodu
17.1.2007 9:09:23   
Seven*
Prvo menstruacijo sem dobila 15 mesecev po porodu. Naslednja je zdaj prisla z zamikom 45 dni. A je imela katera se podobne finte? Najbrz je tole posledica dojenja in se vedno delujocih hormonov..

Izkusnje?


_____________________________

Gospa sem.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Prva, druga, tretja menstruacija po porodu
17.1.2007 9:14:56   
Katrin
Seven, jaz sej jo prvič dobila 9 mesecev po porodu, nato pa je bila kljub dojenju redna (ustaljeni ciklus). Je pa to čisto normalno (neredna menstruacija po porodu), tako da se bo tudi pi tebi slej ko prej uredilo user posted image

lp, katrin

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Prva, druga, tretja menstruacija po porodu
17.1.2007 9:15:41   
MarijaPo
Jaz sem jo dobila 6 mesecev po porodu in naslednjo cez 28 dni (nikoli nisem imela urejenega ciklusa, tako da mi je super, da se je pojavila po vseh standardih in se ful bolj sibka in cist neboleca, v precejsnjem nasprotju s prejsnjimi menstrami).
Sicer pa se vedno skoraj polno dojim - 5x podnevi in 2x ponoci.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Prva, druga, tretja menstruacija po porodu
17.1.2007 9:17:23   
Seven*
Ja saj jaz tudi mislim, da glede na to kako dolgo je nisem imela, da bo rabila nekaj casa, da pride v red. Upam samo, da ne bo skoz tako boleca, kot je bila prva po porodu.

Glede na to, da je nisem imela tri leta, sem kar malo pozabila kaksen SHIT je to.. user posted image


_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Prva, druga, tretja menstruacija po porodu
17.1.2007 9:18:21   
CUKRČEK
verjetno te res še dajejo hormoni...se bo že uredilo.

Jaz sem jo dobila 3 tedne po porodu in sem od takrat imel ačisto redno. Tako da ne vem, kako sploh zgledajo meseci brez nje (razen seveda v nosečnosti)

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Prva, druga, tretja menstruacija po porodu
17.1.2007 19:41:03   
Morgaine
Jaz sem M dobila šest mesecev po porodu, naslednjo potem takoj naslednji mesec, še naslednjo pa sem čakala in čakala... Pa sem jo potem dobila čez nekje tri mesece. Zdaj je recimo dokaj redna, čeprav se še vedno dojiva.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Prva, druga, tretja menstruacija po porodu
18.1.2007 20:50:33   
ČebelicaMaja
Jaz sem prvo dobila 2m po porodu, potem je 2 meseca ni bilo, potem naseldnja je bila mislim, da 38 dni in potem šele, se je začelo počasi normalizirat... če še dojiš, so pa sploh hormoni- pri meni se je uredila, ko sva prenehali z dojenjem... nič se sekirat:-)

_____________________________

Življenje je plamen, ki dogoreva, toda vsakič, ko se rodi otrok, znova zažari. (George Bernard Shaw)

(odgovor članu Morgaine)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Prva, druga, tretja menstruacija po porodu
18.1.2007 20:57:50   
san
jaz sem jo dobila 7 mesecev po porodu in eno leto je bilo totalno zbrkano na 24 do 52 dni - čisto različno, potlej je bilo ene pol leta uredu - približno isto, zdej se je pa zgleda spet začel, od 3. decembra pa do danes je nisem imela, sem bila prepričana, da sem noseča, pol je pa danes po 47 dnehuser posted image prišla. groza!

(odgovor članu ČebelicaMaja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Prva, druga, tretja menstruacija po porodu
18.1.2007 22:47:54   
tanja981
prva menstruacija je prišla točno en mesec odkar sem nehala dojit. In je zelo redna (+- 1 dan), cikel pa je daljši in sicer 38 dni. No, glede na to da sem pred zanositvijo mela zeloooooo neredne menstruacije oz je ni blo tut po pol leta ne user posted image  sem zdaj zelo zelo zadovoljna, da je tako kot je  user posted image

_____________________________

pa ga imamo, našega knedlčka.... Vid je prijokcal 28.07.
drugi knedlček se nam bo pridružil 27.09.!!!!

http://tanja-ribica.moj-album.com/

(odgovor članu san)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Prva, druga, tretja menstruacija po porodu
19.1.2007 12:22:37   
san
sem pa pozabila dodat da sedaj ne dojim že osem mesecev, pa zgleda da hormoni še kar norijo

(odgovor članu tanja981)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Prva, druga, tretja menstruacija po porodu
19.1.2007 19:11:41   
lenika
Jaz sem jo dobila 7 mesecev po porodu, nekaj dni za tem, ko se je Matic odstavil, drugo pa še čakam, pa je minilo že 35 dni od prve.

(odgovor članu san)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Prva, druga, tretja menstruacija po porodu
26.3.2008 21:45:53   
kajčikam
jst sem jo dobila pri njenem enem letu!Naslednjo sem pa dobila čez dva meseca,zdaj pa jo še nimam-čist mam zmešan tole......po mojem je to čist normalno-pač hormoni delajo svoje.Jst sem jo dojila 13 mesecev-lahko da dojenje tut kaj vplva-po mojem že!

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Prva, druga, tretja menstruacija po porodu
27.3.2008 8:19:42   
Anonimen
Prva menstruacija že januarja, pa čeprav samo dojim. In od takrat je redna.

(odgovor članu kajčikam)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Prva, druga, tretja menstruacija po porodu
27.3.2008 12:00:06   
*kinnie*
Po prvem porodu sem jo dobila po 7 mesecih in je bila vseskozi točna ko urca. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Prva, druga, tretja menstruacija po porodu
24.4.2008 15:31:32   
tejči77
jaz jo še čakam - že skoraj 10 mesecev po porodu in od 8 meseca ne dojim več. Sem imela že pred zanositvijo probleme ker je tri mesece nisem imela in me zdaj že skrbi. G. mi je naročila, da se oglasim tri mesece po prenehanju dojenja. Dojenje lahko močno vpliva na m. ni pa nujno, od ženske do ženske različno.

_____________________________

Naša sončica se je rodila 02.07.2007,
10.08.2009 pa se ji je pridružil še drugi sonček.


Slikice naše Larise
http://tejci.blogspot.com/

(odgovor članu *kinnie*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Prva, druga, tretja menstruacija po porodu
24.4.2008 18:15:44   
t*e*j*k*a
Prvo sem dobila dva meseca po porodu, naslednjo pa še čakamo, je pa že 4 mesece od poroda.

(odgovor članu tejči77)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Prva, druga, tretja menstruacija po porodu
30.4.2008 21:13:30   
Naja30
Po 1.porodu sem jo dobila po 3m kljub polnem dojenju. Bila je zeo neredna, dokler nisem 9m po porodu spet zanosila. Po 2.porodu pa nisem dojila in sem jo dobila 5 tednov po porodu. Predmenstrualnih bolečin sploh ni bilo, edino pms user posted image  Je bila pa veliko daljša in obilnejša.

(odgovor članu t*e*j*k*a)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Prva, druga, tretja menstruacija po porodu
1.5.2008 23:36:35   
sandra85
IZVIRNO SPOROČILO: Seven RR

Prvo menstruacijo sem dobila 15 mesecev po porodu. Naslednja je zdaj prisla z zamikom 45 dni.

isto in naslednja je prišla čez 33 dni


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Prva, druga, tretja menstruacija po porodu
6.5.2008 19:43:09   
lejla14
Prvo sem dobila dva meseca in pol po porodu, naslednjo pa po 34 dneh. Glede dni je skoraj tako kot pred porodom, je pa veliko močnejša, saj sem pri zadnji ponoči pomazala posteljo, kar se že leta ne spomnim, da bi.

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 nenavadnih značilnosti novorojenčkov
Preverite seznam desetih najbolj čudnih značilnosti novorojenčka, zaradi katerih pa vam kljub njihovi čudnosti ni treba ...
Očetje, častite žensko, ki vam je rodila o...
Dragi očetje, tole je za vas: pomembni razlogi, zakaj morate postaviti spomenik ženski, ki vam je rodila otroka oziroma ...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?