|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prvošolček in GSM
17.8.2011 21:05:47   
Kerensa*
Khm, khm... moj Mladič ima svoj GSM. S telefonsko številko, ki jo uporablja. In brez katerega težko kam gre. No, v vrtec ga sicer resda ne nosi, ampak je pa rekel, da v šolo ga pa bo. Ker ko bo šel v šolo (to bo čez 14 dni), bo pa on že velik fant, veliki fantje pa imajo GSM-e (zgleduje se po Pubertetniku). Ni videti, da bi se pustil prepričati v nasprotno, tako, da bo šel očitno res z GSM-om v šolo.

Sicer sem moderna mama, pa tudi zelo turbo-kapitalistična, ampak... koliko prvošolčkov ima GSM-e?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Prvošolček in GSM
17.8.2011 21:09:26   
eva1
Moj ga nimauser posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Prvošolček in GSM
17.8.2011 21:11:46   
Anonimen
moj gre letos v drugi razred, smo mu tudi nabavili telefon. a dokler bom jaz kupovala telefone in kartice, ga v šolo ne bo nosil. user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Prvošolček in GSM
17.8.2011 21:15:58   
blaža
Absolutno sem mnenja, da ga ne rabi. V prvem razredu je to še prezgodaj. Itak ga moraš ti pospremit do šole in ga it iskat, pa niti v razredu mu ga ne bojo dovolili. Ko ga bo kazal sošolcem,maš lahko pa še večjo štalo, mu kdo kaj vzame,..

Moj gre sedaj v tretji, pa ga še vedno nima. No mislim, da mu ga bom za 9. rd kupla, ker bo šel že sam malo dlje naokoli. Na igrišče pa to, pa da ga lahko pokličem, pa še to ni nujno, moram še premislit, ker itak ma uro, pa zna gledat na uro in če rečem kdaj naj pride domov,..

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Prvošolček in GSM
17.8.2011 21:17:16   
Kerensa*
Prvošolček ga nima, drugošolček ga je pravkar dobil, tretješolček ga bo dobil pogojno... hmmm... hmmm...hmmm.

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Prvošolček in GSM
17.8.2011 21:19:23   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Prvošolček ga nima, drugošolček ga je pravkar dobil, tretješolček ga bo dobil pogojno... hmmm... hmmm...hmmm.


user posted image . tudi tretješolček ga bo dobil, ma ne za v šolo. Pri nas tega ne dovolijo. Če vidijo, da se pa kej igračka, pa takoj vzamejo.

ma v čem je pa sploh fora, da majo GSM tako majhni?

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Prvošolček in GSM
17.8.2011 21:22:57   
Kerensa*
Pojma nimam... ampak Mladič ga ima zato, da lahko pokliče Pubertetnika (ko ga ni doma) in ga vpraša, kje je in kaj počne... pa ko s Coca-Colo in čipsom leži pred TV-jem v svoji sobi in se mu ne da vstat, pokliče mojega g. Moža ali mene, če mu pridemo dotočit Coca-Colo! user posted image Živimo pa v 2-sobnem stanovanju... user posted image

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Prvošolček in GSM
17.8.2011 21:24:18   
blaža
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Pojma nimam... ampak Mladič ga ima zato, da lahko pokliče Pubertetnika (ko ga ni doma) in ga vpraša, kje je in kaj počne... pa ko s Coca-Colo in čipsom leži pred TV-jem v svoji sobi in se mu ne da vstat, pokliče mojega g. Moža ali mene, če mu pridemo dotočit Coca-Colo! user posted image Živimo pa v 2-sobnem stanovanju... user posted image


no,.. pol ga 100% sploh ne rabi.

Kar si napisala je dokaz, da še ni zrel, ti kot dobra mama, mu boš pa tole argumentirala,.. oz si že zasrala, ki si mu ga kupla.user posted image

< Sporočilo je popravil blaža -- 17.8.2011 21:25:07 >


_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Prvošolček in GSM
17.8.2011 21:24:45   
Kerensa*
Vem, da ga ne... ampak ga vseeno ima in ga noče dat stran od sebe.

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Prvošolček in GSM
17.8.2011 21:26:49   
Janya
Grejo v tretji razred, ga nimajo in ga še lep čas ne bojo imele.....

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Prvošolček in GSM
17.8.2011 21:27:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: blaža

ma v čem je pa sploh fora, da majo GSM tako majhni?


pri nas ga je dobil zato, ker se mu ne ljubi z nami na sprehod ali gre sam do babice in tko. v spominu ima tri številke (mojo, moževo in babičino). največkrat klicana številka je pa babi, ker si izmenjujeta smrkce user posted image

(odgovor članu blaža)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Prvošolček in GSM
17.8.2011 21:27:51   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Janya
Grejo v tretji razred, ga nimajo in ga še lep čas ne bojo imele.....

Koliko tretješolk pa imaš ti?

(odgovor članu Janya)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Prvošolček in GSM
17.8.2011 21:28:09   
mojcaziga
Pri nas (OŠ v MB) tamali ne smejo imeti telefonov s seboj. Tudi starejši lahko telefonirajo izključno iz garderob, v samih učilnicah gsmi ne smejo biti vklopljeni. Uporabo gsm-jev in sankcije morebitnih zlorab imamo zapisane v šolskem redu.

lp, mojca

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Prvošolček in GSM
17.8.2011 21:29:07   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Vem, da ga ne... ampak ga vseeno ima in ga noče dat stran od sebe.


user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Prvošolček in GSM
17.8.2011 21:29:16   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop

IZVIRNO SPOROČILO: blaža

ma v čem je pa sploh fora, da majo GSM tako majhni?


pri nas ga je dobil zato, ker se mu ne ljubi z nami na sprehod ali gre sam do babice in tko. v spominu ima tri številke (mojo, moževo in babičino). največkrat klicana številka je pa babi, ker si izmenjujeta smrkce user posted image



ja sej po mojem, ga bom jaz kupla takrat, ko bo kam šel sam. Zaenkrat še ne gre, edino pred hišo je, tam pa ne rabi GSM-a.


_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Prvošolček in GSM
17.8.2011 21:29:22   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop
pri nas ga je dobil zato, ker se mu ne ljubi z nami na sprehod ali gre sam do babice in tko. v spominu ima tri številke (mojo, moževo in babičino). največkrat klicana številka je pa babi, ker si izmenjujeta smrkce user posted image

No, toliko o tem, za kako pomembne stvari naši zgodnje-šolčki uporabljajo GSM-e, ja. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Prvošolček in GSM
17.8.2011 21:29:33   
Janya
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: Janya
Grejo v tretji razred, ga nimajo in ga še lep čas ne bojo imele.....

Koliko tretješolk pa imaš ti?

Tri user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Prvošolček in GSM
17.8.2011 21:30:41   
Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: Janya

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: Janya
Grejo v tretji razred, ga nimajo in ga še lep čas ne bojo imele.....

Koliko tretješolk pa imaš ti?

Tri user posted image


user posted image user posted image

(odgovor članu Janya)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Prvošolček in GSM
17.8.2011 21:32:32   
Janya
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*


IZVIRNO SPOROČILO: Janya

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: Janya
Grejo v tretji razred, ga nimajo in ga še lep čas ne bojo imele.....

Koliko tretješolk pa imaš ti?

Tri user posted image


user posted image user posted image

user posted image  ja ponavad reagirajo tako

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Prvošolček in GSM
17.8.2011 21:33:24   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: Janya

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*


IZVIRNO SPOROČILO: Janya

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: Janya
Grejo v tretji razred, ga nimajo in ga še lep čas ne bojo imele.....

Koliko tretješolk pa imaš ti?

Tri user posted image


user posted image user posted image

user posted image  ja ponavad reagirajo tako


user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Janya)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Prvošolček in GSM
17.8.2011 21:33:26   
Kerensa*
No, dobro... ti imaš izgovor, zakaj tvoje tri tretješolke nimajo GSM-ov... ker bi ti morala kupiti tri naenkrat! user posted image

(odgovor članu Janya)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Prvošolček in GSM
17.8.2011 21:37:43   
Janya
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

No, dobro... ti imaš izgovor, zakaj tvoje tri tretješolke nimajo GSM-ov... ker bi ti morala kupiti tri naenkrat! user posted image

Sej se z leti navadiš....user posted image  

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Prvošolček in GSM
17.8.2011 21:39:31   
Kerensa*
A da se?

Jaz imam dva potomca... Pubertetnika 14 let in Mladiča skoraj 6 let... torej 8 let dva skupaj... pa se še nisem navadila in tudi dvomim, da se kdaj bom... Ko bo šel Pubertetnik od doma (vsaj mislim, da bo šel, no - da ne bo eden tistih maminih sinčkov, ki mi bodo viseli za vratom do svojega 40-ega leta), bo pa Mladič v Puberteti in... in ko bo šel Mladič od doma, bom šla jaz v penzijo... če bom takrat še živa.

Ah, en klinc se navadiš.

(odgovor članu Janya)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Prvošolček in GSM
17.8.2011 21:42:51   
arabela*
Naša gre letos v prvi razred in že tud ima svoj GS;- uporablja ga izključno samo doma, le tu in tam ga k babici nese, pa še to bolj da slika, kot pa kliče. V šolo ga ne bo nosila vsaj v prvem razredu ne. potem pa bomo videli še kako in kajuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Prvošolček in GSM
17.8.2011 21:47:03   
Janya
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

A da se?

Jaz imam dva potomca... Pubertetnika 14 let in Mladiča skoraj 6 let... torej 8 let dva skupaj... pa se še nisem navadila in tudi dvomim, da se kdaj bom... Ko bo šel Pubertetnik od doma (vsaj mislim, da bo šel, no - da ne bo eden tistih maminih sinčkov, ki mi bodo viseli za vratom do svojega 40-ega leta), bo pa Mladič v Puberteti in... in ko bo šel Mladič od doma, bom šla jaz v penzijo... če bom takrat še živa.

Ah, en klinc se navadiš.

Ah nam je prav luštno res.....najstarejša 20 letnica že gleda v prihodnost, te 8 letnice so pa še čist v otroškem svetu in je prav čarobno...če nam rata vzgojit še tri take kot je najstareša, se ne bom nč pritoževala user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Prehlad, gripa ali angina?
Smrkav nosek, pordele oči, kašelj, kihanje, razbolelo grlo in splošno slabo počutje – vam je znano? Kako prepoznati, ali...
Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?