|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Mamice prvošolčkov
23.8.2011 20:05:37   
roža03
pozdravljene!!!zanima me če je katera od vas naročevala delovne zvezke pri kopija nova za prvi razred...zanima me če ste jih že prejele..mi smo za našega fantiča dobili vse razen delovnih zvezkov..baje jih dobimo naknadno in jih še niso prejeli iz založbe:))

lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Mamice prvošolčkov
23.8.2011 21:48:57   
norge
Nope. Jaz sem jih ravno zato, ker je pisalo, da dobavljajo konec avgusta, naročila kar direkt na založbi in sem jih prejela takoj naslednji dan. Tako, da ti žal ne morem pomagat.

(odgovor članu roža03)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Mamice prvošolčkov
23.8.2011 22:32:24   
*bubi*
jaz sicer nisem naročala po katalogu, ampak je verjetno odvisno tudi od tega, za katere delovne zvezke gre. Morda pa boste vi imeli kakšne nove, ki dejansko še niso prišli iz tiska in jih nimajo še nikjer?

Nimajo vsi prvošolčki enakih DZ, še zdaleč ne.

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu roža03)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Mamice prvošolčkov
24.8.2011 7:57:42   
Pat74
Mi smo že 12. 8. dobili vse, imamo pa vse od Mlinčka (=ime del. zvezkov): delovne zvezke + delovni učbenik.

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Mamice prvošolčkov
25.8.2011 21:37:48   
luka jan
Mi smo naročili pri MK in 15. 8. vse dobili. Mi je pa zanimivo da nimajo vsi prvošolčki enakih delovnih zvezkov. A je to stvar izbire vsake šole posebaj, in niso enotni na vseh šolah?user posted image

(odgovor članu Pat74)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Mamice prvošolčkov
25.8.2011 21:51:58   
Star_a
roža v začetku naslednjega tedna bodo vsi delovni zvezki.
Luka jan:  Šola izbira ja.Jaz sem dala za naše delovne zvezke čez 70 e . Ponekod gledam pa so dali okrog 20-30 e

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Mamice prvošolčkov
25.8.2011 22:56:30   
luka jan

IZVIRNO SPOROČILO: Star_a

roža v začetku naslednjega tedna bodo vsi delovni zvezki.
Luka jan:  Šola izbira ja.Jaz sem dala za naše delovne zvezke čez 70 e . Ponekod gledam pa so dali okrog 20-30 e


A tako, tega pa res nisem vedela. Jp, sedaj ko imam prvošolčka bom verjetno še marsikaj zvedela.user posted image Smo pa tudi mi dali malo manj kot 70 eurov za delovne zvezke.

(odgovor članu Star_a)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Mamice prvošolčkov
26.8.2011 7:42:44   
juhica
Ja jst sm jih, ampak sem jih že kar nekaj dni nazaj dobila - 4 medpredmetne delovne zvezke Bine - pa tudi vse ostale stvari, samo likovni blok hočejo tak, ki ga kopija nova nima...

(odgovor članu roža03)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Mamice prvošolčkov
26.8.2011 8:10:36   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: Pat74

Mi smo že 12. 8. dobili vse, imamo pa vse od Mlinčka (=ime del. zvezkov): delovne zvezke + delovni učbenik.


Tudi mi dobili - Mlinček.

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Pat74)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Mamice prvošolčkov
27.8.2011 14:33:44   
Rubin.
Tema verjetno ni več aktualno, ampak tudi pri nas so zamujali iz tega razloga, ker so ti DZ prišli komaj ta teden. So bile v njen spremembe, pa so šli v ponatis. Ostali, ki pa imajo drugačne DZ pa so jih prejeli že prej.

(odgovor članu roža03)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
Zakaj starši poljubljajo svoje otroke na u...
Odgovornost staršev je, da otroku pokažejo pomembnost poljuba. Poljub je dejanje, s katerim pokažemo, da nekoga ljubimo,...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?