|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE:Kam letos na poletne počitnice še ne z eno...
23.1.2008 12:33:05   
afroodita
Kam naj grem na morje ali v toplice?Kaj je najbolje za otroka nimam še izkušenj,ker je prvi.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: RE:Kam letos na poletne počitnice še ne z...
23.1.2008 12:40:43   
anita4
To se tudi jaz sprašujem če bomo šli letos na morje.Naš Luka se je rodil 12.12 tako da dobre pol leta bo star julija oz.avgusta.Mogoče za par dni v našo malo hiško v Karinski zaliv.(seveda če ne bo prevroče).Drugače bo pa moral zadostovati kar doma za hišo naš bazen.

(odgovor članu afroodita)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: RE:Kam letos na poletne počitnice še ne z...
23.1.2008 12:43:24   
viv_
Ali so tamali nedonošenčki, ali imajo kakšne druge težave? Glede na to, na katerem forumu sta...

Če je pa z otročki vse OK, pa pojdita na "izleti in počitnice", na dopust pa lahko, kamor koli. Otročki povsod uživajo, samo da so starši zraven. Sploh pa, ker sta še na porodniški, pojdite septembra, v posezoni, če si partner to lahko privošči...

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu anita4)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: RE:Kam letos na poletne počitnice še ne z...
23.1.2008 13:40:37   
kaya2007
mi smo šli normalno na morje, ko je bila tamala stara dobra 2 meseca, ne vem zakaj komplicirat, če je vse ok?

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: RE:Kam letos na poletne počitnice še ne z...
23.1.2008 14:43:59   
afroodita
Ja že že sam če imaš prvega otroka tebi ne pomaga če ti kdo reče da je vse ok če pa neveš kaj in kako  

_____________________________

Ljubezen se rodi v pogledih,živi v poljubih in umre v solzah.

Jaz Tu Ti Tam Mi Skupaj 4 ever

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: RE:Kam letos na poletne počitnice še ne z...
23.1.2008 16:45:54   
kaya2007
pol pa najbolje da si doma, vsaj dokler ne boš imela drugega otroka user posted image

(odgovor članu afroodita)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: RE:Kam letos na poletne počitnice še ne z...
23.1.2008 16:51:01   
kaya2007
ne, brez heca...da je vse ok ti reče pediater in ne "nekdo", oz. sama oceniš da je otrok zdrav in da ni treba viset doma. potem pa pač izbereš lokacijo, ki bo ustrezala vsem in ki bo primerna temu, da se boš ti dobro počutila-če te full skrbi da bo šlo kaj narobe, pač ne boš rinila na nek neciviliziran otok, ki nima rednih povezav s celino. in ne boš šla v države, ki nimajo prmerne zdravniške oskrbe. glej, tudi tisti, ki imajo "izkušnje" (imajo več kot enega otroka) ne vejo, če bo šlo kaj narobe...pa grejo vseeno vsi na dopust. tudi ti ne veš, če te bo povozil avto, ko greš iz hiše, pa vseeno greš, ne?

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: RE:Kam letos na poletne počitnice še ne z...
23.1.2008 21:12:21   
KT
afroodita in anita4 kar pogumno na morje - morski zrak je balzam za dojenčke in otročke user posted image  Naša je rojena konec junija in smo bili konec julija že na morju, morski zrak ji je neizmerno pasal, njena koža se je popravila, spala je kot angelček, zato kar pogumno.

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: RE:Kam letos na poletne počitnice še ne z...
24.1.2008 8:49:34   
Kati81
Sta že KT in Kaja odgovorile, jaz ti sam povem, da je bila naša stara 9 dni ko smo prvič šli na primorsko, potem smo celo poletje nekam vandrali, 1.9. smo odšli na Ugljan in smo bili tm 5 dni(morali bi biti 14) ampak smo se zaradi slabega vremena vrnili nazaj in takoj naslednji dan odšli v Nemčijo - Neus, zraven Nizozemske meje, 1032 km iz Ljubljane, normalna vožnja tja traja 10 ur, mi smo potovali 14 ur in imeli še manjšo prometno nesrečo, se zgodi ampak, Kaja je vožnjo ki je ni bilo malo super prestala, tko da je čist odvisno od otroka, sama ga poznaž in veš koliko je zmožen zdržati v avtu, pa tko al tko se morš večkrat ustavit.
Seveda pa gledaš da greš nekam kjer imaš tudi zsravstvo v bližini.

(odgovor članu KT)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: RE:Kam letos na poletne počitnice še ne z...
24.1.2008 9:03:53   
lea23
moja je bila stara 5 tednov ko smo šli na morje na otok Rab za 1 teden. potem smo prišli za 3 tedne domov, in konec avgusta oz. začetek septembra še za 14 dni na Rab. potem ko je bila stara 4 mesece, smo pa začeli redno hodit v toplice dvakrat na mesec.    

(odgovor članu Kati81)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: RE:Kam letos na poletne počitnice še ne z...
24.1.2008 9:07:55   
Anonimen
Kar se tiče vode, je veliko bolj zdravo morje kot tista v bazenu. Tudi kar se tiče zraka, je morski veliko bolj zdrav kot kloriran ob bazenski vodi.

(odgovor članu lea23)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: RE:Kam letos na poletne počitnice še ne z...
26.1.2008 23:54:48   
afroodita
a pa gre malena lahko v mrzlo vodo to se mi zdi mal tko tko

_____________________________

Ljubezen se rodi v pogledih,živi v poljubih in umre v solzah.

Jaz Tu Ti Tam Mi Skupaj 4 ever

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





18 učno – doživljajskih poti po posameznih...
18 učno – doživljajskih poti po posameznih regijah v Sloveniji, na katerih boste uživali s svojimi otroci.
Na družinski izlet z vlakom
Se je vaš otrok že peljal z vlakom? Toplejši dnevi so idealni za družinski izlet z vlakom - po Sloveniji ali za več dni ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?