|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   REAKCIJA NA CEPLJENJE PROTI OŠPICAM
11.9.2004 17:23:24   
KATY&TIMMY
Ciao,ciao!bogi moj Timi,po enem tednu je izbila reakcija na cepljenje proti ošpicam.vročina,rdeče obrobljene očke in rdeče pikice po celem telesu,a pa še siten in brez moči je!!:((:((:((še dobro da me je njegova zdravnica opozorila da bo v 2 tednih verjetno prišlo do reakcije,da ni nujno,a pri nas na žalost je prišlo do tega!:((:(:((:(:((:(:((:(če ne bi jaz zagnala paniko.:hudicek:zdaj čakamo da gre vse mimo in upam da bo res trajalo samo 2-3 dni kot pravijo:zmeden::zmeden::(:(.

lp,Katja&Timi:morje::morje:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   REAKCIJA NA CEPLJENJE PROTI OŠPICAM
11.9.2004 20:27:01   
urši77
Ja, božec mali! A naj ti bo v tolažbo, da otroci vročino dobro prenašajo in da bo v max 3 dneh izpuhtelo!:ups:

(odgovor članu KATY&TIMMY)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   REAKCIJA NA CEPLJENJE PROTI OŠPICAM
11.9.2004 20:43:33   
ZARA
...bogi mucek mali...bo kmal bolje...
drzimo pestke za :modri::duda: Timija, papa

(odgovor članu KATY&TIMMY)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   REAKCIJA NA CEPLJENJE PROTI OŠPICAM
13.9.2004 7:16:59   
Tina15
Bogi otroček,upam da bo kmalu ok.
Mi smo imeli to cepljenje prejšnji torek,tako da tudi čakamo na reakcijo.Men je pediatrinja rekla,da je skor 100% da bo reakcija!!!Me je kar groza.:(

(odgovor članu KATY&TIMMY)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   REAKCIJA NA CEPLJENJE PROTI OŠPICAM
13.9.2004 11:28:01   
janja
Čau, tudi mi smo imeli reakcijo prejšnji teden. Ni še čisto v redu, ampak v četrtek je moj mali Andražek dobil rahlo vročino. Potem pa mu je v petek teklo iz nosa in oči. Popapal je malo grenivk, pa je danes že veliko bolje (nosek je še zabasan). Vse hudo mine.

pozdravček od Janje in Andraža

(odgovor članu KATY&TIMMY)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   REAKCIJA NA CEPLJENJE PROTI OŠPICAM
13.9.2004 14:18:28   
KATY&TIMMY
ciao!je že mimo:bravo::bravo:je pa bilo hudo,visoka vročina driska in hudi hudi krči v trebuščku:(:((:(se je tako zvijal od bolečine:(:(
danes pa je spet moj Timi vesel in nasmejan in vražiček seveda:hudicek::)-malo je še zdelan od vsega,ampak ta hudo je mimo9nebesa:bravo::bravo::)-:)-

lp KATJA&TIMI:morje::sloncek::morje::sloncek:

(odgovor članu KATY&TIMMY)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   REAKCIJA NA CEPLJENJE PROTI OŠPICAM
13.9.2004 14:22:46   
Ezi
No, fino :bravo::bravo:

Pa si mu s čim pomagala?

Lp, Ezi:racka:

(odgovor članu KATY&TIMMY)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   REAKCIJA NA CEPLJENJE PROTI OŠPICAM
13.9.2004 14:47:58   
Anonimen
:)-Odgovarja babi:proti vročini nič,ker se mu ni povspela visoko čez 38.Masaža trebuščka z WELEDA kapljicami,kuminov čaj,veliko tekočine,jedel ni,na srečo je dojen to je sprejel.Dijeta proto driski in veliko,veliko crkljanja.:sloncek::sloncek::sloncek::sloncek:

(odgovor članu KATY&TIMMY)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   REAKCIJA NA CEPLJENJE PROTI OŠPICAM
13.9.2004 18:35:15   
Ezi
Neva, hvala za odgovor.
Samo da je pomagalo :rozica:

Lp, Ezi:racka:

(odgovor članu KATY&TIMMY)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Kako dojenček "reče" RAD TE IMAM?
Dojenček rad gleda obraze, maminega pa ima najraje, zato ji nenehno namenja nežne poglede. V bistvu vsakokrat ko dojenče...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?