|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ralika v starosti partnerjev
18.3.2008 10:59:30   
55barbara
Pozdravleni, s tole temo se obračam predvsem na tiste, ki imate s partnerjem 10 ali več let razlike v letih. sama sem v taki zvezi (srečni). Nekateri pa se še zmeraj čudijo, da uspe taka zveza laufat. meni to ni nič čudnega.

No, zato sprašujem pare v isti situaciji kako se kaj ujamejo.

hvala za odgovore
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ralika v starosti partnerjev
18.3.2008 11:01:12   
puncica
Moja mami in ati sta 11 let razlike in sta poročena srečno 30 let, tako da jima laufa, ne spomnem se da bi kdaj imala kakšne večje probleme.

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu 55barbara)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ralika v starosti partnerjev
18.3.2008 11:03:10   
mami_miki
midva sva 16 let razlike....srečna...zaenkrat...

drugače pa mislim, da to ni ovira-mogoče za tiste, ki so omejeni...

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ralika v starosti partnerjev
18.3.2008 11:08:14   
little angel
moja mama in ata sta narazen 10 let, porocena 20 let, nikoli ju nisem vidla da bi se skregala, super se razumeta, hodita na izlete......srecen zakon, po moje leta ne vplivajo lahko si srecen z nekom ki je 10 let starejsi od tebe lahko pa tudi ne isto se lahko zgodi ce imas partenrja isteo starega ali malo starejsega...

(odgovor članu mami_miki)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ralika v starosti partnerjev
18.3.2008 11:08:36   
Anonimen
Mojadva sta bla razlike 9 let, pa sta bila 35 let srečno poročena. Leta ne igrajo prav nobene vloge, važna je glava pa srce.

(odgovor članu mami_miki)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ralika v starosti partnerjev
18.3.2008 11:14:18   
taja27
moja babi in dedi sta bila 12 let razlike ... in to je bla taka lepa ljubezen, polna nežnosti in spoštovanja, pozornosti in poljubov ... babi je bila mlajša, pa jo je dedi preživel za 20 let ... in, ko je odhajal .. je rekel, da se bo končno spet srečal s svojo ljubeznijo ...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ralika v starosti partnerjev
18.3.2008 11:14:49   
Anonimen
Midva sva tud narazen 10 let.. Po 4 letih še vedno "klapa". user posted image user posted image  Če bo pa vedno, bomo pa še videli. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ralika v starosti partnerjev
18.3.2008 11:16:32   
Nika v službi
Tudi pri mojih starših je razlika 10 let in bosta - srčno upam - drugo leto praznovala 40 let skupnega življena! Nikoli večjih soglasij, še zdaj se krasno razumeta.  

Jaz sem 4 leta starejša od mojega moža in tudi lahko rečem, da imava prekrasen zakon (teče 11. leto zakona in 15. leto skupne poti).

Leta niso pomembna.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
18.3.2008 11:44:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Nika v službi)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ralika v starosti partnerjev
18.3.2008 11:47:03   
April
11 let razlike. če ne pogledam letnice rojstva, se sploh spomnim ne na to.user posted image

(odgovor članu 55barbara)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ralika v starosti partnerjev
18.3.2008 12:00:34   
naja17
IZVIRNO SPOROČILO: taja27

moja babi in dedi sta bila 12 let razlike ... in to je bla taka lepa ljubezen, polna nežnosti in spoštovanja, pozornosti in poljubov ... babi je bila mlajša, pa jo je dedi preživel za 20 let ... in, ko je odhajal .. je rekel, da se bo končno spet srečal s svojo ljubeznijo ...


Joj so se mi kar zasolzile očke.... Tako ljubezen želim vsakemu na tem svetu, pa tudi če je 100 let razlike...

Moj ati in mačeha sta razlike 14 let, pa se veliko bolje razumeta kot mami in očim, ki imata manjšo razliko. Ni point v letih...

(odgovor članu taja27)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ralika v starosti partnerjev
18.3.2008 12:18:53   
taja27

Joj so se mi kar zasolzile očke.... Tako ljubezen želim vsakemu na tem svetu, pa tudi če je 100 let razlike...


ja, sej sm tud jst jokala, ko sem tole napisala .. res, njuna ljubezen je bila in bo za vedno prava ljubezen ...

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ralika v starosti partnerjev
18.3.2008 12:20:34   
taja27
Danes pa je trend, da ima starejši moški mlajšo žensko.



eh ... ta trend je še iz prejšnjega stoletja ... zdaj prihaja trend, ko si bojo ženske privoščile mladega moškega  ... jih je že kar nekaj user posted image

(odgovor članu taja27)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ralika v starosti partnerjev
18.3.2008 12:25:44   
taras76
Z prvim partnerjem sva bila narazen skoraj 4 leta., kar naj
bi bilo kao idealno. Pa je bilo vse drugo kot to. Sedaj sva
narazen 12 let in pol in je najino razmerje veliko boljše.
Kot je že dejala ena če ne pogledaš letnic sploh ne veš.user posted image

(odgovor članu taja27)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Ralika v starosti partnerjev
18.3.2008 12:41:31   
kaya2007
pri meni je bila večina partnerjev starejših, mož je 13 let starejši. se ujameva in se ne ujameva, ampak pri tem leta nimajo nič. prej okolje in okoliščine iz katerih prihajava...

(odgovor članu taras76)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Ralika v starosti partnerjev
18.3.2008 12:43:30   
snake
jaz imam tudi 10 let starejšega pa se štekamo tri leta

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Ralika v starosti partnerjev
18.3.2008 12:45:55   
vesel
Midva z možem sva 14 let razlike in se čisto dobro razumeva. Ne oziraj se na to kar ti drugi rečejo važna je ljubezen in razumevanje. Tako je pri naju!

LP

< Sporočilo je popravil vesel -- 18.3.2008 12:46:22 >


_____________________________

druzina je zame vse!!

(odgovor članu 55barbara)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Ralika v starosti partnerjev
18.3.2008 13:16:03   
lex
Midva imava samo 8,5 let razlike a se odlično ujameva. Sošolke v srednji so mi ves čas dopovedovale, da je prestar zame, a še nobena nima 3 otrok, večina jih je tudi šla narazen s svojimi srednješolskimi partnerji, tako da - ja midva sva srečna.

Tudi moja oma in deda sta imela 11 let razlike, pa bi dočakala zlato poroko, če ne bi deda prej umrluser posted image


Če se imata 2 rada in se spoštujeta zveza lahko uspe 100%, pa leta niso važna

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu vesel)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Ralika v starosti partnerjev
18.3.2008 13:24:48   
55barbara
Se popolnoma strinjam z vsemi vami. Če se prava karakterja ne dobista skupaj ni nič. In vsi tisti, ki smo dobili svojo sorodno dušo moremo življenju biti hvaležni!

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Ralika v starosti partnerjev
18.3.2008 13:30:04   
Dadi
Midva z možem sva 12 let razlike...In tako kot je že ena napisala, če ne pogledam letnice sploh ne opazim...Midva se razumeva, dopolnjujeva.
Sem imela prej zveze z največ do 4 leta starejšimi fanti ampak so se mi vsi zdeli otročji, premalo zreli in premalo moški-pa kakorkoli se to čudno sliši....

Lušno nam je....par let prej bo šel v penzijo kot jaz, tako da bo on meni pripravljal kosila med tednom, ko bom iz službe prišla..user posted image  Pa on bo lahko prej vnuke čuval itd.

Moj pravi da sva oba blizu neba, jaz ker sem lepa in on ker je star. user posted image  


_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Ralika v starosti partnerjev
18.3.2008 13:45:21   
nuala
Midva sva 22 let razlike.
Veza uspeva, ker sva oba nekoliko samosvoja in potem ta razlika v letih ne pride tako do izraza.

Plusi:
- moj mož je zrela osebnost, ki je v življenju že dal nekaj skozi
- materialno je relativno dobro stoječ, zato ima sedaj "na stara leta" več časa zame in za otroke ( ko mislim več, mislim glede na njegovo mladost, ko je delal vsaj 12 ur na dan, sedaj se zadovolji z 8 - 10 urami )
- zelo rad ima najina otroka, na njuno rojstvo, razvoj in napredek gleda realno, velikodušno in izkušeno, zanju pa si poskusi vzeti čim več časa ( kar ni vedno lahko, če si mlad moški )

Minusi:
- redkokaj ga preseneti ali resnično razveseli ( Vse to sem že videl, vse sem že doživel ... od Vlada Kreslina )
- začele so se pojavljati zdravstvene težave, zaradi česar npr. ne more več tečt, igrat tenisa, hodit v hribe,...rada bi, da bi te stvari počela skupaj



_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu 55barbara)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Ralika v starosti partnerjev
18.3.2008 13:58:04   
naivka
Za srečo leta niso važna,sem bila mlajša 12 let,sva bila kot rit in srajca a mi ga je na žalost v najlepših letih bolezen vzela user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
imejte se radi ne glede na leta in uživajte vsak trenutek

(odgovor članu nuala)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Ralika v starosti partnerjev
18.3.2008 14:30:29   
žirafica
IZVIRNO SPOROČILO: nuala
Midva sva 22 let razlike.
Veza uspeva, ker sva oba nekoliko samosvoja in potem ta razlika v letih ne pride tako do izraza.


user posted image  Ti si pa gotovo rekorderka v starostni razliki s partnerjem.

Koliko pa si bila stara, ko si se poročila, če smem vprašat? 

(odgovor članu nuala)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Ralika v starosti partnerjev
18.3.2008 14:32:31   
žirafica
IZVIRNO SPOROČILO: naivka

Za srečo leta niso važna,sem bila mlajša 12 let,sva bila kot rit in srajca a mi ga je na žalost v najlepših letih bolezen vzela user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
imejte se radi ne glede na leta in uživajte vsak trenutek


sožalje tebiuser posted image user posted image
Želim ti, da boš še kdaj našla sorodno dušo in ponovno srečo v ljubezniuser posted image  

(odgovor članu naivka)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Ralika v starosti partnerjev
18.3.2008 14:44:46   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: taja27

Danes pa je trend, da ima starejši moški mlajšo žensko.



eh ... ta trend je še iz prejšnjega stoletja ... zdaj prihaja trend, ko si bojo ženske privoščile mladega moškega  ... jih je že kar nekaj user posted image


Ja, res. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu taja27)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?