|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Razočarana nad Pampers plenicami
11.1.2006 12:29:19   
XANA
2 leti smo vztrajali pri pamperskah. pa je bil poba večkrat polulan kot ne. hočem rečt, da so prepuščale po prvemu lulanju. sem se tožla, da otrok preveč spije. dokler nisem plenic (čisto) obrnila proti svetlobi in ugotovila da ima bore malo vate notri.
pa smo prešaltali na tiste iz hoferja (kupili smo za isto kilažo kot pamperske). in glej ga zlomka: nič več nočnega previjanja in nič več molitev k bogu, da mu bo zdržala plenica med nakupovanjem (eno uro).
Zanima me, če imate tui vi problem s pamperskami. se vam zdi, da so začeli škrtarit?

< Sporočilo je popravil shorty -- 10.1.2009 12:40:44 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
11.1.2006 12:34:36   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu XANA)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: RAZOČARANA NAD PAMPERS PLENICAMI
11.1.2006 12:36:44   
XANA
me prav zanima na kirih živalih jih testirajo. na ptičkih al kaj?user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: RAZOČARANA NAD PAMPERS PLENICAMI
11.1.2006 12:42:33   
Mateja-15
Tudi jaz imam slabe izkušnje s Pamperskami. Moja hčerka je tudi veliko pila in sem pač krivila to, potem pa mi je prijateljica povedala da uporablja Huggies in da ji ne premočijo kljub temu da otrok veliko pije. In res sem bila zadovoljna. Nisem pa poskusila vseh "firm", mogoče so še katere dobre.

(odgovor članu XANA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: RAZOČARANA NAD PAMPERS PLENICAMI
11.1.2006 12:48:47   
KIRA
kje jih pa kupuješ??

men se je kaj takega zgodilo samo 2x, pa še to samo zato, ker je imela pleničko ponoči več kot 12 ur. drgač pa ob rednem previjanju nikoli.
kupujem pa pretežno v sparu, včasih pa tudi v avstriji...

(odgovor članu XANA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: RAZOČARANA NAD PAMPERS PLENICAMI
11.1.2006 12:54:56   
XANA
v markatorju al pa v šparu. previjam pa ga tako: ko je spil en sok, sem mu že težila, da ga moram previt. ko je bil dojenček, ga ponoči nisem previjala, zdaj, ko je malo večji, sem ga morala še ponoči.se je že zgodilo, ne boste verjele, da je bil v eni noči 3x polulan. veste kaj to pomeni: trix ga slači, oblači, menjaj posteljnino,...
enx sem ene pampers kupila v mercatorju v luciji, so bile nek special edition: sleep and play, po 5ih plenicah sem spet šla v trgovino po nov paket, ta pa je še zmeraj doma, ker so katastrofa. nikoli več pampers, žal.
pa še ene najdrajžih plenic so...

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: RAZOČARANA NAD PAMPERS PLENICAMI
11.1.2006 13:36:17   
tascha
Jaz mu dam za podnevi Lumpi plenice. Že res, da ga previjam na največ 4-5 ur, ampak še ni bil moker, medtem ko je pri Pamperskah bil.user posted image Za ponoči pa mu dam plenice Fiexies, so res se mi zdi najdražje, ampak ponoči mi še niso premočile (po 12 urah).user posted image

(odgovor članu XANA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: RAZOČARANA NAD PAMPERS PLENICAMI
11.1.2006 13:44:17   
Anonimen
nm se papmeske niso nikol obnesle. največja šit plenica. smo mel babylove k so zakon, pa pol k so ble zanč lumpije in mylove iz hoferja, zdej mamo pa spet babylove k hofer mi je predeleč.

(odgovor članu tascha)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: RAZOČARANA NAD PAMPERS PLENICAMI
11.1.2006 13:47:02   
dory
Jst mam pamperske...ampak zgolj in samo nemske...tiste kupljene po raznoraznih stacunah so poden od podna..plastik fantastih, poleg tega ta plastika nc ne zdrzi...zej grem se hoferjeve sprobat, vsaj za ponoc, drgac pa prisegam na active fit...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: RAZOČARANA NAD PAMPERS PLENICAMI
11.1.2006 13:49:44   
kati*
Jaz sem bila s prvimi Pamperskami zadovoljna, zdaj ko pa imamo večje - pa sploh ne - je tako smrdel že (tud oblekca je pol smrdela, da sem jo morala luftat), če se je polulal, sem najprej mislila,da je zdaj pač starejši in urin ter blato bolj smrdi. Pa smo pol šli na Lumpijeve, ki so sicer malce "trde", a nič več ne smrdi user posted image .

_____________________________

lp, K

(odgovor članu XANA)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: RAZOČARANA NAD PAMPERS PLENICAMI
11.1.2006 14:01:26   
Katrin
Mi imamo tudi pamperske in smo zadovoljni. Je pa res, da so tiste kupljene v Mercatorju (poljska različica) drugačne od tistih v Mullerju.

Ali kaj gledate rok uporabe? Tudi plenice ga imajo. Je enkrat moj mož čist ven padu, ko je kupil plenice 1 leto čez rok uporabe (tako so bile stare 4 leta) in jih je takoj nazaj odnesel.

lp user posted image

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu kati*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: RAZOČARANA NAD PAMPERS PLENICAMI
11.1.2006 14:16:02   
XANA
no, zdaj te iz hoferja (My love) zdržijo tudi 12 ur ponoči, metem ko mu čez dan menjajo pomojem 2 do 3x v vrtcu, popolan pa še 1x, če ne kaka vmes.

(odgovor članu tascha)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: RAZOČARANA NAD PAMPERS PLENICAMI
11.1.2006 14:48:41   
Ivek
Hej, hej, hej!!!
Zakaj pa ne probaš druge? Jaz sem dobla na darilo Pamperske in je mala bila vseskozi premočena. Pa tudi veliko pije, amak TO NIMA VEZE!!!
Od samega začetka uporabljam Baylove pleničke. NI BOLJŠIH!!!!
Mehke so, naravne, veliko vpijejo in skorajda NIKOLI ne premočijo, pa še če toliko pije.
Probaj, ne boš razočarana!!!!

Pozdrav, Ivek!!user posted image

(odgovor članu XANA)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: RAZOČARANA NAD PAMPERS PLENICAMI
11.1.2006 15:02:13   
XANA
ne, ivek, s temi iz hoferja my love, sem zadovoljna in jih ne menjam več. za rok pa nisem vedela. bom še to gledala zdej.
No, pol je res neki na tem, da je kvaliteta plenic padla. tudi naš, dokler je bil dojenček, je še nekako šlo.
Pomislite, na začetku leta (septembra) sem zatežila v vrtcu, naj mu mal bolj pogosto menjajo plenice, pa so bile boge vzgojiteljice zafrustrirane in mu menjavale vsake 2 uri. pol je ena le rekla: da se njej zdi da je problem v plenicah

(odgovor članu Ivek)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: RAZOČARANA NAD PAMPERS PLENICAMI
11.1.2006 21:01:18   
frutka_
Mi smo imeli že vse vste/tipe/sorte/ plenic in še NITI ena ni premočila! Jaz ne razumem, kolikokrat dnevno pa previjate otroke?!
Ena mamica je prej napisala, da na 4-5 ur. Jaz malega previjem zjutraj, potem ga v vrtcu previjejo dopoldan, enkrat pred kosilom,po počitku in jaz ga popoldan previjem ko prideva domov, pa  nato še enkrat za lahko noč.

Torej, če izračunam porabim na dan nekje 6 pleničk, kar bi  v povprečju zneslo previjanje na dve uri!!!


Kaj pa ve?! Na 4-5 ur se mi zdi absolutno premalo...pač moje mnenje...



(odgovor članu XANA)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: RAZOČARANA NAD PAMPERS PLENICAMI
11.1.2006 22:05:28   
lelaval
Frutka, na 2 uri previjat pa se meni zdi prepogosto - takorekoč nič se ne polula (če pa kaka, pa jo previjem itak vsakič, pa če je to le 5- minutni razmik)

Kar pa se tiče papmpersk - kadar sem jih jaz kupila, nisem nikoli imela slabih izkušenj, pa je čez noč previta tudi 12 ur. Kupujem pa jih v DM ali interšparu.

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   [Brisano sporočilo]
11.1.2006 22:21:01   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu XANA)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: RAZOČARANA NAD PAMPERS PLENICAMI
11.1.2006 22:21:55   
Seven*
XANA. Pampers plenice so del velike korporacije P&G kamor spadajo tudi Head and Shoulders, Pantene, Dove, MaxFactor, Ariel, Dash, Colgate, CoverGirl, Lenor.. Vsako leto v namen testiranja pobijejo okrog 60 000 zivali. Zato bojkotiram vse njihove izdelke tako kot uporabnica, ki je to pred mano napisala.. Zakaj bi to podpirala, ce imam pa alternativo na voljo..

(odgovor članu XANA)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   [Brisano sporočilo]
11.1.2006 22:27:27   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Seven*)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   [Brisano sporočilo]
11.1.2006 22:36:47   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Seven*)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: RAZOČARANA NAD PAMPERS PLENICAMI
11.1.2006 22:56:21   
morskadeklica
Jaz pampersk ne kupim nikoli več. Nikoli ni imela vnete ritke, ko pa sem enkrat slučajno kupila pamperske, je dobila do krvi vneto ritko. Takoj smo šli nazaj na babylove iz dm-a in stanje se je v enem dnevu popravilo. Tudi jaz sem razočarana nad pamperskami, sploh zato, ker so tako reklamirane in opevane.

_____________________________

Človek mora najprej imeti rad samega sebe, da bi lahko imel rad druge

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: RAZOČARANA NAD PAMPERS PLENICAMI
12.1.2006 7:45:19   
XANA
radha, sej vem, da sigurno ne testirajo na ptičkih. to je bilo v štosu: kao ptički ne lulajo, zato jim plenice zdržijo.
prej sem tudi jaz previjala na 2 uri, zdaj pa si upam malo dlje potegnit.
ma kaj jaz vem: na kahko, pa mir! ufffffuser posted image

(odgovor članu morskadeklica)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: RAZOČARANA NAD PAMPERS PLENICAMI
12.1.2006 8:11:48   
XANA
veste kaj, prav žal mi je, da vas nisem prej vprašala za mnenje. zmeraj sem mislila, da tiste iz dma niso nič vredne.
zdaj pa vem, da te korporacije prav zavajajo potrošnike. po mojem iz doze vate, namenjene eni plenici, naredijo na poljskem spotoma poleg ene plenice še dva damska vložka. in potem vseskupaj polijejo z neko tekočino, da ja ne zavohaš vsake kapljice urina. Ma bolj ko razmišljam, bolj so se mi zamerili tej razni P&Gji. Hočeš vse najboljše za svojega malčka, pa ga čist polomiš.
Radha, Seven, kaj pa usnjeni čeveljči, pridejo v poštev pri vaju?

(odgovor članu XANA)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: RAZOČARANA NAD PAMPERS PLENICAMI
12.1.2006 8:14:41   
Seven*
XANA. Nazalost reklame naredijo svoje.. Ce ti reklame skoz v glavo nabijajo kako so pampers plenice najboljse, zacnes podzavestno to verjeti. Na koncu pa ugotovis, da so najboljse ravno tiste, za katere si mislil, da so poden.

Usnje. Hmm. Se ga izogibam.;. Ga pa dojemam drugace. Meso teh zivali se ponavadi poje in bi usnje slo za odpad. Pa je potem boljse, da se porabi  in se tako izkoristi cela zival, ce je ze morala umreti..

(odgovor članu XANA)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: RAZOČARANA NAD PAMPERS PLENICAMI
12.1.2006 8:21:20   
viv_
Meni niso Pamperske premočile NIKOLI - pa uporabljam Poljske "Active baby" iz Mercatorja. Na začetku, dokler so še bile, sem pa imela Total Care. Super zadovoljna. Previjam jo pa takole - med vikendi:
1. Zjutraj, ko vstane
2. Enkrat dopoldne
3. Po kosilu, pred popoldanskim spanjem
4. Enkrat popoldne
5. Pred večernim spanjem

Potem pa vmes "po potrebi", če je pokakana.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ustvarite si velikonočno čarobnost kar doma
Pripravili smo nekaj idej, ki bodo zagotovo prinesle veliko veselja in čarobnosti v vaš praznični dom. Skupaj bomo spekl...
BLOG: Nakupovanje ni "čas za mamo"
Tuširanje ne bi smel biti odmor, nakupovanje in pregled pri zdravniku prav tako ne. To so osnovne potrebe, ampak izgleda...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?