|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ribnica,Kočevje in okolica
5.5.2008 10:26:08   
Nasy
Po dolgem času bi rada malo spremenila frizuro-iz dolgih las bi šla na kratko oz. vsaj krajše, ker zdaj mi bebica vzame več časa in si nimam časa sušit las. Katera pozna v tej okolici kako fajn frizerko, pa da ne bom glih bančnega računa izpraznila? Jaz sem do sedaj v bistvu samo konce strigla pri moji, ki je na primorskem in je mal bolj >zastarela<s frizurami pa bi zdej šla mal bližje in bi rada kaj modernega.


< Sporočilo je popravil Wahoo RR -- 20.5.2008 15:32:59 >


_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Frizerka Ribnica-Kočevje
5.5.2008 10:29:46   
srki
Če se ti da zapeljat do Sodražice, se mi oglasi na ZS. Jaz sem zelo zadovoljna s to frizerko, točno ve, kaj in kako. Zadnjič sem dala za strižnje 20 eur. Iz blond me je preštrihala na rjavo, res lepo, skratka, vsi so me pohvalili.

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Frizerka Ribnica-Kočevje
5.5.2008 14:03:51   
sayuri
JAz hodim že nekaj let k isti frizerki - V Goriči vasi nasproti Komunale (da ne bom lih reklame delala). JAz sem zelo zadovoljna, si pa pri njej pramena barvam, pa konice mi striže - kakšne korenite spremembe mi še ni delala.

srki, a hodiš k isti frizerki, kot moj brat? user posted image

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Frizerka Ribnica-Kočevje
5.5.2008 16:47:22   
kajajaka
Jaz imam super frizerko v Kočevju. Sem preiskusila skoraj vse pri nas, ker imam lase, ki jih je težko oblikovati (zanke, rabne, trmaste, z vrtinci...) Ona pa zna tudi s težavnimi lasmi in postriže tako, da frizura "stoji" tudi brez vsakodnevnega kompliciranja... user posted image

Piši mi na ZS, da ne bo kakih težav zaradi reklame...

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Frizerka Ribnica-Kočevje
5.5.2008 16:49:40   
kajajaka
sem se malo zatipkala očitno - lase imam takne in ravne user posted image , ne pa zanke in rabne user posted image
sorry

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Frizerka Ribnica-Kočevje
5.5.2008 16:50:54   
kajajaka
nekaj je očitno narobe - sem prejle sigurno napisala T-A-N-K-E user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil kajajaka -- 5.5.2008 16:53:40 >

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Frizerka Ribnica-Kočevje
5.5.2008 16:54:34   
klepetka
tudi jaz hodim k frizerki v Goričo vas nasproti Komunale.Isto kot sayuri.zadovoljna

_____________________________



(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Frizerka Ribnica-Kočevje
5.5.2008 17:41:06   
dulcinea
IZVIRNO SPOROČILO: klepetka

tudi jaz hodim k frizerki v Goričo vas nasproti Komunale.Isto kot sayuri.zadovoljna


Tudi jaz sem hodila h Karmen. Je vedno fajn naredila. Vendar pa mi je zadnje čase bila kar precej velika cena. Zdaj sem itak v drugih krajih, pa bom morala iskat novo frizerko, ki bo tudi tako vredu ostrigla.

aja, šefica je pa mende na porodniški, čeprav vmes mal skoči pomagat tamladi frizerki.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu klepetka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Frizerka Ribnica-Kočevje
5.5.2008 17:58:20   
sayuri
IZVIRNO SPOROČILO: dulcinea

aja, šefica je pa mende na porodniški, čeprav vmes mal skoči pomagat tamladi frizerki.


Nič več. Že dela. user posted image user posted image user posted image  Hvala Bogu user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Frizerka Ribnica-Kočevje
6.5.2008 7:22:43   
srki
Sayuri, K Mojci, saj salon se pa itak drugače imenuje.

Klepetka, tega otročka pa ne bi mogla falit, je izrezana mamicauser posted image .

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Frizerka Ribnica-Kočevje
6.5.2008 19:50:44   
klepetka
srkiuser posted image .ja ,pravijo,da res.

_____________________________



(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Frizerka Ribnica-Kočevje
7.5.2008 6:50:47   
srki
Kaj pa očka pravi na touser posted image ?

(odgovor članu klepetka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Frizerka Ribnica-Kočevje
10.5.2008 10:11:05   
klepetka
srki,ja nič kaj ne komentirA,saj nima kajuser posted image .

da še malo zasmetim;i n kako si ti?Zadnjič sem malo računala na kofe,ko si imela opravek v doliniuser posted image


_____________________________



(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Frizerka Ribnica-Kočevje
10.5.2008 10:39:43   
sayuri
IZVIRNO SPOROČILO: klepetka

da še malo zasmetim;i n kako si ti?Zadnjič sem malo računala na kofe,ko si imela opravek v doliniuser posted image



Ni utegnila, ker se ji je ta novi G preveč posvetil user posted image . PA je šla vsa kava v franže user posted image

(odgovor članu klepetka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Frizerka Ribnica-Kočevje
10.5.2008 17:08:31   
dulcinea
Punce, to ni več o frizeraju. Nasy smetimo temo. Kaj pa če bi odprle ono temo posebej z naslovom, Ribnica, Kočevje. ???

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Frizerka Ribnica-Kočevje
10.5.2008 17:10:51   
dulcinea
IZVIRNO SPOROČILO: sayuri

Ni utegnila, ker se ji je ta novi G preveč posvetil user posted image . PA je šla vsa kava v franže user posted image


A mamo novga G v Ribnci???

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Frizerka Ribnica-Kočevje
10.5.2008 20:23:43   
klepetka
IZVIRNO SPOROČILO: dulcinea

Kaj pa če bi odprle ono temo posebej z naslovom, Ribnica, Kočevje. ???


user posted image user posted image pametna idejauser posted image



IZVIRNO SPOROČILO: sayuri

IZVIRNO SPOROČILO: klepetka

da še malo zasmetim;i n kako si ti?Zadnjič sem malo računala na kofe,ko si imela opravek v dolini



Ni utegnila, ker se ji je ta novi G preveč posvetil . PA je šla vsa kava v franže


a tako,to je pa že druga stvar;opravičeno torej.user posted image Sayuri,kaj si tud ti računala na kofe user posted image . Srki,ker pol boš mogla pa enkrat nalašč priti v dolincouser posted image

dulči,in kako si ti?Vredu?


_____________________________



(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Frizerka Ribnica-Kočevje
10.5.2008 22:47:00   
Nasy
user posted image user posted image user posted image sej mene ne moti, če se tle menteuser posted image
V glavnem, hvala vsem, k ste mi dale nasvet, sem res šla kar h Karmen, zaenkrat najbolj praktično blizu. Prav fino me je ošišalauser posted image user posted image


_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu klepetka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Frizerka Ribnica-Kočevje
11.5.2008 9:58:53   
dulcinea
No pa naj katera odpre temo kje drugje, da ne bo glih na čveku, ker bi nas brisali po določenem času. Jaz recimo ne morem odpret teme na "Čvekamo v pričakovanju" al pa kaj podobnega.


Nasy, verjamem, da te je Karmen vredu ostrigla. Mene je zmeraj. user posted image

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Frizerka Ribnica-Kočevje
15.5.2008 19:32:02   
sayuri
IZVIRNO SPOROČILO: dulcinea
A mamo novga G v Ribnci???


Da še malo posmetim user posted image . Saj Nasy je itak že ošišana user posted image

JA, dulči - neki Raid Al Daghistani user posted image . BAje, da je zelo prijazen in da se vsaki ful časa posveti user posted image . Bo srki kaj več povedala user posted image .

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Frizerka Ribnica-Kočevje
17.5.2008 10:13:41   
dulcinea
No fino. K kličem k Likarju že en cajt, ker bi rada šla k njemu. Sem pisala kar mail v PO ZD in so rekli, da še sprejema. Zdaj pa klicarim, pa se ne oglasijo. A imajo določeno uro za klicat? Se pravi, d v skrajni sili lahku tud njega pokličem. Ni tko zahojen k Kastratka. Bi mi pa bil Likar bolj pri roki, k je glih na sredi med "domom1" in "domom2".

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Frizerka Ribnica-Kočevje
18.5.2008 13:54:32   
srki
Aja, ker je že zasmeteno, pa še malo. Pa ZS-ji ne delajouser posted image .

Za kofe je zmanjkalo časa ja, ker se me je Raid privoščiluser posted image . No, resno, bila je gužva, saj sem Sayuri klicala in ji povedala, kako je na stvari, pol pa nistem tudi tebe nič, Klepetka. Bila sem ta četrtek spet pri njemu, vendar sem spet hitela domov pazit na nečaka, ker je v vrtcu zbolel, sestra v službi, mož tudi. Ah, kaj čem.

Drugače pa, Raid je zelo prijazen, dela s srcem, vse razloži, kot je treba, rajši se prepriča, kot nekaj na pamet govori. Npr., imela sem izcedek, ni okleval za pregled, izmeril mi je MV, skratka ni da ni. Spet se me je privoščiluser posted image .

Res, zelo vredu, še sestra je rekla, da je en tak po srcu, kot Likar. Je imel sestra nekaj dela s to papirologijo, pa mi je tudi on prišel pritisk izmerit, da je njo razbremenil.

Tisto Sabrije pa na srečo nisem nič imela.

Nassy, me veseli, da si fajn ošišana oz. da si zadovoljna s frizuro.

Predlog Ribnica-Kočevje pa res ni slabuser posted image .

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Frizerka Ribnica-Kočevje
18.5.2008 20:57:37   
dulcinea
Kaj pravite če bi nas prestavili na Starši čvekamo al neki tazga. Sicer še nisem starš, ampak bi vseeno tam bilo OK. Ker na modi je mal smešno da bi čvekale a ne? Mogoče bi se celo dalo, da bi kar tole dabato tja vrgli.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Frizerka Ribnica-Kočevje
19.5.2008 22:18:57   
klepetka
dulcinea ,se strinjam s premestitvjo.

 srki, ma bolj ko sem brala kakšen Raid se teje privoščil ,manj mi je bilo jasno zdajle. Skoz sem imela v mislih raid za muhe in ostalo mrčes.Zato mi ni šlo tole zdaj nikakor skupajuser posted image user posted image
No ,ampak važno je ,da m iej potegnilo,a!?user posted image


_____________________________



(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Frizerka Ribnica-Kočevje
20.5.2008 17:24:28   
dulcinea
Tako. Wahoo RR je vse uredila. Zdaj čvekajmo tukaj gor. Vsak dan pogledat, če je kaj novega, pa kaj napisat tud.

LP, D

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu klepetka)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?