|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Romantična kuhinja!
6.5.2011 16:28:38   
tajtaja
Na vrsto je prišla ureditev naše "letne" kuhinje.
To bi naj bila taka bolj enostavna varianta, ampak glede na to, da sem to jaz taka kot pač sem, seveda ne bo čisto tako enostavno.

Kupila sva eno poceni varianto kuhinje bukev (rabljeno kao, pa nikoli uporabljano-je bilo v novem stanovanju kot osnovna oprema, ampak se kupcu stanovanja ne dopade, zato jo prodaja), pečica je bela, napa tudi.
Imava bel laminat, vendar nama ga bo za par kvadratov zmanjkalo, tako da je tudi tu možnost kombiniranja.
Je pa to kuhinja z jedilnico v velikosti 30 kvm.
No, torej, zamislila sem si eno tako romantično (provansa) izvedbo v kombinaciji z roza barvo, pa čipke, pa roza posoda.....saj vem, pocukrano....ampak glede na zelo moderno opremo cele hiše si nekak želim en tak sladek prostor.
Normalno pa sedaj nikjer nič takega ne najdem za pogledat. Če ima kdo kakšen link do česa podobnega, ali kakšno revijo????


_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Romantična kuhinja!
6.5.2011 17:13:48   
Anonimen
Moram rečt, da si čist sfalila trenutne modne tokove s to provansalsko kuhinjo user posted image . Ampak razumem, prosotr za crkljnje rečem temu, je fajn en mal spremembe.

Lahko bi dala en tak link, samo bi bila to reklama, tak da raje ne bom user posted image .

Poglej malo za kakšne bakrene lonce, obešalnike, izrezljane ali vgravirane dodatke, te se zelo uporablja v rustikalnih kuhinjah.


(odgovor članu tajtaja)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Romantična kuhinja!
6.5.2011 17:15:42   
tajtaja
Ma kakšna reklama, če prosim za nasvet. Ti kar prilimaj, bom hitro pogledala, pol pa naj brišejouser posted image .

_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Romantična kuhinja!
6.5.2011 17:18:33   
Anonimen
Ti pošljem zasebno nekaj povezav, prav?

Ja, je reklama, pač. Pa konkurenci tudi ne nameravam delat reklame, torej... user posted image

(odgovor članu tajtaja)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Romantična kuhinja!
6.5.2011 17:28:39   
Anonimen
No, pa obešene zajemalke, obešeni lonci, skodelice, načičkani lestenci, klasični krožniki,... svetloba mora biti obvezno topla (če bi imela led lučke).

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
6.5.2011 17:37:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Romantična kuhinja!
6.5.2011 20:19:44   
Paštetka
ravno danes sem videla roza posodo v reklami v pošti user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Romantična kuhinja!
6.5.2011 20:28:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tajtaja

Normalno pa sedaj nikjer nič takega ne najdem za pogledat. Če ima kdo kakšen link do česa podobnega, ali kakšno revijo????



Francoski Art et Decoration (dobiš v naših trafikah), tam najdeš romantični "Provansa" stil.

http://art-decoration.dekio.fr/reportages

Pa malo poklikaj...

< Sporočilo je popravil milijonarka -- 6.5.2011 20:30:38 >

(odgovor članu tajtaja)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Romantična kuhinja!
6.5.2011 23:04:03   
mateyka
provansalni vzorci
user posted image

kuhinje
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
6.5.2011 23:11:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Romantična kuhinja!
6.5.2011 23:12:36   
mateyka
moderne provansalske so pa meni fuuul lepe user posted image
user posted image

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Romantična kuhinja!
6.5.2011 23:43:07   
hrchy
meni se ni dalo iskat posameznih slik, ampak poglej na tem blogu:
http://www.desiretoinspire.net/blog/tag/kitchen

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Romantična kuhinja!
7.5.2011 8:51:52   
StrawberrY
Oh, ko bom velika user posted image bom imela tako kuhinjo. Imam kar polepšan dan ob vseh teh slikah. tajtaja, upam da ko bo kuhinja enkrat končana dobimo kakšno slikco. Da se bom lahko slinilauser posted image

(odgovor članu hrchy)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Romantična kuhinja!
8.5.2011 12:11:53   
Poka
Do neke mere mi je tvoj okus všeč :) Mi je všeč roza in vijolična ipd... Sem videla tisto roza posodo v reklami in mi je ful všeč. Ampak je emajlirana, ki je ne mislim uporabljat nikoli več... Niti je ne bom mogla, ker bom imela indukcijsko ploščo. Jaz te emajlirane posode nisem navajena, mojemu jo je kupila njegova mama in jaz sem zasmodila gor vse kar se je dalo in enkrat skoraj zašgala cel blok, je gorelo pol  metra v zrak. user posted image

(odgovor članu StrawberrY)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Romantična kuhinja!
8.5.2011 18:12:38   
neika
na enem hrvaškem forumu imaš celo temo s slikami o shabby opremljanju stanovanja. Vtipkaj v google shabby chic interieri.

< Sporočilo je popravil neika -- 8.5.2011 18:13:23 >

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Romantična kuhinja!
9.5.2011 9:26:43   
Anonimen
O, Poka, a ti že imaš zmontirano kuhinjo?

BTW: emailirana posoda se lahko uporablja na indukciji, lih nek presežek lepote pa res ni.

(odgovor članu Poka)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Romantična kuhinja!
9.5.2011 10:11:16   
t5t6
Vtipkaj v iskalnik "rustka masiva" oni izdelujejo ta stil kuhije, gor je tudi ful nasvetov in dodatkov. Mi imamo njihovo kuhinjo v svetlo modri barvi, eno omarico v hodniku pa v svetlo zeleni. Da dobiš to mat barvo, ki izgleda, kot da ni vse enako prebarvano je potrebno na koncu vse pohištvo ročno premazati z nekim "medom", ne vem točno kako se temu reče ampak pustili so nam en lonček, tako da, ko se kuhinja kje podrsa jo z lahkoto samo "popravimo".

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Romantična kuhinja!
9.5.2011 10:20:00   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: neika
na enem hrvaškem forumu imaš celo temo s slikami o shabby opremljanju stanovanja. Vtipkaj v google shabby chic interieri.


meni je ta provanse stil kuhnij všeč (če ni preveč klumpast izgled), ker ima notri še mizo in tisto visečo zadevo za lonce in zelišča. je tako - homie feel user posted image  

samo tole - shabby chic user posted image  bolj monster kič zame, sorry. poglej tole npr.
http://druzina.enaa.com/Dom/Interier/Kateri-stil-vam-ustreza.html
meni je too much.. tak, art pur l`artizem imho..
user posted image

user posted image

user posted image

(odgovor članu neika)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Romantična kuhinja!
9.5.2011 10:52:27   
Anonimen
Še nekaj povezav, mogoče pride prav za kakšno idejo:
- http://www.homedecor-online.com/RusticKitchenDecorRusticKitchens.html
- http://www.ehow.com/how_5037425_decorate-kitchen-rustic-style.html
- http://www.free-home-decorating-ideas.com/rustic-kitchen-design.html

Je pa lih pri tem rustikalnem stilu treba ful paziti, da ni na koncu videt vse skupaj natlačeno, nametano in brez repa in glave.
Uporabljenih je veliko drobnih predmetov, ampak mora med njimi še vedno vladati red, zaporedje, lihe številke (recimo 3 ali 5 vaz deluje veliko bolj uravnoteženo kot pa samo 2 ali 4)

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Romantična kuhinja!
9.5.2011 15:47:20   
mateyka
ankica, to je fibonaccijevo zaporedje. ker je to zaporedje, iz katerega je vse v naravi ustvarjeno user posted image  fraktali so zakon user posted image
http://www.youtube.com/watch?v=bE2EiI-UfsE

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   [Brisano sporočilo]
9.5.2011 15:59:22   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Romantična kuhinja!
9.5.2011 19:15:37   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

ankica, to je fibonaccijevo zaporedje. ker je to zaporedje, iz katerega je vse v naravi ustvarjeno user posted image  fraktali so zakon user posted image
http://www.youtube.com/watch?v=bE2EiI-UfsE



Ha, ful zanimivo.
Nekaj se megleno spomnim iz šole, samo da tam zihr nismo aplicirali na uporabne vede. No, evo, pa lahko doma v dnevni porabiš, kdo bi si mislil.

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Romantična kuhinja!
9.5.2011 19:26:38   
ronja
pa ne pozabit na ploscice - ce imas nekoga, ki bi to znal (in hotel narediti), naj ti se pult naredijo iz ploscic.
Ploščic sicer ni glih težko položit, sploh če je površina ravna (ja, probala, položila sem jih čisto sama pri nas v kuhinji in noben bog ne ugotovi, da jih je polagal amater, večina jih celo reče, da so boljše položene kot tiste v kopalnici (kjer je bil na delu profi in čisto ok naredil).
Ampak na pultu jih za živo glavo ne bi imela! Veš, koliko je to potem pucanja teh malih fugic, ko kaj delaš? Pult je najboljši tisti, ki se lahko čisti in da ga imaš res spucanega, da lahko gor tudi mesiš testo, če ti paše.


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Romantična kuhinja!
9.5.2011 20:03:16   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: metulj333
Mateyka ...
mal za hec user posted image  me pa zanima, v cem je res fora teh stevil, kar se estetike tice (tuki si doma)?


jah lubi moja, kaj češ, narejeni smo tako - the ultimate cosmos design masterplan user posted image  in itak - del nas so, vse okrog nas so, harmonični in matematični in kompleksni so - simply perfect. če bi rada bolj kompleksno razlago se lahko meniva offline user posted image  sicer si pa videla kako lepo se fractali odražajo v naravi - so what is not to like? user posted image

podobno velja za zlati rez npr. - tudi on namreč temelji na istih razmerjih kot fibonaccijeva števila (in s tem ga seveda najdemo v naravi)
http://www.educa.fmf.uni-lj.si/izodel/sola/2003/ura/tina/nova/index.htm

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   [Brisano sporočilo]
9.5.2011 21:51:23   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?