|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
 | Stran: [1] |
Uporabnik | |
|
|
|
Rovinj Valdaliso ali kam ali sploh? 27.7.2006 23:24:30
|
|
|
|
Dja
|
Imate morda izkušnje z mobilnimi hišicami v Rovinj (Valdaliso)? Sicer pa me zanima, kako se vam je obnesel dopust takole z 2,5-mesečnikom, ki ni polno dojen, kar pomeni: morje, vročina , stekleničke, sterilizacija ... ?? Kot vidite, nismo preveč odločeni -- nihamo med tem, če bi šli ali bolje, da ne. Sicer pa mora biti po mojem mnenju apartma v takem primeru precej komforten in čist, pa v pritličju ... Vem, da sem zahtevna. Imate kak dober predlog za zadnji teden avgusta?? Hvala za odgovor!!
|
|
|
|
 | Stran: [1] |
Najbolj brane vsebine v rubriki5 pomembnih prednosti potovanja z družinoDružinska potovanja so odlična priložnost za krepitev družinskih odnosov, tako med zakonci, starši in otroki ter sorojen...
Zadnje s foruma
Vanjavanja27Je ime Vanja moško ali žensko?žensko (
75%)

moško (
19%)

ne vem (
6%)
Število vseh glasov: 523Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!