|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   SS - v katerem tednu
6.9.2005 7:57:17   
puncica
Mene pa zanima, punce, ki ste imele SS, v katerem tednu se vam je to zgodilo in kakšne razloge zakaj se je to zgodilo vam je navedel g.
Hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   SS - v katerem tednu
6.9.2005 8:14:05   
sania
Živjo,

Jaz sploh nisem vedela, da je kaj narobe. Zvedela sem šele, ko sem prišla na 1. pregled ( 8 teden), da srčka ni videti. Bila sem žgrožena, saj take novice nisem pričakovala. Imela sem vse nosečniške znake (slabost, boleče prsi...)

Kaj je bilo narobe ne vem. Pred kratkim sem imela pregled in mi G. ni najdla nič takega, tako da mislim da je prišlo do kromosomskih napak.

Zelo pa se bojim kaj bo naslednjič ko bom zanosila. Strah me je, da bi se vsa zgodba zopet ponovila. Hočem biti optimistična, pa ne gre vedno.

Na čim manj takih misli

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   SS - v katerem tednu
6.9.2005 8:35:10   
k1
prvič (v 12t) bi naj bil razlog pregrada - sem si jo dala odstranit.

drugič (v 7t) - naj ne bi bilo dovolj rumenih telesc.

tretjič sem bila od samega začetka na bolniški, jemala Dabroston tablete in kljub malim krvavitvam prišla do naše male bebike - sicer pa sem rodila že v 29t.

sicer pa bolj slaba tolažba - nekje vsaki tretji se to pripeti - tako so mi takrat rekli v bolnici.

saj bo... lp

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   SS - v katerem tednu
6.9.2005 10:14:18   
Jančika_
11 in 8. Verjetno napaka pri delitvi celic.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   SS - v katerem tednu
6.9.2005 17:30:11   
Tayda
10. teden(krvavitev, rjav izcedek, sicer plod glede na velikost verjetno odmrl v 8. tednu). Ker se je zgodilo prvič, niso delali preiskav, zakaj....sta mi pa moj G in G po čiščenju rekla, da verjetno z zarodkom nekaj ni bilo v redu in je narava tako poskrbela za naravno selekcijo. To me niti ni potolažilo in tudi mene je strah, da bi se mi to ponovilo.

lp in čimmanj črnih misli!

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   SS - v katerem tednu
6.9.2005 18:06:59   
anajmad
V 9. tednu.Krvavela sem in sem bila zelo bolna - gripa.V bistvu sploh nisem vedela,da sem noseča,ker sem imela normalno krvavitev,kot ob menstruaciji.Potem,ker mi je bilo pa ful slabo,sem šla do g.,ki je ugotovila nepravilnosti.Svetovala mi je,ker sem že itak krvavela še potem abrazijo.
en lp D.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   SS - v katerem tednu
6.9.2005 21:04:32   
Ninica
Tudi pri meni je bilo enako kot je že napisala Sania - tako, da je verjetno šlo za kakšno kromosomsko napako.
LP

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   SS - v katerem tednu
6.9.2005 21:38:59   
Anonimen
V 5. tednu. Pravih vzrokov nisem nikoli izvedela. Tudi giinekologi težko točno povedo, zakaj do tega pride.

(odgovor članu puncica)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   SS - v katerem tednu
7.9.2005 11:37:28   
zaspanka
V 5. tednu in nihče ne ve zakaj. Sedaj čakam na novo priložnost.
Da bi čimprej ugledale +.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   SS - v katerem tednu
7.9.2005 12:33:11   
laky
V 8.tednu. Dobila sem rjavkast izcedek, naslednji dan pa sem začela krvaveti. Na UZ mi niso našli ploda in drugi dan sem šla na čiščenje. To se mi je zgodilo točno pred enim mesecem in mi je še zdaj hudo . Nihče ne ve razloga, baje naj bi narava sama poskrbela za to - kromosomske napake. Mogoče bom več izvedela 22.9 , ko imam kontrolo po čiščenju pri G.

LP

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   SS - v katerem tednu
7.9.2005 19:24:25   
Anonimen
1. 6t, 2. 8t.
Za prvič mi je rekla, da se to itak pogosto dogaja.
Drugič me je poslala na vse možne preiskave.

Čez 14 dni imam operacijo pregrade. Čeprav mi je včeraj razložila, da je morda ločitev tudi dobra s stališča nekopaktibilnosti partnerjev. Ker sem jo debelo pogledala mi je povedala nekako tako:

Partnerja sta mogoče genetsko in imunsko nekopaktibilna in potem telo ženske napade moške celice.Včasih celo semenčice in take ženske potem teže zanosijo. Posledično zaradi nekopaktibilnosti imunskega sistema matere in ploda, začne telo matere napadati lastnega otroka, ker ga spozna za tujek. In zna bit, da se je to dogajalo nama. Preiskav ne bomo delali, ker sva se pač ločila. Je pa rekla, da je velika možnost, da z drugim partnerjem takih problemov ne bo. Upam.

Pa še to, kot zanimivost. Feromoni so pomagalo pri iskanju ustreznega partnerja. Če ste partnerja genetsko in imunsko za skp potem si dišita, če ne pa ne. Zato mi je odsvetovala KT, ker spremenijo značilni telesni vonj. Pa naj bodočega partnerja najprej zvlečem pod tuš in ga ovoham. Če mi bo dišal nenamiljen je OK.

Zdej si pa predstavljajte moj sloves manijaka na čistočo, ko bom vsakega, ki mi bo všeč najprej vlekla pod tuš.

(odgovor članu puncica)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   SS - v katerem tednu
11.9.2005 8:18:00   
buča
v 19 tednu.Takoj po porodu so rekli,da je imel vozel na popkovini.Nosila pa sem 14 dni mrtvega.
Bila sem brez krvavitev,brez bolečin.Tisti dan se nam smo imeli lažjo p.nesrečo in sem zato odšla do g.Tam pa je g in mene kap.Bila je sreča v nesreči.Če se nam nebi tisti možak zaletel v rit,najbrž tudi mene nebi bilo več med vami,ker bi se zastrupila.Bog ga je poslal,šele sedaj se tega zavedam!

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   SS - v katerem tednu
12.9.2005 9:11:20   
ElaM
v 7 tednu. Vzroka ne vem, verjetno kromosomska napaka pri plodu.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   SS - v katerem tednu
12.9.2005 14:00:29   
pupika
Jaz sem ugotovila na 1 pregledu v 9 tednu, kjer ploda ni bilo, vidna je bila samo ena pikica, vrečka pa naj bi bila velika za 6 tednov, tako da sklepam, da je do ss prišlo v 7 tednu. Vzroka tudi jaz ne vem.

V drugo je prišlo do IMN, sedaj pa upam, da se bo v tretje vse dobro izšlo in da bom donosila zdravega bebija.

Buča tako gledano tebi je pa res bog poslal tistega možaka, da se je zaletel v rit.

Punce glavo pokonci in nasmešek na usta pa nas bo tudi sreča obiskala.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   SS - v katerem tednu
12.9.2005 14:43:15   
puncica
Glede na vaše odgovore je imelo 5 punc SS v 8T, 3 punce v 7T, 2 punce pa v 5T, ostale pa v 6T, 9T, 11T, 12T in 19T tako da se lahko še bojim kaj bo prinesla prihodnost.
Hvala punce za vaše odgovore.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   SS - v katerem tednu
13.9.2005 7:36:07   
puri
Jaz sem ga imela tudi v 7 tednu. Vzroka pa ne vem.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   SS - v katerem tednu
13.9.2005 7:46:12   
Erdbeere
Jest sem ga imela pa po M v 8-9t, po G besedah pa v 6t , vzroka tud jaz ne vem

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   SS - v katerem tednu
16.9.2005 21:27:44   
L&F&B
V 5T. Vzroka mi gin. ni navedel.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   SS - v katerem tednu
19.9.2005 13:45:43   
emaa
V 6. tednu

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   SS - v katerem tednu
21.9.2005 12:49:11   
sonček76
tudi jaz sem imala ss v 5t pred 4 meseci...zdaj pa naprej...še to dobim ta mesec, pa se preselim med fosilke...

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: SS - v katerem tednu
26.9.2005 22:00:55   
Anonimen
8 t in 3 dni user posted image

25% vseh nosečnic ima spontani splav, od tega je pri 50% napaka pri delitvi celic!!!

(odgovor članu sonček76)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: SS - v katerem tednu
27.9.2005 11:18:01   
bori
V 12 tednu, razlog ni bil in še vedno ni znan. Po krvavitvah je še 2 uri pred splavom mojemu fantku utripal srček,...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: SS - v katerem tednu
27.9.2005 14:44:39   
manja11
Pri meni sem že videla srček - na prvem pregledu. Mislila sem, da sem v 11. tednu, saj je bilo vse normalno. Do rjavega izcedka. Na urgenci so rekli, da je plod umrl v 8. tednu. In naslednji dan sem imela abrazijo user posted image . Ker je vse še precej sveže, mislim, da me bo strah ponovne zanositve.....

(odgovor članu bori)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: SS - v katerem tednu
9.11.2005 17:15:06   
Klarissa
V 9. tednuuser posted image
samo baje naj bi se ustavila rast hitro po prvem pregledu v 5. tednuuser posted image user posted image
rjav izcedek, potem pa krvavitev in naslednji dan abrazija
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu manja11)
Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?