|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   SS v 21 tednu
3.4.2006 19:32:11   
timeja
Pozdravljene!
Jaz sem prejšnji teden prišla iz bolnice, po splavu v 21 tednu. Zjutraj sem čutila samo bolečine v spodnjem delu trebuha, popoldne pa še v križnem delu. Ker delam v vrtcu sem mislila, da se me loteva nekakšna gripa, ko pa sem prišla domov sem v reviji prebrala, da gre za popadke. Takoj sem šla k svojem G, ki je ugotovil, da srček več ne bijeuser posted image .  Poslav me je v bolnišnico, ker sem imela popadke že na 5 minut in v bolnici sem brez umetnih popadkov tudi splavilauser posted image user posted image user posted image .

Moram povedat, da mi je bil partner v veliko pomoč, toda še po enem tednu se ne moreva pogovarjati o tem dogodku. Nikakor ne najdeva besed, da nebi jokala, že sam pogled ko se srečava z očmi nama pove, da najine pikice ni več in spet jočeva. Vem, da jok pomaga in tolaži me tudi to, da imam doma tri leta starega sinka, ki mu je bilo treba razložit, da ne bo dojenčka. Sedaj mi vsak dan pove, da je naš dojenček v nebesih. Upam, da bo kmalu pozabil na to ker je zelo mučno za vse.

Upam, da bo ta žalost kmalu iginila. Vem, da pozabla ne bom nikoli in da bojo brce, ki sem jih čutila zadnji mesec, vedno z menoj. Slikice UZ imam nalepljeni pri postelji, da se vsako večer poslovim, ker želim, da še ostane nekaj časa z menoj. PA ČEPRAV VEM, DA JE TAKO TEŽJE POZABIT.

Sprašujem se samo to ZAKAJ PRAV JAZ user posted imageuser posted image tega ne privoščim nobeni.

Žalostno toda resnično, zakaj je bilo vseskozi vse vredu, zdaj pa naenkrat to. Zakaj moramo nekateri toliko pretrpeti, zakaj nam ni dano, da ljubimo tisto, kar imamo radi!!! ZAKAJ ZAKAJ ZAKAJ?


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: SS v 21 tednu
3.4.2006 19:56:06   
Anonimen
Kako žalostna zgodba user posted image user posted image user posted image

Želim vam veliko moči...to je vse, kar lahko rečem. Sem čisto pretresena user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu timeja)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: SS v 21 tednu
3.4.2006 20:17:54   
Zasanjana
Grozno...še ena...user posted image  Ne vem, kaj naj ti rečem.Tudi sama sem šla čez ta pekel.Upam, da bo v prihodnje boljše!
Pa moje sožalje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: SS v 21 tednu
3.4.2006 20:19:59   
mammy26
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Zasanjana)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: SS v 21 tednu
3.4.2006 20:20:35   
Anonimen
Iskreno sožalje zaradi izgube user posted image . Sem pa nekje prebrala, da je narobe truditi se pozabiti. Sodelavka je dvakrat splavila, no sedaj ji je uspelo in ima drugega fantka. Pa še danes prižge svečko na dan izgube. Morda bo pomagalo ...


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: SS v 21 tednu
3.4.2006 20:24:14   
total
Res žalostnouser posted image ,drži se,v drugo ti bo uspelo.

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: SS v 21 tednu
3.4.2006 20:24:49   
lelaval
Ob branju tvoje zgodbe sem resnično user posted image . Ne morem si niti predstavljat kaj takega. user posted image
Bodite zdaj močni. Vaš dojenček je zdaj med user posted image  in vas čuva.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu timeja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: SS v 21 tednu
3.4.2006 20:40:04   
mamči
Oh, groza. Moje sožalje user posted image

(odgovor članu timeja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: SS v 21 tednu
3.4.2006 22:02:22   
tulip
Moje sožaljeuser posted image user posted image user posted image .
Naj  user posted image čuvajo vajinega otročička!
Če bi vedeli vse odgovore...
Če bi poznali rešitev za vse...
Če bi...
Pa smo žal le ljudje.

(odgovor članu mamči)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: SS v 21 tednu
3.4.2006 22:08:16   
sezam
user posted image user posted image user posted image  Grozno. Verjamem, da ti je zeellloooo hudo. Zato se izjoči, naj gre bolečina ven iz tebe. Mogoče ti bodo pomagale besede "Bolje tako, kot da bi bil revček". Meni je to pomagalo. Sprijazniti se je treba, da je pač taka usoda. Kruta, a na žalost resnična.

Pa veliko sreče. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sreča ni v tem da počneš to kar rad počneš, temveč v tem, da imaš rad to kar moraš početi. (Sir.S.M.Barrie)

(odgovor članu mamči)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: SS v 21 tednu
3.4.2006 22:11:07   
Anonimen
user posted image  user posted image  user posted image  Zelo mi je žal...

(odgovor članu tulip)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: SS v 21 tednu
3.4.2006 22:46:23   
HuAnita
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: SS v 21 tednu
3.4.2006 22:53:22   
KODA
user posted image user posted image user posted image ,moje sožalje.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: SS v 21 tednu
3.4.2006 23:06:58   
Marogica
Ojoj, kako žalostnouser posted image , moje sožalje

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu timeja)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: SS v 21 tednu
3.4.2006 23:19:19   
rija
Hudo mi je za vas.

(odgovor članu timeja)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: SS v 21 tednu
4.4.2006 8:42:56   
tinaaja
Grozno, kok preveeecc je teh primerov, ko pride do ss.. Danes je en teden odkrar moje pikice ni vec... Poskusam se ne obremenjevati zakaj, ker ni pametnega odgovora, ni logicnega in ni takega, ki bi ga lahko brez problema sprejela... Ostaja samo dejstvo, da je konec... In luc na koncu tunela, da bom in bomo vse, ki nas boli izguba user posted image  nekega dne pestovale nase bejbije.
timeja, en verz zate...

ko me isces,
me isci v svojem srcu,
ce imam tam prebivalsce
bom vedno pri tebi...
 
Zelim ti, da se tvoja dusa cim prej osvobodi zalosti in da bos dan zacela in koncala z nasmehom na obrazu. Drzi se!

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: SS v 21 tednu
4.4.2006 9:03:27   
timeja
HVALA, Vsem za lepe besede.

Vem, da bom nekoč lahko zaživela na novo in upam, da še obstaja upanje za nas. Do takrat pa je treba počakat in si mislit, da bo naslednjič brez težav.

 UPANJE in ŽELJA sta z menoj in za vse tiste, ki ste to doživele, želim da bo naslednjič brez težav, da bomo lahko kramljale v drugi rubriki user posted image O NAŠIH DOJENČKIH IN DOJENČICAH.

Pa srečno vsem skupaj in še enkrat HVALA za vse tolažilne besede.

Timeja

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: SS v 21 tednu
4.4.2006 9:12:49   
Tia27
user posted image user posted image user posted image user posted image Spet še ena huda zgodba, vsakič ko kaj takšnega preberem mi je zelo hudo, upam da kmalu prebrodite vsaj najbolj boleče trenutke.

(odgovor članu timeja)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: SS v 21 tednu
4.4.2006 10:40:39   
špelin@
Ne znam opisati, kako zelo mi je žal user posted image  Sama sem po izgubi sinka v 20. tednu nosečnosti nepretrgoma jokala cela dva tedna. In moj ljubi z menoj. Vsak večer sva se v nedogled pogovarjala vedno ene in iste reči - o najinem user posted image   Takrat nisem verjela, da bo kdaj prišel dan, ko se ne bom več spraševala ZAKAJ. A je prišel. Ne vem, zakaj je moj fantiček umrl, a naučila sem se sprejeti to, kar mi je v svojem kratkem življenju v mojem trebuščku dal. In tisti ZAKAJ je izgubil pomen.

Ne boj se, svoje zvezdice ne boš nikoli izgubila, le dovoli, da ljubezen prevlada nad bolečino. Ne trudi se pozabiti, tega ne moreš pozabiti. Lahko pa živiš s svojim user posted image  v srcu.

Topel user posted image  ti pošiljam. Nisi sama  user posted image

_____________________________

~ NeVeR RuN FaStEr ThAn YoUr GuArDiAn AnGeL cAn FlY ~

(odgovor članu timeja)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: SS v 21 tednu
4.4.2006 10:50:56   
CIPRESA
Ojoj Timeja, tudi meni je žal da si mogla vse to pretrpeti user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: SS v 21 tednu
4.4.2006 16:30:38   
pilotgirl
Joj kako je to hudo,...vedno več nas je ki se nam je to zgodilo...ZAKAJ?
Žal mi je punce,držte se,pa moje sožalje.user posted image

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: SS v 21 tednu
4.4.2006 16:55:14   
sonchek
Timeja...
...v bistvu ne najdem besed ki bi te lahko potolažile in tudi zato prej nisem odgovorila...Še sama jih iščem zase in tudi odgovore na vsa vprašanja ki si jih tudi ti postavljaš, lahko ti rečem samo to, da nisi sama...da naj je več, ki vemo kako se počutiš in v srcu trpimo s tabo...ampak ti imaš vsaj svojega enega sončka že doma, za katerega se je vredno potruditi in počasi preboleti...
en velik user posted image  zate in za tvojega sončka, ki doma čaka in živi samo zate..
papa

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu pilotgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: SS v 21 tednu
5.4.2006 17:55:01   
lana38
timeja!user posted image
Tudi jaz sem ostala brez svojega user posted image  v 20. tednu. Sicer sem se jaz sama odločila, da nosečnost prekinem, ker je imela moja pupa kromosomsko napako in bi imela dosti okvar, med drugim bi bila tudi duševno prizadeta. Ne morem ti povedati, kako huda odločitev je to. Verjemi, da je bolje, da plod sam umre, če je kaj narobe z njim. Če plod odmre, ima sigurno kakšno napako. V vseh tistih težkih trenutkih, ko sem sprejemala svojo odločitev, sem želela, da bi mi zdravniki rekli, da je plod sam odmrl. Pa žal ni. Do zadnjega sem čutila njene gibe. Tolaži me edino to, da sem ji prihranila veliko muk in trpljenja. Danes je ravno tri tedne od tega. Zdaj se psihično že počasi pobiram, vendar pozabila ne bom nikoli. Poskusi čim več govoriti o tem. Tako so meni svetovali in resnično pomaga, če daš to ven iz sebe. Pa ne išči odgovorov na vprašanja ZAKAJ. Žal smo bili zdaj mi na vrsti. Moj sin je star 9 let, pa smo mu zelo težko razložili, da ne bo dojenčka. Bo pa enkrat drugič. Upanje ti mora ostati.
LPuser posted image

_____________________________

lana38

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: SS v 21 tednu
5.4.2006 18:15:18   
Zasanjana
 Lana38 vedno znova se mi zasolzijo oči, ko berem, kako opisuješ svojo grenko izkušnjo.user posted image

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: SS v 21 tednu
11.4.2006 15:13:49   
melitkica
Moje sožalje user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Zasanjana)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?