|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   S čim čistite?
17.7.2009 17:11:21   
vija vaja
...npr. KUHINJO (mislim predvsem na fronte-lesena vrata) Uporabljate za to kakšna posebna čistila? Js uporabljam pronto, sam mi mastni, poškropljeni madeži ne gredo doluser posted image )

Pa recimo notranja vrata, ko so okol kljuk polna prstnih odtisov?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: S čim čistite?
17.7.2009 17:12:11   
Kerensa*
Astonish kitchen cleaner.

(odgovor članu vija vaja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: S čim čistite?
17.7.2009 17:15:51   
ona
Amoniak(kupim samo v Italiji,tle ga ni) razredčen z vodo in ti počisti vse kar hočeš.
Super in zelo poceni stvar!

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: S čim čistite?
17.7.2009 22:12:09   
Paštetka
Pronto za vse površine.

Imam pa krpico za pomivanje oken, ko je na eni strani modra, ki spuca madeže in fleke, potem pa spoliram še z drugo stranjo-gladko. Nič se ne vidijo odtisi.

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: S čim čistite?
18.7.2009 11:32:31   
Anonimen
1x tedensko (ali še manj, odvisno od časa in trenutnega navdiha user posted image ) počistim z razredčenim kisom in vileda gobico. Imamo mat fronto, prevlečeno s folijo, vanilija barve in sčisti vse. Je pa res, da nisem picajzlarska, kar se  tiče čistoče.

(odgovor članu vija vaja)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: S čim čistite?
18.7.2009 14:09:43   
Eca
Jaz uporabim kar rumeni meglio, našpricam in obrišem s papirnato brisačo.

Lp, Eca


_____________________________

Mene pa kamin greje...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: S čim čistite?
18.7.2009 14:17:04   
Dudica1
jaz imam rjavi pronto za lesene površine...kaj bolj mastnega pa tud jaz z rumenim meglio...super stvar user posted image

(odgovor članu Eca)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: S čim čistite?
18.7.2009 15:08:15   
citrončica
IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1

jaz imam rjavi pronto za lesene površine...kaj bolj mastnega pa tud jaz z rumenim meglio...super stvar user posted image


jaz isto,

le z rumenim meglio bodite previdne, tašča je našpricala direktno na leseno fronto, malo pustila in obrisala dol še lak in barvo, tako da smo na novo brusili in lakirali ji kuhinjo..zelo je agresiven..

sicer pronto za les, pa krema pronto za les občasno..sprey pa še za vmesuser posted image

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: S čim čistite?
20.7.2009 20:36:11   
Putka
Skoraj nobenih čistil. Vlažno "čedežno" krpico iz mikrofibre. Zadnje čase pa uporabljam gobico, ki se jo dobi v Mavrici, Wipe it gobica, ki res deluje, preverjeno.

Tukaj lahko preberete kaj več.

user posted image

(odgovor članu citrončica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: S čim čistite?
3.9.2009 21:30:51   
beyba
dekleta dajte mal embalažo gledat, kar nosite domov s čistili, berite sesatavine...omarice čistite z amonjakom, potem pa otroci to prijemajo.....user posted image user posted image user posted image user posted image

če katero zanima več o čisitlih mi lahko pošlje zs


_____________________________

Ela je moj največji zaklad, ki dopolnuje moje življenje v popolnost!

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: S čim čistite?
15.10.2009 14:12:03   
Urko15
Mi uporabljamo Frosch, ki je BIO 

_____________________________

Naj živi...

(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: S čim čistite?
18.10.2009 8:49:10   
punci
IZVIRNO SPOROČILO: Eca

Jaz uporabim kar rumeni meglio, našpricam in obrišem s papirnato brisačo.

Lp, Eca



evo jaz isto, vse gre do brez težav tudi kakšni "mastni madeži" ki nastanejo sploh na elementu ki je nad kuhalno ploščo

(odgovor članu Eca)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: S čim čistite?
21.10.2009 21:41:03   
MARTINŠČICA

IZVIRNO SPOROČILO: beyba
dekleta dajte mal embalažo gledat, kar nosite domov s čistili, berite sesatavine...omarice čistite z amonjakom, potem pa otroci to prijemajo ...


Se podpišem. Pri nas doma pri čiščenju glavno delo opravita alkoholni kis in krpica iz mikrovlaken. Ob bolj temeljitih čiščenjih pa jima pomaga parni čistilec.

_____________________________

200% MAMI

(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?