|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Sama sebi smotana.
15.1.2008 20:40:10   
Anonimen
user posted image moram dobiti 18.1-21.1. Jaz šla danes skupit clear blue. Seveda je bil -. Kaj mislite da je prezgodaj ? ( seveda je ). Živčna sem ker me v spodnjem delu trebuha boli kod pred tečko.user posted image user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Sama sebi smotana.
15.1.2008 20:49:20   
sončnica24
Prezgodaj še je nič se sekirat boma skupaj test delale jaz moram tudi do 21. počakatuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Sama sebi smotana.
15.1.2008 20:52:00   
Anonimen
Seveda Sončnica. Lepo, da je še ena takšna okrog mojega datuma.user posted image user posted image . Tebe kaj boli ? Kot PMS ?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Sama sebi smotana.
15.1.2008 21:01:32   
perbola
Ja je prezgodaj, jaz sem ga tud dans delala, en dan prezgodaj. Pa sem se odločla da še počakam par dni. Bomo skupaj slavile al pauser posted image . kakorkoli, držim pesti

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Sama sebi smotana.
15.1.2008 21:10:31   
Anonimen
Pozdravljene.
Če se vama smem pridružit. user posted image  ne pričakujem 17.1. Vendar imam različno dolge cikluse, tako da je pri meni vse možno do 27.1. - 10-dnevni zamik se je izkazal do sedaj kot najdaljši. Bom pa tudi delala test verjetno že nekje za vikend.
Držim pesti, da tudi vidve zagledata user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Sama sebi smotana.
15.1.2008 21:12:31   
Anonimen
Punce..imate kake znake ? Podobne PMSJU ??? Jaz se bojim, da ne bo opet ta tečka. Mene boli v spodnjem delu trebuha. Pa prsi imam napete. VE ?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Sama sebi smotana.
15.1.2008 21:14:49   
Anonimen
Jaz prsi nimam nič napete. Me pa full boli križ, pa jajčniki -oba. To so pri enih znaki za M, ampak jaz jih nisem nikoli imela zato upam da bi to lahko bilo pozitivno.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Sama sebi smotana.
15.1.2008 21:17:09   
Anonimen
Mina vidiš mene je pa vedno bolel križ, pred vsako user posted image . Zdaj pa nič. Samo boli me v spodnjem delu trebuha. Pa prsi imam težke.Upajmo na najbolje. Se že dolgo trudiš user posted image ?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Sama sebi smotana.
15.1.2008 22:04:06   
Kepica83
Ojla!
Moja user posted image  bi tudi mogla okrog 21.1. priti. Prsi imam skoraj 1x večjeuser posted image  bolijo še me ne.Imela sem cel teden že občasne slabosti. Nevem pa na čem sem ker sem decembra imela user posted image  pol pa 1 teden po tistem spet rahel krvav izcedek. Tak nevem. Test bom pa verjetno delala v soboto ali pa nedeljo. Upam da še se mi katera pridruži? Pa upam da boste zagledaleuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Sama sebi smotana.
15.1.2008 23:02:26   
Colicka
No , še ena sem med tistimi, ku upa, da ne bo prišla. 28 dan je sicer 17. januar, amapk mi je zadnja dva meseca zaujala tudi do 10 dni! tako da še en vem, kdaj bom delala test, če je ne bo ... deklet, a se zmenimo za en dan, pa skupaj naredimo??? ;) Pol se pa dobimo tuki na forumu? ;)

_____________________________

Novorojena deček in deklica sta s štorkljo letela nad deželo k svoji družini. Pa se oglasi deček: "Si tudi ti zdaj prišla na svet?" "Kaj si mislil, da sem tvoja stevardesa?" se je oglasila deklica.

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Sama sebi smotana.
15.1.2008 23:11:04   
Kepica83
No , še ena sem med tistimi, ku upa, da ne bo prišla. 28 dan je sicer 17. januar, amapk mi je zadnja dva meseca zaujala tudi do 10 dni! tako da še en vem, kdaj bom delala test, če je ne bo ... deklet, a se zmenimo za en dan, pa skupaj naredimo??? ;) Pol se pa dobimo tuki na forumu? ;)


user posted image user posted image user posted image  ja to sem si tudi jaz že mislila da bi izvedle. Jaz sem za!!!!!!!!! A delate teste na 28 dni?

(odgovor članu Colicka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Sama sebi smotana.
16.1.2008 7:56:23   
Anonimen
Jutro.
Men bo na 28 dni definitivno prezgodaj, ker zadnje čase tako kratkih ciklusov skoraj da nisem imela. Pa vidim, da ima colicka enake težave kot jaz.
Miniko, jaz sem imela decembra isto kot ti. Najprej M, dober teden kasneje pa dva dni izcedek in konec. Sedaj pa čakam. Ne ne trudiva se dolgo, tako da ... vseeno pa upam.

(odgovor članu Kepica83)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Sama sebi smotana.
16.1.2008 9:03:09   
Anonimen
Ojla, tudi jaz je ne pričakujem 19.1. in si danes zjutraj nisem mogla pomagati, da ne bi naredila BC. Pokazala se je zelo rahla druga črtica, moraš čisto od blizu pogledati. Nočem se prekmalu veselit, pa vedar mi je dala upanje za user posted image .
Kar se pa tiče znakov: boleče prsi, že par dni zjutraj v želodcu neka slabost, nimam takega apetita kot ponavadi pred user posted image in ful imam težave z veliko potrebo (ne gre in ne gre user posted image ).
Naslednji test bom delala v soboto, UPAM NA JASEN +.

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Sama sebi smotana.
16.1.2008 9:53:28   
spps
oj!Ponovi test čez kakšne tri dni,držim pesti da bouser posted image .user posted image user posted image user posted image SREČNO!!!!!!!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Sama sebi smotana.
16.1.2008 10:05:36   
Dajanax
Oj,
še ena, ki se pridružujem vsem, ki M ne pričakujete 21.

Sicer imam doma že eno pikico, ampak nestrpna sem pa tud kot user posted image .
Imam že od sobote neke čudne zanke: nenehna slabost, zmatrana, zaspana, sp. del trebuha boli malo bolj kot pred menstr., danes sem se pa še zbudila s kar hudimi bolečinami v križu. Torej sem kot kripl bataljon.

Seveda sem tudi že naredila test (tri!!!). Zadnjega včeraj popoldne in je bil kot oba prejšnja negativenuser posted image . Malo me begajo tile znaki, ker me bolj asociirajo na kako virozo (imela sem tudi en dan prebavne motnje), kot pa na user posted image . Pa tudi pri prvi user posted image do šestega tedna ni blo nobenih znakov opazit.

No upam, da se nam vsem med vikendom pokažeta obe črtici!!

Smo na vezi...

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Sama sebi smotana.
16.1.2008 10:14:15   
spps
dajanax,najboljš da delaš teste zjutraj.Se mi pa zdi da sem zdaj ko delamo drugegauser posted image ,bolj nestrpna kot prejuser posted image .Pred  vsako user posted image  imam zdaj kakšne znake,ki bi lahk bili znaki zauser posted image ,ampak zaenkrat brez uspeha.upam da boš zagledalauser posted image

(odgovor članu Dajanax)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Sama sebi smotana.
16.1.2008 10:19:25   
Anonimen
ojj punce. Jaz bom test delala 23.1, če seveda nebo tečke. Ma vse mi gre že na...user posted image .Vsak mesec isti znaki, nazadnje pa tečka. Tak,da sem že čist obupala. Pojavijo se znaki: slabosti,povišana Bt, zaprtost,pekoče prsi....nazadnje pa vedno razočaranje. Tak da sem že čist obupala. Res pa je da sva bila tokrat pa res pridna user posted image user posted image user posted image . Vsak drugi dan,ali pa celo vsak dan. Boli me v spodnjem delu trebuha,tako da mislim da spet ne bo nič.

(odgovor članu spps)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Sama sebi smotana.
16.1.2008 10:49:58   
spps
anonimen,kolk sem vidla po forumih imajo nekatere iste simptome kot peduser posted image ,ampak je ne dobijo.SREČNO!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Sama sebi smotana.
16.1.2008 11:01:13   
Anonimen
Spps Bog te usliši. Tok sem sama sebi zoprna........user posted image user posted image user posted image user posted image . Bo Bog povedal kaj bo....user posted image . Vse ob svojem cajtu. Sam ko je ta cajt tako neučakan.

(odgovor članu spps)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Sama sebi smotana.
16.1.2008 11:09:11   
spps
user posted image user posted image user posted image user posted image navijam zate.čakanje je ful zoprno.najbolj je tečno ko ti user posted image zamuja dlje kot ponavad,si že ful  happy,pol se naenkrat prikažeuser posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Sama sebi smotana.
16.1.2008 11:27:54   
Anonimen
Ja,jaz sem imela prejšnič zamudo 5 dni. In sem rekla zdaj pa nekaj bo. Ampak bolelo me je nenormalno. Po 5 dneh se prikaže v vsej svoji visokosti,kaj sem jokala. Zato sem zdaj ratala trda ko kamen.user posted image Spps ti imaš kaj otrok že ?

(odgovor članu spps)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Sama sebi smotana.
16.1.2008 11:30:12   
spps
jp,imam 5letno hčerko.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Sama sebi smotana.
16.1.2008 11:36:02   
valentina2006
Anonimna: Tud sama sem bla vsak mesec nestrpna, pa sem šla hit kupit test, pol pa user posted image , ker ni blo nč... Bolš je, da mal počakaš s testom, ker takrat naša psiha tko dela, ker si želimo user posted image user posted image  pa user posted image  in user posted image ...pol pa pride user posted image ...user posted image ... Držim pestke zate, da čimprej ugledaš user posted image user posted image ...

_____________________________

·.¸(¨`·.·´¨)
(¨`·.·´¨)¸.·´
`·.¸.·´

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Sama sebi smotana.
16.1.2008 11:43:13   
Anonimen
Spps super čestitam.user posted image   Mah sem smotana ne ? user posted image Moj kar bejži ven, ker vidi da mi živčki delajo. Ja nič, glih počakat bo treba.Tko je in nič drugače.

(odgovor članu valentina2006)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Sama sebi smotana.
16.1.2008 11:55:21   
spps
zakaj misliš da si smotana?moj je se me že tud enmal izogiba ko ve da sem spet dobla user posted image .user posted image
eh,bo že.a za tebe je 1-ič?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





8 slabosti vsakodnevnega seksa, za katere ...
Kakšne so slabosti vsakodnevnega seksa? Ali nam lahko preveč seksa res škodi? To je vprašanje, ki si ga zastavlja veliko...
Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?