|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Samo še eno vprašanje...
17.9.2005 17:45:55   
Anonimen
Ne bom vas več morila, obljubim, sam še to bi rada vprašala. Včeraj nisem mela možnosti vprašat svoje G in sicer kdaj naj zdaj pričakujem M? A se šteje zdej nov ciklus od splava naprej al kako? Al je pri vsaki drugače? A katera ve? Da me ne bo presenetilo kje?
Hvala
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   Samo še eno vprašanje...
17.9.2005 17:48:44   
Jančika_
Šteje se od splava naprej, načeloma naj bi M prišla 4-6 tednov po tem. Jaz sem jo dobila 40. dan, moja prijateljica pa celo šele po osmih tednih! Ji je rekla G, da je to še OK.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Samo še eno vprašanje...
17.9.2005 19:09:00   
Anonimen
A tako. Ker sem dobila en list, kjer piše vse o tej t.i. umetni prekinitvi nosečnosti in kako potem pa to, ampak nič ne piše o tem, kdaj naj bi dobila M.
Sem pa že nehala danes krvavet, tako, da sem kar zadovoljna. Pa tud krčev nimam več. Včeraj je blo pa hudo!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Samo še eno vprašanje...
18.9.2005 0:13:20   
Jančika_
To je pa fajn, da si nehala krvaveti. Jaz sem krvavela en teden . Pa krčenje maternice me je precej bolelo - po drugem splavu (brez abrazije) še bolj kot po prvem. Po porodu me ni nič bolelo, pravijo pa, da je po vsakem naslednjem huje. Sicer drugič in tretjič ni šlo za porod, to o bolečini je pa kar držalo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Samo še eno vprašanje...
18.9.2005 9:16:32   
Anonimen
Ja, uni krči takoj, ko sem se zbudila so bili res adijo. Še dobro, da to nisem prej vedla, ker bi me blo še bolj strah.
Moja mami je tud mela en ss, oz. so ji ga predlagali, ker so jo ene dvakrat slikali na rentgenu, ko še niso vedli, da je noseča (to je več kot 35 let nazaj). In se je zbudila med samo abrazijo, ko so ji še po maternici strgal. In je rekla, da mi zanalašč ni hotla to povedat. Sej bolš, ker bi me kap, že tko me je blo mal strah.
Ampak ne bom pa pozabla, kako je blo. Zaspala sem s solzami v očeh, takoj ko sem se zbudila, sem pa tud planila v tak jok.
Pa tud včeraj sem se že hvalila, da pa nisem nič jokala. Prehitro: jokala sem v postelji. Saj sem čez dan kr v redu, se smejim, pa tko. Ko sem pa sama, me pa zvije. In vem, da je bolš tko, sploh, če ni blo vse v redu z bebiko, ampak vseen je hudo in moram pač prebolet, a ne?
A tebi se je to pred vasjo zgodil? (včeri sem namreč gledala tvoje albume, ful je lutkan!)

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   Samo še eno vprašanje...
19.9.2005 14:26:11   
mis
Ja tudi meni je rekel ginekolog da 4-6 tednov.
Bova skupaj upali, da bo prisla kmalu nova pikica...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Samo še eno vprašanje...
19.9.2005 23:54:06   
Anonimen
Ej mis, ja!
Lahko se mi javiš tud na privat!!!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?