|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Samo za RAKICO1 in Najoo!
29.12.2012 20:00:10   
LuLu
Evo... tukaj smo. Sem pa prosim, da pišete vse po resnici, kak vama ni, pa kak sta lene, kak se nažirata in kak me mrzita user posted image
Jaz pa bom še kaj dodala. Zmenjeno? Tam, na onih temah, pa pišita kak sta pridne, pa telovadita user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
29.12.2012 20:01:54   
RAKICA1
user posted image user posted image user posted image user posted image nemoreš nama nič pridne bova dokler nebova prišle do svoje idealne težeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image tako ,da nebova nič lagale

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
29.12.2012 20:04:43   
LuLu
oK, OK... tak si bila zagreta na začetku vsake teme. Da te vidim čez mesec, dva. Tak vaju bom v rit bincnila, če ne bo bolje. Jaz nič ne obljubljam, sem bolj previdna. Na okah vaju imam...

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
29.12.2012 20:06:56   
RAKICA1
Ti naju kar imej na okah boš ti vidla ,da bom bila pridna in sedaj prišla do svoje teže ,da bom lahko spet svoje stare kiklce lahko oblekla user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
29.12.2012 20:09:46   
LuLu
Zmenjeno. Počasi. Danes itak več nič ne ješ, a ne? Jutri je nov dan... kdaj začneš?

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
29.12.2012 20:11:45   
RAKICA1
Ja danes bom še kaj malega snedla user posted image user posted image ja začenmo pa z 2.1.2013 ker prvega bomo imeli še od prejšnega večera za pojest user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
29.12.2012 20:22:43   
LuLu
Pa veš, da ponavadi tisti projekti, ki jih začneš s 1.1. ne uspejo? A ravno 2.1. ti pričakuješ KLIK v glavi in jasno pot do uspeha? Znanstvena fantastika. Ko se odločiš, je vedno najbolj uspešno TAKOJ ZDAJ!

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
29.12.2012 20:36:35   
RAKICA1
Ja klik bo takrat v glavi in verjemi ,da bo uspešen zelouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image tako da do poletja mam ,da pridem tam od 60-65kg user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ker sedaj jih imam preveč oreng user posted image user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
29.12.2012 20:59:46   
Najaa
user posted image user posted image user posted image Jao zdej sem se zdej nasmejala, ko sem zagledala tole temo. Pa LuLu, ti si res faca. Sam ne vem no, jaz resno mislim z dieto. Kaj se res ne bi pridruzila?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image (Rakica zasvojila si me user posted image )

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
29.12.2012 21:04:02   
LuLu
Si le našla user posted image  Čakam, pa čakam... samo za vaju.
Jaz zaenkrat le opazujem in komentiram. Da ne bom tam teme smetila, sem raje odprla posebej. So brezplačne user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
29.12.2012 21:05:38   
Najaa
Lahk bi kej namignila. user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
29.12.2012 21:11:52   
LuLu
Ne. Sem čakala. Preveč sva v sarmo padle, da bi ti filing kvarla user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
29.12.2012 21:25:49   
mateyka
oh, a sem jaz lahk tud tle? k nism glih zlo pridna, skinit pa ziher moram, po pravici pa itak preveč klobasam - idealna za sem user posted image

plan je jest zdravo in manj slaščic, pa orenk telovadba (tečt pri -20 glih ne bom šla). ok, mam
- stepper od ne vem kdaj doma; check
- mož ma en kva je že - twister chair? no neki se zviraš v zgornjem delu; check
- plus ostalo - to mam pa pilates blazino; check

a sem kaj pozabla? ja, 5.1. se sliši zelo razumno - še vse ostanke lahko pojem user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
29.12.2012 21:43:08   
LuLu
user posted image
Lahko si tu, če te ne bodo motli moji komentarji. Ker sem obljubila, da jih bom dajala, pa bodo taki včasih, da ne bi rada komu na resnih temah pokvarla načrta user posted image
tema dvema pa vem, da jih lahko zahebavam, pa me ne jemljeta resno.
Meni se zdi, da smo počasi že skoraj vse RR-ovke z malo več kil, kot bi želele... preveč za računalniki sedimo? user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
29.12.2012 21:53:16   
Najaa
Definitivno prevec sedim ta mesec, definitivno. Zdele me je se moz razsvetlil, da se mi je res rit mal povecala. user posted image Medtem ko sma edla en super dober narezek z maonezo, kislimi kumaricami in ful dobrim kruhom. eh...
mateyka user posted image ... No jaz zacnem 3 dni prej. Ze danes bi pa ne morem, ker nas caka se ena obilna vecerja.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
30.12.2012 11:08:45   
RAKICA1
Lulu midve te čist za res vzameva user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image in vem ,da se nama boš pridružila pri skupnem hujšanjuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ker sedaj sva oreng zagrete in vem da nam bo vsem uspelo shujšati user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
30.12.2012 11:18:09   
LuLu
Ne grem se hujšanja zdaj. Ni mi. Čakam na bolj tople dneve, pa da spet laufam. Potko so mi v nulo zrihtali in podaljšali user posted image  Jem zadnjih par dni itak bolj slabo, ker sem bolana, ampak to se ne šteje kot hujšanje.

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
30.12.2012 13:52:40   
Najaa
Meni crke J pozira in sumniki mi ne delajo. Sem vidla, da je moj vcerajsni post en cel zmazek. user posted image
LuLu ti sam bodi tu, za dobro voljo. Sam ko bomo me resno zacele, ni treba lih pisat kako se bases s sendvici in cokolado, ok? user posted image
No sem pa vceri vzela resno tvoje besede, sicer namenjene Rakici... Ja, ce je volja je treba zacet takoj. Tak da jaz ze danes koncujem z basanjem, resno. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
30.12.2012 18:11:02   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa
Sam ko bomo me resno zacele, ni treba lih pisat kako se bases s sendvici in cokolado, ok? user posted image

Ne moreš ti meni besed na tipkovnico polagat. Ko boste imele krizo, bom jaz najbolj hinavska. Čisto po vojaško (iz am. filmov videno) lepla vama bom slike sendvičev in čokolade... pa da vaju vidim. Tak se ojača! Morata znati rečti NE!!!! Ko vidita debeluhe okoli, ki se bašejo.
Pa vsaka 20 sklecov takoj, ko začutim, samo začutim, da se ne držita svojih lastnih pravil in svoje diete.
Jasno Ga. Najaa?! Zdaj ali nikoli. Dovolj je bilo, verjeli smo v vaju!

A sem dovolj stroga? A sem? A sem? Lahko tak cel čas? Pliiiiiizzzz user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
30.12.2012 19:26:31   
Najaa
Ajd vazi. Sej jaz rabim trdo roko, priznam. user posted image Sam ne sklece no, roke ne rabim ojacat. Raje trebusnjake.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
30.12.2012 19:44:11   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Ajd vazi. Sej jaz rabim trdo roko, priznam. user posted image Sam ne sklece no, roke ne rabim ojacat. Raje trebusnjake.
Trebušnjake, ajde te no. Pa počepi so zelo dobri. Saj bom našla vaje, brez skrbi.
Pa v vsaki roki eno dete in dvigovati. Ok, RAKICI ni treba vseh dvignit. Bi se polomla user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
30.12.2012 20:09:16   
LuLu
Ena za spodbudo user posted image

When you’re about to quit, remember why you started.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
30.12.2012 20:12:55   
Najaa
Hvala, pa sej se nisma uradno zacele. Sparaj te slogane za kasneje.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
30.12.2012 20:14:26   
LuLu
Nič ni prepozno, ZDAJ veš zakaj boš začela, da ne pozabiš. Čez par mesecev bo prepozno, ko se ne boš več spomnila user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
30.12.2012 20:19:43   
mateyka
Lulu, ti raj laufi namest da jezik vrtiš user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?