|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
11.1.2013 10:06:04   
RAKICA1
Ne ne to jaz raje tebi pokažem user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ker smo tako pridne a veš no 2.1.2013 sem imela 78,20kg danes pa sem jih imela 75,30kg user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image tako ,da sem uspešna zaenkrat a veš user posted image user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
11.1.2013 10:07:47   
LuLu
A res? Cele 3 kile? Super! Kar tako naprej... user posted image

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
11.1.2013 10:12:06   
RAKICA1
Ja res jeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image samo kar je problem pri meni, da se mi ne ljubi telovaditi sam bom morala zaradi mojega trebuha tudi to začeti počasi user posted image user posted image user posted image user posted image ,da bo bolši učinek bil sevedauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
11.1.2013 10:18:52   
LuLu
RAKICA1, boš morala malo gibanja uvesti v vsakdan. Zaradi tvoje hrbtenice, če drugo ne. Prvo zdravje, potem pa linija. Dobra stran telovadbe bo seveda tudi manj kil. Kar odloči se za gibanje. Ne si prevelikih projektov delat. Par počepov, 5 sklecov, 10 trebušnjakov, par krat nogo dvigneš, hrbtenico raztegneš,... super za zdravje, nasploh zjutraj. Sčasoma pa ti bo to itak premalo, pa bo telo hotlo še več.

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
11.1.2013 10:25:17   
RAKICA1
Ja saj vem ,da bom morala že zaradi svojih problemu z zdravljem ,saj bom počasi upeljala tudi to saj komaj čakam pomlad ,da bo potem lažje ,da bom več zunaj in bo vse lažje bilo. Aja mogoče ta teden grem v Celje a prideš ,da greva na kofi ti pa še sporočim točno kdaj seveda

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
11.1.2013 10:28:46   
LuLu
Ta teden? Danes je petek. Jutri bolj dopoldan imam en obisk napovedan, drugače pa fraj. Se lahko kar pri meni oglasiš. Bi bila vesela, če se srečamo.

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
11.1.2013 10:43:02   
RAKICA1
user posted image user posted image user posted image user posted image ne ta teden ampak sem mislila ta teden sedaj ko prihaja user posted image user posted image user posted image user posted image seveda ,ker moram sinčka peljati na kontrolo zato če boš imela čas ,da greva na kofi bi blo prov fajn se spet mal vidt in poklepetati sevedauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
11.1.2013 11:13:47   
Najaa
user posted image user posted image user posted image Rakica, 3 kile so super. Sam ne odnehaj. user posted image

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
11.1.2013 11:20:24   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1
,da greva na kofi bi blo prov fajn se spet mal vidt in poklepetati sevedauser posted image user posted image user posted image
Super! Pokliči prej, da se zmeniva za čas.

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
13.1.2013 18:01:53   
Najaa
Naj že danes povem, da ta teden je pri meni polom. Vikend bolj kot ne ležeren in temu primerno prehranjevanje. user posted image Bit če bolje.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
13.1.2013 18:03:43   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

user posted image Bit če bolje.
user posted image    user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
13.1.2013 18:06:18   
Najaa
Kr smej se ja, sam res bo boljše. En dan. Ko bo zima mimo. Ko ne bodo otroc več tako bolani. Grrrrr sovražim zimo, res jo!

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
13.1.2013 18:43:08   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Kr smej se ja, sam res bo boljše. En dan. Ko bo zima mimo. Ko ne bodo otroc več tako bolani. Grrrrr sovražim zimo, res jo!
Saj se popolnoma strinjam s tabo ... zato mi je tudi smešno user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
13.1.2013 19:29:55   
Najaa
Iz same žalostni in jeze sem šla pečt palačinke. user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
14.1.2013 9:14:54   
RAKICA1
Naja saj bo samo voljo nesmeš zgubiti user posted image user posted image user posted image user posted image saj pri meni so tud vikendi tisti ki se pregrešim samo vseeno imam voljo ,da moram sedaj shujšati in priti nazaj na svojo željeno težo kot želim user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image zato glavo pokonc in veselo kg nasproti user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image saj ti bo uspelo

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
14.1.2013 14:15:11   
Najaa
user posted image HVala Rakica, da verjameš v mene. user posted image Sej vem, da bo... Pozabla sem se danes zjutri stehtat, res, se bom jutri. Pa itak ni nič...

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
15.1.2013 12:18:27   
RAKICA1
Najaaaaaa a si se vsaj danes tehtalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image upam ,da ti je vsaj malo šlo doluser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sam voljo morva imeti in nama bo uspelo tako da lahko naši Lulu pokaževa ,da tudi njej lahko uspe seveda
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Lulu ta teden v takmu vremenu ne planiram iti v Celje tako ,da drug teden se potem vidva user posted image user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
16.1.2013 9:11:12   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1
tako da lahko naši Lulu pokaževa ,da tudi njej lahko uspe seveda
Lulu ta teden v takmu vremenu ne planiram iti v Celje tako ,da drug teden se potem vidva user posted image user posted image
Lahko uspe, seveda... ko se bom odločla za to user posted image
Ti samo pokliči prej. Jaz se tudi bolj doma zadržujem v takem vremenu.

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
16.1.2013 9:13:59   
Najaa
Rakica sem se ja... Sam sem se včeri zvečer tudi nažrla enih čokoladic, ki jih je moj dobil za RD in jih je prijazno delil z mano. Nisem še na tisti stopnji, da rečem 100% ne. user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
16.1.2013 9:40:05   
RAKICA1
Lulu jaz sem tudi bol doma pa še najmlajši mi je fasal vročino tako ,da smo doma. Ja saj ti bom povedala en dan prej preden bom šla v Celje.
Naja saj jaz se tudi kdaj pregrešim z kakšno vrstico čokolade sam ne preveč ker res sedaj hočem shujšat do teže kot želim seveda pa upam ,da mi uspe ker sem z parim govorila ,da jim ni uspelo ko so dali mireno notri tako ,da bom videla kako bo bilo se bom potrudla ,da mi uspeuser posted image user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
16.1.2013 19:08:46   
LuLu
Ena snežinka (no, milijardo jih je bilo), ampak ena tanajtadebelejša, ki je danes padla mimo mene, mi je šepnila, da se glavni igralki te teme ne držita svojih pravil. Kaj zdaj to??? A bom jaz morala pravila postavljati in vaju še preverjati???

user posted image

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
16.1.2013 19:57:29   
Najaa
Veš kaj LuLu, ravno danes si se spravila na mene, ko sem bila pa reeees pridna! user posted image user posted image

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
16.1.2013 20:13:38   
LuLu
Bela snežinka, ki pada....
mi ni rekla za danes, ampak za včeraj user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
16.1.2013 20:26:17   
Najaa
Pusti včeraj, važno je danes. user posted image In od danes naprej. user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
16.1.2013 20:34:43   
LuLu
Mene si skoraj prepičala, za belo snežinko pa je prepozno. Je že na tleh, se je izgubila med milijardo drugih user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?