|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
17.1.2013 16:30:57   
Paštetka

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka
lulu, selila se ne bom, lahko pa prikolesariš do mene user posted image
Potem rabim kolo, tebe več ne. Niti tvojega naslova ne. Itak par let sploh ne bi uspela blizu tebe sploh, potem pa pridem, pa se obrnem in nazaj. Ah, to so že ultramaratoni in extremni športi user posted image

No, pa si sama pogruntala. user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
19.1.2013 20:45:32   
LuLu
No, jaz večerjam. Kaj pa vedve?
Aja, eno luna nosi... kaj pa drugo? Internet ne dela? user posted image  Poznam to.... user posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
19.1.2013 21:01:51   
RAKICA1
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image dela dela internet user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image v roki imam steklenico vode tako ,da se tankam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
19.1.2013 21:05:13   
Shorty_
Moderatorka je zavohala da se neki inštruktorji fitnesa, extra izklesami gibljejo po varovanem ozemlju oseb, ki si bolj ali manj želijo izgubiti kak kg, jaz naprimer 6kg bi bilo odločno, ma volje od nikjer, eno brco LuLu plosimuser posted image

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
19.1.2013 21:17:27   
Paštetka
He, he, nismo ravno izklesani, sploh ne extra, samo ne želimo hujšati. Bajdovej, niti mi mož tega ne dovoli. user posted image poleg tega je bila to moja služba še 4 leta nazaj. Od takrat pa nisem stopila niti v fitnes niti v telovadnico. Sem imela precej hudo poškodbo in sem zasovražila "telovadbo".

Če pa rabite kakšne vaje, pa le povejte user posted image

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
19.1.2013 21:24:09   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka
Če pa rabite kakšne vaje, pa le povejte user posted image
Poznam jih puno, ker se po moje niso kaj spremenile z leti. Sem včasih po 2 uri po 4 x na teden bila na aerobiki. Vse, kaj je ostalo od tistega časa so le poznavanje vaj user posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
19.1.2013 21:27:39   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Shorty RR

Moderatorka je zavohala da se neki inštruktorji fitnesa, extra izklesami gibljejo po varovanem ozemlju oseb, ki si bolj ali manj želijo izgubiti kak kg, jaz naprimer 6kg bi bilo odločno, ma volje od nikjer, eno brco LuLu plosimuser posted image
Če bi jaz imela viška 6 kil, se s hrano in dietami sploh ne bi ukvarjala, ker kot je videti nimaš prehranjevalnih navad zelo napačnih. Če bi imela, bi imela 15 kil viška in še več. To je prvo.
Drugo... za tebe in tvojih 6 kil je rešitev le gibanje in ob tem dovolj tekočine. Četudi ti ne bi uspelo celih 6 kil dol spravit, bi jih pa ziher čez nekaj časa tako lepo porazdelila po telesu, da bi zgledala, kot mora izgledati fejst babnica, ki je starejša od 20 let user posted image
Tretje... ne samo TI, moderatorka, vsi moderatorji potrebujete brcp v rit. Če si že ti tukaj, se bom na tebe spravla. user posted image  Že to, da ti tu zdaj odgovarjam, mi je uspelo po brezveze zapravljenih 5 minutah mojega lepega življenja, da sem sploh okno odprla. Help me, help you! user posted image

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
19.1.2013 21:28:31   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image dela dela internet user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image v roki imam steklenico vode tako ,da se tankam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Jah, steklenica vode po obilni slani večerji je čisto razumljiva. Jaz sem tudi že kak liter spila od večerje dalje... user posted image

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
19.1.2013 21:37:40   
RAKICA1

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image dela dela internet user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image v roki imam steklenico vode tako ,da se tankam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Jah, steklenica vode po obilni slani večerji je čisto razumljiva. Jaz sem tudi že kak liter spila od večerje dalje... user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ni bilo večerje samo 3mandarine ker sem se za kosilo toliko nabasala ,da mi nič ne paše jesti evo še mal potelovadla sem danes je treti dan ,da pridno telovadimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image tako ,da upam da bo tako ostalo z telovadbo vsak danuser posted image user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
19.1.2013 21:38:59   
RAKICA1

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka


Če pa rabite kakšne vaje, pa le povejte user posted image

Ja lahko kaj svetuješ seveda če imaš kakšne dobre vaje za trebuh in stegnauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
19.1.2013 21:39:06   
Shorty_
LuLu saj si me videla v živo in na mojih 150 cm se 6kg nima kam porazdelituser posted image kar se pa foruma tiče se pa dela na tem da se poštima zadeve, meni sicer ta teden dela presenetljivo dobrouser posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
19.1.2013 21:41:28   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1


IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka


Če pa rabite kakšne vaje, pa le povejte user posted image

Ja lahko kaj svetuješ seveda če imaš kakšne dobre vaje za trebuh in stegnauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ok, pa naj napriše... oz. še bolje, da jih naredi in se poslika in da na RR user posted image

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
19.1.2013 21:44:41   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Shorty RR

LuLu saj si me videla v živo

meni sicer ta teden dela presenetljivo dobrouser posted image
Ja, meni nisi izgledala takšna, da bi kaj iskala na tem forumu user posted image

Ta drugi del pa ne bi komentirala. user posted image  Meni ne dela ok.

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
19.1.2013 21:48:29   
RAKICA1

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1


IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka


Če pa rabite kakšne vaje, pa le povejte user posted image

Ja lahko kaj svetuješ seveda če imaš kakšne dobre vaje za trebuh in stegnauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ok, pa naj napriše... oz. še bolje, da jih naredi in se poslika in da na RR user posted image

Ja ja naj kar napiše mogoče še tebe not potegne pa boš vsaj mal migalauser posted image user posted image user posted image z nami user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
19.1.2013 21:49:27   
RAKICA1

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Shorty RR

LuLu saj si me videla v živo

meni sicer ta teden dela presenetljivo dobrouser posted image
Ja, meni nisi izgledala takšna, da bi kaj iskala na tem forumu user posted image

Ta drugi del pa ne bi komentirala. user posted image  Meni ne dela ok.

Nisi edina da nedela dobro sam mi se ostali ne bunimo kot tiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
19.1.2013 21:52:49   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1
Nisi edina da nedela dobro sam mi se ostali ne bunimo kot tiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Pa meni se tudi ni za bunit. Ampak berem druge, kak vske tolko napišejo kaj o tem, a nobenega odgovorja... ShortyRR pa je trenutno zelo blizu, pa lahko vsaj kak odgovor da.

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
19.1.2013 21:56:04   
Najaa
Lune je konec, tak da večerja je v želodčku. Par prepečencev s sirom in jogurt. Kaj češ lepšga. user posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
19.1.2013 21:56:31   
RAKICA1

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1
Nisi edina da nedela dobro sam mi se ostali ne bunimo kot tiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Pa meni se tudi ni za bunit. Ampak berem druge, kak vske tolko napišejo kaj o tem, a nobenega odgovorja... ShortyRR pa je trenutno zelo blizu, pa lahko vsaj kak odgovor da.

Pač nimamo kaj melje in nagaja kakor mu paše ali pa sam nam kateri smo redni tukaj pa skoz kaj klepetamo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image da nas ma dost

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
19.1.2013 21:57:46   
RAKICA1

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Lune je konec, tak da večerja je v želodčku. Par prepečencev s sirom in jogurt. Kaj češ lepšga. user posted image

Naja drugič prosim če poveš za luno ,da bom jaz tudi bila ponovno pridna seveda če mi bo uspelo po dolgem časuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
19.1.2013 21:59:36   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

ali pa sam nam kateri smo redni tukaj pa skoz kaj klepetamo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image da nas ma dost

Pa saj od nas živijo... če ne bi bilo nas, ne bi bilo foruma.

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
19.1.2013 22:01:40   
Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1


IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Lune je konec, tak da večerja je v želodčku. Par prepečencev s sirom in jogurt. Kaj češ lepšga. user posted image

Naja drugič prosim če poveš za luno ,da bom jaz tudi bila ponovno pridna seveda če mi bo uspelo po dolgem časuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Rakica lune so vsak teden. Danes je bil krajec in do zdaj sem mela post sam na polno in prazno. Zdej sem pa rekla, da bom ene parkrat kar vsak teden, da se mal spucam. Nalsenji teden bo pa polna, ta je najboljša. Te bom spomnila kak dan prej. user posted image

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
19.1.2013 22:02:27   
RAKICA1

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

ali pa sam nam kateri smo redni tukaj pa skoz kaj klepetamo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image da nas ma dost

Pa saj od nas živijo... če ne bi bilo nas, ne bi bilo foruma.

Ja od nas pa res mi smo pa včasih kot navite tukaj goruser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
19.1.2013 22:04:02   
RAKICA1

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa


IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1


IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Lune je konec, tak da večerja je v želodčku. Par prepečencev s sirom in jogurt. Kaj češ lepšga. user posted image

Naja drugič prosim če poveš za luno ,da bom jaz tudi bila ponovno pridna seveda če mi bo uspelo po dolgem časuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Rakica lune so vsak teden. Danes je bil krajec in do zdaj sem mela post sam na polno in prazno. Zdej sem pa rekla, da bom ene parkrat kar vsak teden, da se mal spucam. Nalsenji teden bo pa polna, ta je najboljša. Te bom spomnila kak dan prej. user posted image

No spovni me prej bom tudi jaz poskusila tako ,da upam da mi uspe pa uro mi boš morala tudi povedatiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
19.1.2013 22:05:51   
Najaa
Vse ti bom povedala, brez skrbi. Evo sem pogledala, polna luna bo 27.1. začetek ob 5.39. user posted image

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
19.1.2013 22:08:08   
RAKICA1
Kam lih nedeljauser posted image ko smo vsi doma pa vsak ima svoje želje za jesti user posted image user posted image upam ,da uspem user posted image user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?