|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
19.1.2013 22:09:33   
Najaa
Jah Rakica, luna ne pozna vikendov, praznikov in letnih časov... user posted image

p.s. Shorty, a mam lepo slikco? user posted image

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
19.1.2013 22:11:40   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

Kam lih nedeljauser posted image ko smo vsi doma pa vsak ima svoje želje za jesti user posted image user posted image upam ,da uspem user posted image user posted image
Izgovori, izgovori, izgovori... user posted image

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
19.1.2013 22:12:53   
Najaa
O lej jo, pojavi se ko magla... lih taprav cajt... user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
19.1.2013 22:14:47   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Jah Rakica, luna ne pozna vikendov, praznikov in letnih časov... user posted image
Isto misliva istočasno user posted image

Ej, daj še enkrat napiši, kaj točno ti takrat, ko je luna piješ? Ješ verjetno nič ne?

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
19.1.2013 22:15:44   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

O lej jo, pojavi se ko magla... lih taprav cajt... user posted image
Berem... zmenta se v miru user posted image  Imam še mamo na čveku, pa ne folgam tolko klepetavih babnic naenkrat user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
19.1.2013 22:16:21   
Najaa
Jem nič ne. Pijem pa vodo, nesladkani čaj in 2 svoji beli kavi. Vem ja, da je mleko noter sam hebat ga, tega pa ne dam za nobeno luno. user posted image Nekateri pijejo tudi zelenjavne juhe ali čiste sadne sokove... jaz pa ne.

LULu ne, s tem ko magla sem misla, da vedno uletiš pravi cajt. Kot da zavohaš, kdaj je komu treba povedat resnico. user posted image

< Sporočilo je popravil Najaa -- 19.1.2013 22:17:24 >

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
19.1.2013 22:20:00   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa
LULu ne, s tem ko magla sem misla, da vedno uletiš pravi cajt. Kot da zavohaš, kdaj je komu treba povedat resnico. user posted image
Če bi RR dobro delal, bi večkrat uletela user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
19.1.2013 22:22:02   
Najaa
Ja, vem kako je. Sam kaj češ... sej že ptički čivkajo...

Rakica kaj je zdej, si se ustrašila lune? user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
19.1.2013 22:24:54   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Rakica kaj je zdej, si se ustrašila lune? user posted image
Ziher jo je kaki pamž zmotil user posted image  Velika verjetnost... glede na število user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
19.1.2013 22:25:59   
Najaa
Možno ja. Joj moji sta komaj zaspali danes. Sem skor živčnega fasala, ko sta dve uri meli cirkuse v postli.. user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
19.1.2013 22:29:19   
LuLu
Eh, moja se je v  mojo pojstlo vlegla, najverjetneje je že zaspala. Mali pa gleda tv... malo me zahebava. Noče v sobo. Izkorišča ta moj klepet tukaj, da podaljša dan user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
19.1.2013 22:56:21   
Shorty_

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Jah Rakica, luna ne pozna vikendov, praznikov in letnih časov... user posted image

p.s. Shorty, a mam lepo slikco? user posted image

najlepšejššššo, jaz pa začnem jutri dom z wii-jem, spet zumba pa wii fit, da malo premigam mojo rit, potem sem pa ponedeljek in torek cele dneve na šihtu tko da si bom jogurtke nesla pa kofe in voda, zvečer pa kaka juhica. Sem se odločila da se malo poslovim od OH, da bo šlo malo hitreje.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
20.1.2013 8:51:02   
Paštetka
Shorty, kako dolgo se na tem forumu sporočila ohranijo? Ker eni par let nazaj sem na tem forumu źenskam napisala vaje, z razlago pravilne izvedbe, opozorili na napake pri vajah, teh lažje in težje varijante izvedb, določenih vaj. Poleg tega pa še predloge glede prehrane, same priprave hrane, ki je zelo pomembna pri hujßanju....
Bi se to dalo najti, da se ne ponavljam. Iskreno povedano, ko kaj delam delam precizno in je tega precej.
Ni moj stil, da napišem 15x trebušnjaki. Ker tiste pravilne trebušnjake, dam stavit, jih malokatera zmore tri user posted image

P.s. katera je napisala, da je za večerjo jedla sir, jogurt... Super za zajtrk, za večerjo, pa raje ne posegajte po tem. Mlečna maščoba se najbolj lepi na rit.
- sem proti ločevalni dieti
- Proti dieti s stradanjem
- proti zeljni ali kakšni že dieti....
- proti vsem shujševalnim napitkom, tabletam
- proti vsem podobnim

Zagovarjam zdrav način žiljenja (zmerno razdeljene obroke, kjer moraš sam glede na svojo prebavo pogruntati, koliko % katere hrane (M, B, OH...). Predvsem pa pravilno pripravljena hrana (npr., da se testenine ne razkuhajo, da so al dente (kemija- poli-monosaharifi), ipd...), gibanje...

Matematika je enostavna: vnos hrane < od potrebe telesa Ali vnos hrane enak potrebi telesa + aktivnost = hujšanje.

Še eno: B so edina stvar, ki se ne lepihjo na rit, ampak gredo skozi rit, kar jih telo ne prabi user posted image . - razmislek tukaj

So pa beljakovine tiste, ki dokazano vplivajo na ekspazijo rakastih celic.... Zato...se pri tistih, ki imajo nagnjenost k raku, to odsvetuje.

No, naj se ena potrudi in razišče. Vem, da sem dala tudi seznam hrane po vsebnosti beljakovin, pravilno pripravo hrane...

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
20.1.2013 8:57:28   
Paštetka
Aha, ko pa telovadite se osredotočite pri vadbi na tri večje mišične skupine. Ne vse.
Npr. 1 vadba: roke (upogibalke), noge- kvadriceps, abdominalne mišice
2. Vadba: roke (iztegovalke- triceps), noge, triceps ali katere druge, hrbtne mišice (npr. Trapecius- največja hrbtna mišica)

To ne pomeni, da za vsako mišico naredite eno vajo. Več vaj, saj pri eni vaji sodelujejo tudi druge mišice, vendar ne v taki jakosti.
Pa ne pozabiti na hrbet, da ne boste, kot kakšni (nekateri) bodybilderji, ko imajo potegnjena ramena naprej.
Ajde nagradno vprašanje za vas zakaj? user posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
20.1.2013 10:05:22   
RAKICA1

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Jah Rakica, luna ne pozna vikendov, praznikov in letnih časov... user posted image

p.s. Shorty, a mam lepo slikco? user posted image

Jutro ja sej vem ,da ne pozna vikendu zaradi tega pa je v nedeljouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ja saj bom poskusila upam ,da mi bo uspelo aja Naja sedaj v nedeljo zgleda ,da nama se bo tudi naša pridna grešnica pridružila user posted image user posted image user posted image user posted image LuLu a boš

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
20.1.2013 10:38:19   
Najaa
Paštetka user posted image hvala ti, jaz rada berem take uporabne stvari, ti se kar še razpiši. Edino kar se tiče sira in jogurta se ne bi strinjala, ker sem več kot 1 leto jedla to ipd za večerjo, ravno zato ker sem prebrala, da se B ne lepijo na rit in sem uspela kar dosti shujšat. Sicer pa v mejah normale vse. Tudi sama nisem več za neke kvazi diete, s katerimi se po določenem času kile vrnejo kot bumerang. Mi pa zelo paše ločevanje zaradi prebave.

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
20.1.2013 10:54:37   
Shorty_

Shorty, kako dolgo se na tem forumu sporočila ohranijo? Ker eni par let nazaj sem na tem forumu źenskam napisala vaje, z razlago pravilne izvedbe, opozorili na napake pri vajah, teh lažje in težje varijante izvedb, določenih vaj


Ojla gor je sigurno, samo kje jo iskat, se mogoče spomniš teme, al pa vsaj leta?


(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
20.1.2013 11:11:15   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

Pa ne pozabiti na hrbet, da ne boste, kot kakšni (nekateri) bodybilderji, ko imajo potegnjena ramena naprej.
Ajde nagradno vprašanje za vas zakaj? user posted image

Zakaj imajo ramena naprej?
Ker od spredaj z rokami dvigujejo uteži, in ker se samo odspredaj v ogledalo gledajo in se samo naprej zato nagibajo. Nazaj pa nič, ker ne morejo na ogledalo gledat? user posted image

Kakšna je nagrada? 1-mesečni najem privat trenerke? user posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
20.1.2013 12:13:37   
LuLu
Evo Tippi, dokaz... user posted image  kivi neolupljen. Ne se vsrašit, ne hujšam user posted image  Deca so me malo zeznila za kosilo, in mam zajtrk in zgodnje kosilo v enem. To je bolj zdravilen krožnik, ker vse razen mandarin deluje na telo protivnetno in si probam sama malo popmagati v zvezi z bulo. Ok, mandarine so gor, ker jih deca nočejo in da ne mečem v koš.

user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
20.1.2013 17:01:03   
Najaa
mmmmmmm kakšen okusen krožnik. user posted image Grem si še jaz naredit. A moram slikat, da je res kivi z lupino? user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
20.1.2013 17:32:20   
Paštetka
Najaa mlečne maščobe so strup oz. najhujše. Kaj misliš zakaj se dojenčki tako razlezejo. :))
Shotry, bom poskusila jutri poiskati.

Lulu, naprej potegnjena ramena imajo tisti bilderji, ki želijo biti " lepi v joške in radiatorje". Torej delajo vaje za prsne in trebušne m. , pozabijo pa na hrbtne in potem večja in močnejša m. slabšo potegne oz. deformira izgled - držo, hrbtenico. Zato je pomembno kot sem zgoraj napisala pravilno izbrati mišične skupine in jih vse trenirati. (Ne naenkrat, da me ne boste narobe razume.)

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
20.1.2013 17:33:50   
Paštetka
Lulu grenivka topi maščobo. Zato je najboljša za zajtrk.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
20.1.2013 17:40:55   
Paštetka
Samo ne z ločevanjem, ker potem me več ne boste tu videle. Telo rabi vsak dan vse. Od OH, beljakovin, do dobrih maščob in z ločevanjem samo telo šokiraš, poleg tega pa ga učiš, da se nauči shraniti, česar ni in potem uporabiti. Telo ima spomin in zato je vsako hujšanje teżje. Pri ločevalni je učinek hujšanja viden samo zato, ker se odpoveš vsem prčkarijam, ki bi jih še drugače pojedla, torej vneseš manj kot potrebuješ.
Dajte si malo prebrat knjigo Kitajska študija. Ogromno študij glede prehrane je noter in jo priporočajo tudi naši zdravniki. Tudi kako razna hrana vpliva na zdravje.

< Sporočilo je popravil Paštetka -- 20.1.2013 17:41:32 >

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
20.1.2013 17:53:41   
Najaa
Paštetka kaj pa limona? Stisnjena zjutraj. Poznaš kak recept za kak fajn napitek za zjutraj?

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
20.1.2013 18:03:45   
Paštetka
Če ti želodec prenese, zakaj pa ne limona. Meni ga ne prenese.
Zajtrk je pomemben, ker ti da moč, da potem čez dan toliko ne šnraš po hladilniku, predalih.
Torej, ni toliko pomembo kaj ješ zjutraj kot kaj ješ zvečer. Vsa hrana po 5 uri se ti zalepi, ker je telo ne bo porabilo. Ponoči delujejo funkcije v telesu na minimali in zato telo rabi minimalec energije. Včasih sploh, ko je potrebno hitro shujšati, sem svetovala, da ne jejo po 4. uri in greš lačen spat. Ko spiš ne čutiš lakote, telo pa za svoje delovanje uporabi energijo iz zalog. Saj fra hujšanja je, da telo rabi zaloge.
Jaz bi jogurte (probiotične) navadne, jedla za zajtrk, noter pa lanena semena. Pri hujšanjuima pomembo vlogo tudi prebava, ki o je potrebno pospešiti :)). Lanena semena si lahko potrosiš tudi na kakšen lahki sirni namaz za zajtrk.
Ananas je rudi dober za zajtrk. Za zvečer pa ne ker ima ogromno cukra.

Zakaj bi napitke delala za zajtrk. Za zajtrk si privošči, pa potem imej za malico kakšen osveżilen napitek iz sadja in zelenjave.

< Sporočilo je popravil Paštetka -- 20.1.2013 18:05:30 >

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?