|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
20.1.2013 18:53:18   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

Lulu grenivka topi maščobo. Zato je najboljša za zajtrk.
Ja, to pa že ptički pojejo o tej grenivki. Res, vsepovsod ko kaj preberem o zdravi prehrani, je grenivka not. Sem že sigurna, da to drži.
Se pa popolnoma strinjam s tabo. Jaz tudi nism pristaš diet. Prvič sem lani probala ločevalno in se mi je zagablo. Nisem sploh tip za diete, nasploh, ker (žal, marsikatere moramo 1000x prebrati iste stvari, da nam kapne, enim žal nikoliuser posted image ) da dieta ni rešitev za hujšanje in ostati šlank.
Sem pa tudi ziher, da to velja za nas, ki hočemo shujšati zaradi lepega, nazaj na svoje kile, ker smo se pač malo zanemarle oz. pozable na svoj izgled user posted image
Drugače velja za bolane ljudi, ki MORAJO na kako dieto, zaradi res prevelike teže ali operacij... ampak vse te diete so pod zdravniškim nadzorom. Tak da, zame nobena dieta ne pride v poštev. Le pravilno hranjenje. To pa tudi ne pokaže rezultate čez noč, ampak čez mesece, leta. V kombinaciji z gibanjem, pa lahko le pospešimo izgubo kil, kar pa je tudi ok.user posted image Ampak ostanemo zdravi, to je bistvo.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
20.1.2013 18:57:59   
Paštetka
Lulu, to si pa zelo lepo in pametno povedala. user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
20.1.2013 19:12:43   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu
ker (žal, marsikatere moramo 1000x prebrati iste stvari, da nam kapne, enim žal nikoliuser posted image ) da dieta ni rešitev za hujšanje in ostati šlank.
Sem pa tudi ziher, da to velja za nas, ki hočemo shujšati zaradi lepega, nazaj na svoje kile, ker smo se pač malo zanemarle oz. pozable na svoj izgled user posted image

Hvala Paštetka,
... bi samo na ta del opozorila, da nisem želela nobene užaliti, ker vem, da je par tem o hujšanju, kjer se drži diet malo morje RR-ovk. Ampak žal, le redkim, res redkim uspe shujšati z dieto in tako ostati. Ženske imammo to specialnost, da se na hrano spravimo, ko so kakšne težave, predvsem čustvene. In če danes z dieto shujšam, se bom ob naslednjem stresu spet zredila. Dokaz za to so ženske po celem svetu, ne samo me tukaj. In dokler stresnih situacija, ki bodo vsem nonstop vsake tolko prisotne, ne bomo bolano zdravle z hrano, se ne bomo rešle rejenja in hujšanja. Nikoli.
Zdrav pogled na stresno situacijo, iskanje resnih realnih rešitev, ... to se dela, ne pa nažiranje.
In niti eni ne verjamem, če bi mi rekla, da se je zredila brezveze. Kar tak. Ne nasedem. Vedno je nekaj v ozadju. Kar tak brezveze se zredimo le čez praznike ali roj. dan za kako kilo ali dve.
Ok, malo se mi filozofira... spet delam samoterapijo z RR user posted image  Hebat ga... vsaka si najde svoj način... ene ločujejo, ene pa poste pišemo user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
20.1.2013 19:37:21   
Najaa
Sam jaz sem se res brezveze zredila decembra za 5 kil. user posted image

Drgač se pa strinjam z vama obema.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
20.1.2013 19:47:30   
Tippi
Ja Lulu verjamem!! user posted image user posted image
Najaa tudi že poskusila neolupljenega? user posted image

vidim da ste fejst aktivne glede diete user posted image nimam kaj povedat, razen to, da sem danes spet poganjala sobnega 40 minut... jao kakšen dolgčas je to. vEdno bolj beden mi je ta bicikl (v primerjavi s tapravim bajkom v naravi)user posted image , ampak drugega nimam, in v tem primeru je res zakon, ko je zunaj tako piškavo vreme. sej tud zašvicam, ampak ni to to. je pa boljš kot nič. pa telovadbo mam na izbiro v tem vremenu. res upam, da se vreme hitro poštima da grem spet tečt.

lep začetek tedna želim!

< Sporočilo je popravil Tippi -- 20.1.2013 19:49:00 >

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
20.1.2013 20:20:38   
Najaa
Nisem probala, Tippi. Ampak bom, obljubim. user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
20.1.2013 20:28:06   
Tippi

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Nisem probala, Tippi. Ampak bom, obljubim. user posted image



No, le daj user posted image Pa poskusi ti vanj vgrizniti, boš videla kako lepo se razpoči v ustih in je res hrustljavuser posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
20.1.2013 20:32:21   
Paštetka
tipi, zakaj pa ne moreš zdaj tečt? user posted image

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
20.1.2013 20:33:18   
Tippi
Lulu grenivka topi maščobo. Zato je najboljša za zajtrk.


Meni je odlična, sem jo ponavadi jedla za dopoldansko malico. zdaj sem pa z njo malo bolj previdna, odkar mi je dohtor rekel, da za srčne bolnike ni ok, čeprav nisem srčni bolnik, sem pa na dobri poti in mi okvare okrog srca in ožilja ne ginejo (holesterol imam že zdaj povečan - dedno), tako da z grenivko delam previdno in si jo res privoščim vsake toliko časa. pač iz preventive.

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
20.1.2013 20:34:48   
Tippi

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

tipi, zakaj pa ne moreš zdaj tečt? user posted image


Ni mi za v dežju tečt. v snegu ja, v dežju pa ne. pri nas cel dan že pada user posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
20.1.2013 21:21:53   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Sam jaz sem se res brezveze zredila decembra za 5 kil. user posted image
Saj sem napisala, da so izjeme user posted image
Koliko roj. dnevov ste imeli in še prazniki? KOmot +5...

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
20.1.2013 21:49:46   
Shorty_
dejte mi razložit to foro neolupljenega kivija???

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
21.1.2013 7:55:14   
Tippi

IZVIRNO SPOROČILO: Shorty RR

dejte mi razložit to foro neolupljenega kivija???


Nobene fore ni, razen to, da je pojeden neolupljen kivi veliko okusnejši in bolj zdrav user posted image

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
21.1.2013 8:33:32   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Tippi


IZVIRNO SPOROČILO: Shorty RR

dejte mi razložit to foro neolupljenega kivija???


Nobene fore ni, razen to, da je pojeden neolupljen kivi veliko okusnejši in bolj zdrav user posted image
Jaz pa čakam, da ji napišeš malo bolj sočno razlago, tako, kot si jo nekje napisala... ki bi skoraj pod spolnost spadala user posted image

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
21.1.2013 8:38:11   
Tippi
Jaz pa čakam, da ji napišeš malo bolj sočno razlago, tako, kot si jo nekje napisala... ki bi skoraj pod spolnost spadala user posted image


user posted image user posted image

Ja, je kolega rekel, da je neolupljen kivi zakon, tako kot bi mlado pi...ico,, ravno prav sočen, ravno prav kisel in s čisto mehkimi frišnimi dlačicami poraščen user posted image user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
21.1.2013 8:40:10   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Tippi

Jaz pa čakam, da ji napišeš malo bolj sočno razlago, tako, kot si jo nekje napisala... ki bi skoraj pod spolnost spadala user posted image


user posted image user posted image

Ja, je kolega rekel, da je neolupljen kivi zakon, tako kot bi mlado pi...ico,, ravno prav sočen, ravno prav kisel in s čisto mehkimi frišnimi dlačicami poraščen user posted image user posted image
No, mene je to prepričalo user posted image  Mogoče bo Shorty tudi...

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
21.1.2013 8:41:21   
Tippi
No, mene je to prepričalo user posted image Mogoče bo Shorty tudi...
user posted image user posted image

Jaz sem pa mislila, da te je prepričalo to, da je zdrav....jao sem čist sto let za leseno žlico... pervezija danes pali. aha! user posted image user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
21.1.2013 8:44:41   
Najaa
user posted image user posted image user posted image

Hvala za dozo smeha za dobro jutro. Evo zajtrk kosmiči z banano, zdej mam kofe in pol šibenzi h dohtorju. Da končno slišim, kaj je za naredit s to mojo nogo. Al bom lahko tekla al ne. user posted image

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
21.1.2013 8:47:06   
Tippi

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

user posted image user posted image user posted image

Hvala za dozo smeha za dobro jutro. Evo zajtrk kosmiči z banano, zdej mam kofe in pol šibenzi h dohtorju. Da končno slišim, kaj je za naredit s to mojo nogo. Al bom lahko tekla al ne. user posted image



Dobro opravi! Stiskam pesti! In pridi povedat, kako je šlo! In vse bo ok, boš videla! user posted image

ps. jaz sem pa danes jedla..... sej mi je kar nerodno povedat user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
21.1.2013 8:50:06   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Al bom lahko tekla al ne. user posted image
Mislim, da je sošolka imela isti problem. Operaciaj 1 ura, v Brežicah pri dr. Rozman in potem gibs. Bo pa lahko telovadla, tekla,... vse bo ok.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
21.1.2013 8:50:45   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Tippi
ps. jaz sem pa danes jedla..... sej mi je kar nerodno povedat user posted image
Avokado? user posted image

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
21.1.2013 8:52:25   
Tippi
Avokado? user posted image


Ja user posted image + dva kosmata kivija user posted image

zdej grem pa kavo spit, je nisem pila že celo večnost!!

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
21.1.2013 8:52:46   
Najaa
Tippi sej že ptički na veji čivkajo o nečem zelenem... user posted image

LuLu, operacija 1 uro ja, okrevanje pa 6 mesecev. user posted image Od tega 4-8 tednov ne smeš stopit na prste. user posted image Ampak počas, bomo vidli kaj bo stric v belem reku.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
21.1.2013 8:53:24   
Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: Tippi

Avokado? user posted image


Ja user posted image + dva kosmata kivija user posted image

zdej grem pa kavo spit, je nisem pila že celo večnost!!


To sem te misla že parkrat vprašat. Zakaj se izogibaš kave?

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!
21.1.2013 8:56:50   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa
LuLu, operacija 1 uro ja, okrevanje pa 6 mesecev. user posted image Od tega 4-8 tednov ne smeš stopit na prste. user posted image Ampak počas, bomo vidli kaj bo stric v belem reku.
Hebat ga Najaa. Bo pač 6 mesecev. Brez op. pa nikoli okrevanje in vedno bolečine. Odločitev je lahka. Držim pesti, da se bo dalo zrihtati. Op. pa ne odlašaj. Lažje zdaj, kot če bi morala kake bolniške jemati.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?