|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Se mi kera pridruži....
28.6.2006 16:39:24   
*alja*
da nebom začela sama z 90 dnevno ločevalno dijeto!

Jas začnem jutri!!user posted image user posted image

_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Se mi kera pridruži....
30.6.2006 9:46:40   
gaja*
če še velja, sem takoj zravenuser posted image

LP


_____________________________

*** Vse v življenju se zgodi ob svojem času ***
5. aprila se je rodila najina princeska Gaja :)
18. julija se nam je pridružil še Ažbe :)

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Se mi kera pridruži....
30.6.2006 18:58:28   
molierka
jaz tudi saj bi rada zgublila kar zajetno število kilogramov

(odgovor članu gaja*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Se mi kera pridruži....
1.7.2006 10:03:32   
ANDREJA*
ojla alja!!

jat sem tudi z vami...čeprav sem začela z 90 dnevno ločevalno dieto 30.6.....v petek...

(odgovor članu molierka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Se mi kera pridruži....
3.7.2006 7:47:40   
gaja*
kakorkoliuser posted image  nobenga ni nikjer??

aljahanzel je očitno izgubila interes, ker se nobena ni nitro javilauser posted image

Jaz sem uradno začela 90dPD v soboto, drugače pa sem bila nekaj dni prej na preizkušnji...

Je še katera zraven?

Kar se tiče kg... Jaz bi jih rada imela vsaj -7.... Vse ostalo kar bi bilo več bi bilo pa super fino fajn user posted image  user posted image  user posted image

LP

_____________________________

*** Vse v življenju se zgodi ob svojem času ***
5. aprila se je rodila najina princeska Gaja :)
18. julija se nam je pridružil še Ažbe :)

(odgovor članu ANDREJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Se mi kera pridruži....
3.7.2006 12:56:26   
Lianna
Ojla. Jst sm z dieto začela v soboto 1.7.

Kako ste kej?

(odgovor članu gaja*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Se mi kera pridruži....
4.7.2006 8:12:34   
gaja*
lianna, pozdravljenauser posted image

kako se kaj držiš? Dsnes je sadni dan, madonca bo šlo po sadjuuser posted image user posted image user posted image
Upam, da naju ne bo preveč matralouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

*** Vse v življenju se zgodi ob svojem času ***
5. aprila se je rodila najina princeska Gaja :)
18. julija se nam je pridružil še Ažbe :)

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Se mi kera pridruži....
4.7.2006 16:20:57   
Lianna
Sm kr vredu. Se mi dons ne zdi tako težko, ker obožujem sadje. Še posebi pa lubenico in melono. Tko da se že cel dan bašem s sadjem=)

Kako pa ti kej?

Jutri začnem delati, tako da bo malo težko glede diete. Se bom mogla kr fejst potrudit, ker bom delala od 11-17h. Tako da bom imela kosilo ob 17.30 in nič večerje. Bom zato čez dan malo več sadja pojedla.

Kakšen je tvoj cilj? Moj je shujšati 7kg.

(odgovor članu gaja*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Se mi kera pridruži....
4.7.2006 17:40:25   
gaja*
Hej,
tudi moj cilj je -7 kg. S 54 kg bi bila kar zadovoljna. Zdaj sem taka bucikauser posted image in trebušček me ful moti.
Odločena sem, da bom vztrajala, čeprav me že danes ful matra. Zjutraj sem pojedla marelice, za kosiko kokos pa sem se še s polovičko male polnozrnate pregrešila, zdaj pa sem pojedla toliko ananasa, da me cela usta žgejouser posted image user posted image . Komaj čakam, da bo jutri in malo meseka in koruzeuser posted image user posted image user posted image

Dobro, zleda da bova sami.
Bova ena drugo vzpodbujaleuser posted image user posted image
Drži se,
do prvega tehtanja je še 4 dniuser posted image

Boš vztrajala do konca 90 dni?

LP, gaja*





_____________________________

*** Vse v življenju se zgodi ob svojem času ***
5. aprila se je rodila najina princeska Gaja :)
18. julija se nam je pridružil še Ažbe :)

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Se mi kera pridruži....
4.7.2006 20:44:46   
Lianna
Ojla. Pomoje bom vztajala dokler ne bom dosegla željene teže. Če bo to prej bom prej nehala. Drugače pa 3m. Ja jutri pa končno mesek, se tudi jst veselim, čeprov sem še kr brez ideje kaj bom jedla. No solato bom sigurno zravn.

Glede tehtanja, se bom jst tehtala 1x na 14 dni, ker drugače sem kr razočarana, če ni tako kot si jaz želim. Sej ti lahko že prej poročaš.

Imaš že idejo kaj boš jutri jedla? Jst jo imam za četrtek. Bom jedla zelenjavno rižoto, ki jo imam res rada.

(odgovor članu gaja*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Se mi kera pridruži....
5.7.2006 8:05:50   
gaja*
Dobro jutro,
mene je danes prebudila sila za wcuser posted image user posted image Saj veš, sadje in to user posted image user posted image
In si nisem mogla kaj, da nisem stopla na tehtnico, ki je ravno na poti. Bila sem vesela, saj je pokazala -0.6 po sadnem dnevu. Manjka še čisto malo (-0.4) pa bom spremenila prvo števko v mojih kilogramih (da ne bo več 6 prva user posted image user posted image ). Juhu!!

Mene čaka danes eno bedrce in pa tona koruzeuser posted image Njami njami njami. Sem že ful lačna. Komaj čakam. Včeraj sem se malce pregrešila, ampak me niti ni potem več matralo, tud zvečer so poleg mene jedli čips, pa me sploh ni ganlo. Sem bila tako vesela, da me ni premamilo.

Za jutri pa ne vem. Misliš, da so ajdovi štruklji ok? Meni se jih taaako lušta. Grem iskat receptuser posted image

LP


_____________________________

*** Vse v življenju se zgodi ob svojem času ***
5. aprila se je rodila najina princeska Gaja :)
18. julija se nam je pridružil še Ažbe :)

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Se mi kera pridruži....
5.7.2006 21:16:36   
Lianna
Ojla. Jst sm dons pojedla mal mesa in solato. Za jutri sem se odločila, da bom imela kar krompirjeve svaljke in solato. Mislim da bodo ajdovi štruklji kr vredu.

Joj mi je dons hitro dan minil, da sem čist pozabila na hrano. Upam da bo tako tudi naprej.

(odgovor članu gaja*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Se mi kera pridruži....
6.7.2006 19:40:17   
gaja*
hej,
danes sem malo goljufalauser posted image user posted image user posted image user posted image
Bom jutri bolj pridna user posted image

LP


_____________________________

*** Vse v življenju se zgodi ob svojem času ***
5. aprila se je rodila najina princeska Gaja :)
18. julija se nam je pridružil še Ažbe :)

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Se mi kera pridruži....
6.7.2006 21:50:37   
Lianna
Ojla. No pa sem preživela dan. Sicer bolj ob lubenici in eni sirovi štručki ampak ok. Sploh mi ne paše jest. Zjutri pojem neki sadja, potem delam do 17h. In ko pridem domov sploh nism lačna, tko da mi kosilo ne paše. Se vidi da delam cel dan na soncu in letam naokoli. Zato pa spijem ogromne količine vode.


(odgovor članu gaja*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Se mi kera pridruži....
7.7.2006 23:01:13   
ANDREJA*
punci,če me vzameta s sabo se bomo trudile skupaj.......malo me je zmankalo..user posted image ...ja jaz moram pa izgubiti.....10 kg...........začela sem 3.januarja z vztrajnimi...pol sem pa pridobila 3 kg nazaj .......no -5 kg je ostalo.........fajn je potlej nadaljevati s tako prehrano...sam smo imeli zadnje tri mesece same žurke in prekrški niso manjkali....user posted image pa ne pozabit ,da je treba vse odvečne maščobe skuriti s telesno dejavnostjo....ko sem prenehala z dieto sem malo nehala tudi telovaditi.pa je takoj vse narobe!!kakšen dan imata mal povejta,da bom laže sledila.....danes bi morala imeti sadni dan............teli mi gredo najteže.....bo že!!a se zmenimo, da se tehtamo vsak teden, da vidimo, če smo dost pridne!?


ah lepo boditalačni pa srečni...

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Se mi kera pridruži....
8.7.2006 9:46:46   
Lianna
Ojla. Lahko se nam pridružiš, seveda. Danes imave sadni dan=) Jst se bom tehtala 1x na 14 dni, ker mi to najbolj ustreza. Drugače imam pa 65kg, želim si  imeti pa od 58-60kg.

lp

(odgovor članu ANDREJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Se mi kera pridruži....
9.7.2006 21:21:58   
Lianna
Ojla. Kako kaj? Jst sm kr vredu. Samo sem bila včeraj zvečer zelo lačna. Sem že en dan pred sadnim dnevom bila bolj na sadju, tako da sem bila lačna kot volk. No sem zdej vidla, da tut če mi ne paše morm vsaj malo pojesti, vsaj en dan pred sadnim dnevom.

Danes me je dragi peljal na čevapčiče. Joj kolk sem jih bla vesela=) Mi je prov pasal. Jutri bom pa jedla pire krompir in paradižnikovo solato. Jst drugače jem samo zajtrk, kosilo ter malico. Upam da bodo kilogrami kmalu leteli dol=)

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Se mi kera pridruži....
10.7.2006 8:02:21   
gaja*
hej, kako sta kaj?
Lepo, Andreja, dobrodošla user posted image

No, jaz nisem bila ravno pridna te zadnje tri dni, zato so kg skočili nazaj. Celo kilo sem pridelala!!V četrtek sem se vmes tehtala, pa je bilo 60.2, zdaj pa spet ni šlo. Nič zato, zdaj bom bolj vestna.
Tehtam se v soboto, tudi ti  Lianna? Drugače pa imam zdaj spet 61.2 kg. Bomo videli, upam, da bo šlo mal dol do soboteuser posted image
 


_____________________________

*** Vse v življenju se zgodi ob svojem času ***
5. aprila se je rodila najina princeska Gaja :)
18. julija se nam je pridružil še Ažbe :)

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Se mi kera pridruži....
10.7.2006 9:26:16   
Lianna
Ja jst se bom tut tehtala v soboto. Me že zanima koliko kaže. Upam da je šel vsaj 1kg dol=)

No danes pa spet služba. Glede na to kako letam na okoli 6h sklepam, da mi bo tudi to malo pomagalo shujšati, no vsaj upam.


(odgovor članu gaja*)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Se mi kera pridruži....
10.7.2006 9:36:11   
baguSka
Se mi kera pridruži...


Ja samo še tole štruco kruha, po čokoladno tortico iz hladilnika pojem, potem pa takoj začnem!!!user posted image

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Se mi kera pridruži....
10.7.2006 11:18:14   
gaja*
basguska, as ju viš user posted image

_____________________________

*** Vse v življenju se zgodi ob svojem času ***
5. aprila se je rodila najina princeska Gaja :)
18. julija se nam je pridružil še Ažbe :)

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Se mi kera pridruži....
10.7.2006 14:13:11   
Elektra
Punce dobre ste da ste se lotile ločevalne, svaka vam čast. Če pa kero zanima naj mi pošlje mail na naslov elektra128@gmail.com, ji pomagam pri izgubi teže na veliko bolj zdrav in učinkovit način, z manj odrekanja in trpljenja.

Uživajte

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Se mi kera pridruži....
10.7.2006 15:08:04   
ANDREJA*
a bi si me kakšen drug ime izmislile!?
tako kot vstrajne, pogumne .......no ja , da ni vedno "a se mi kera pridruži". Velja za soboto!Imam75 kg, zgubila pa bi rada okrog 8 kg.ne bi rada hujšala prehitro......tole je zame že drugi krog!!jaz mam danes OH dan malo sem narobe apak, ker moja mam tudi hujša bom kar se dnevov tiče ostala kar pri tem.
LP

(odgovor članu Elektra)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Se mi kera pridruži....
10.7.2006 17:05:59   
Lianna
Ja seveda lahko spremenimo ime. Imate kakšno idejo?

Elektra a ni tako, da je tvoj način hujšanja plačljiv? No saj ni pomembno. Meni ta način paše, lačna nisem, hrani se ne odrekam...itd

(odgovor članu ANDREJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Se mi kera pridruži....
10.7.2006 17:38:43   
ANDREJA*
LIana sedaj bi lahko rekle naprimer... "lepe".no, za v kopalke lepeuser posted image .pa še kakšen predlog??

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?