|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Se prehranjujete zdravo?
28.12.2010 19:23:55   
RR raziskuje
Hrana je zdrava, ko imate zdrave prehranjevalne navade, meni klinični dietetik Jože Lavrinec.
Je vaš zajtrk zdrav?

Preberite si: http://www.ringaraja.net/clanek/hrana-je-zdrava-ko-so-zdrave-nase-navade_3070.html
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Se prehranjujete zdravo?
29.12.2010 9:52:46   
miapia
Zajtrk naj bi jedel 2 uri po tem, ko si vstal. Dve uri po tem sem jaz že konkretno v službi, moj otrok pa v vrtcu. Hvala bogu, saj tam dobi recimo da zdrav zajtrk. Pa ne potrebujem filozofiranja, vse se da če se hoče, ker ob 4 zjutraj pa res ne mislim vstajati.
Sem se pa z zdravim načinom prehranjevanja leto dni nazaj navadila jesti tudi zajtrk, ki je ponavadi obrok sadja. Ker kruha ne jem, velikokrat jem riževe ali koruzne vaflje s pašteto ali margarino. Veliko izbire pa za "zajtrk to go" nimam. Jem pa redno 3 obroke na dan, brez moke, mleka in sladkorja. Moj otrok ima malo bolj razširjen jedilnik, se pa izogibamo sladkarijam, junk foodu, pripravljeni hrani in sokovom ter gaziranim pijačam. Prepovedano ji ni, na roj. dnevu pač poje kakšen bonbon, smoki, torto. In sem ful vesela, da je zdravo in v bistvu vse. Najraje pa kos kruha, vse sadje, zelenjavo, jogurt, juhe... In tudi v trgovini naša 2-letnica nikoli ni izrazila želje po sladkarijah in se metala po tleh. Moramo pa ji kupiti žemljo.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kdaj se vaš otrok začne spominjati?
Noben otrok nikoli ne pozabi materinega glasu. "Eden najzgodnejših spominov je spomin na materin glas."
To so znaki, ki kažejo na psihopatijo pri ...
Strokovnjaki na področju duševnega zdravja govorijo predvsem o teh štirih znakih.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?