|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Selitev v tujino
3.11.2015 14:15:32   
leški
Z bivšim imava 3 letno deklico nad katero skrbnistvo imam jaz. Na sodiscu je bilo dogovorjeno da ima on vse vikende i krscanske praznike malo pri sebi, teh vikendov se itak ne drzi. Z novim partnerjem imava deklico in sva zacela razmisljati o selitvi v tujino...na drugi kontinent. Ima kdo kaksne izkusnje s tem? Hcerka bi seveda pocitnice prezivljala pri ocetu.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Selitev v tujino
3.11.2015 15:16:06   
Masha_M
AFAIK za selitev znotraj EU ne rabiš očetovega privoljenja, za selitev izven mora pa on dati svoj pristanek.

Drugače mi pa res ni jasno zakaj je lažje za take pomembne in strokovne stvari spraševati neznanke na netu, kot pa danes v času uradnih ur zavrtet telefon in poklicat na CSD. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu leški)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Selitev v tujino
3.11.2015 18:10:36   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Masha_M
Drugače mi pa res ni jasno zakaj je lažje za take pomembne in strokovne stvari spraševati neznanke na netu, kot pa danes v času uradnih ur zavrtet telefon in poklicat na CSD. user posted image user posted image user posted image


ker ne sprašuje za strokovne nasvete ampak - citiram:
Ima kdo kaksne izkusnje s tem?

(odgovor članu Masha_M)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Selitev v tujino
3.11.2015 18:39:03   
leški
Nekateri pa res ne preberejo kot je treba...jitri gremo na csd vprasat. Zanima me če ima katera izkušnjo s tem in kot je napisala mateyka ne sprasujem za strokovni nasvet.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?