|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Silikonska ali iz kavčuka?
10.9.2004 7:37:19   
mala Zala
Mislim - DUDA. Mnenje strokovnjakov?

LP:zajcek:!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Silikonska ali iz kavčuka?
10.9.2004 9:53:11   
Alexandra
Zdravo Zala,

ko smo mi pred osmimi meseci nabavljali prvo dudo, sem prosila prodajalko, če mi lahko razloži razliko med dudama:
- duda iz kavčuka je bolj mehka in jo nekateri oroci sploh ne marajo, po uporabi pa rata lepljiva
- duda iz silikona je trša, ampak se zmehča.

Ko sem slišala, da bi mel moj otrok lepljivo stvar v ustih, noup. Mi imamo silikonsko. Vsekakor pa bi bilo bolje, če je sploh nebi meli. :)

L.P., :sloncek:

(odgovor članu mala Zala)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Silikonska ali iz kavčuka?
10.9.2004 10:05:54   
TARA in MAJ
TUDI MI IMAMO DUDO IZ SILIKONA IN JO MAŠ:duda: PRAV Z VESELJEM VLEČE;)PRI PRVIH DVEH:duda::duda: PA SMO IMELI DUDO IZ KAVČUKA IN KMALU JE POSTALA PRAV GRDA TAKO SMO JIH MORALI VEČKRAT MENJAT ČEPRAV ENI OTROCI NE MARAJO NOVE DUDE JE ZA NJIH BOLJŠA IZ SILIKONA SAJ OSTANE DALJ ČASA NESPREMENJENA ODLOČITEV PA JE SEVEDA OD POSAMEZNIKA NEKDO HVALI TO DRUGI ONO PA SREČNO:sloncek::sloncek::sloncek::bravo::bravo:

(odgovor članu mala Zala)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Silikonska ali iz kavčuka?
10.9.2004 10:09:13   
Lenny
Poskusili smo obe. Tista iz kavčuka se je v kratkem času tako "napila", da je bila občutno večja kot na začetku. Tako smo pristali pri silikonski in mali :duda: je prav zadovoljen.
Toliko o naših izkušnjah.
Lp
Lenny

(odgovor članu mala Zala)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Silikonska ali iz kavčuka?
10.9.2004 11:07:34   
Ro-La
Ali ste kje zasledile Aventove dude 6+ ?
Mi smo imeli do zdaj silikonsko, ker pa jih 6+ ni bilo, pa smo kupili iz kavčuka- SMRDI!!!!

Lp R&L

(odgovor članu mala Zala)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Silikonska ali iz kavčuka?
10.9.2004 11:47:07   
Lenny
Tudi mi je nismo našli, pa smo šli od Aventa k Chicco-tu. Na srečo mali ni protestiral.

(odgovor članu mala Zala)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Silikonska ali iz kavčuka?
10.9.2004 11:54:53   
Ro-La
Razlike v velikosti med silikonsko 3-6 in iz kavčuka 6+ ni, tako da bomo verjetno kar te silikonske še kupili, glede na to, da se iz kavčuka še napihne, pa mu itak ne bo šla v usta. Hmmm bomo razmislili še o kakšni drugi, mogoče se bo pa sam odvadil če druge ne bo želel:bravo: .

Lp R&L

(odgovor članu mala Zala)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Silikonska ali iz kavčuka?
10.9.2004 12:58:35   
dory
Mi smo imeli na zacetku kavcukovo, ker je bil presibek da bi vlekel silikonsko,ki je neprimerno trsa..no zdej k smo vecji pa mocnejsi imamo silikonsko :)

(odgovor članu mala Zala)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Silikonska ali iz kavčuka?
10.9.2004 14:19:33   
SILVA
Mi imamo silokonsko Nukovo:),drugih ne mara.
Ko začnejo rasti zobki,je treba dudo večkrat pregledati da ni kje pregriznjena.
Nam je pediater-zobozdravnik rekel,da je najbolje da uporabljamo vedni malo dudo:zmeden:,to se pravi od 0-6.
lp

(odgovor članu mala Zala)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Silikonska ali iz kavčuka?
10.9.2004 14:58:04   
oblacek
Nasa izkušnja..Nuk obe vrsti..enkrat mu dam eno drugič drugo..obe pa ima da si brusi dlesni..

(odgovor članu mala Zala)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Silikonska ali iz kavčuka?
11.9.2004 8:38:09   
mala
mi smo imeli od aventa najprej silikonsko potem iz kavčuka, iz silikona 6+ pri aventu ne obstaja je nevarno da jo odgrizne saj je trda, mi nimamo nobenih težav s kavčukom jo zamenjamo na 4 tedne in enkrat do dvakrat na dan steriliziramo.
:duda:

(odgovor članu mala Zala)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Silikonska ali iz kavčuka?
11.9.2004 16:30:40   
mehurčica
David ima iz kavčuka. Se mi zdi, da je boljše za zobke, če je bolj mehka. No ja, mi še čalamo na prvega.:)-

Ne vem kako lahko duda smrdi?:zmeden: Po čem? Hm...

Lp:miska:

(odgovor članu mala Zala)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Silikonska ali iz kavčuka?
11.9.2004 20:23:50   
Ro-La
Po gumi. Povohaj jo, kot da bi avtomobilsko gumo lizal- FUJ!!!!!!

Lp R&L

(odgovor članu mala Zala)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Silikonska ali iz kavčuka?
12.9.2004 16:17:00   
mehurčica
Zdaj sem si dudo skoraj čisto v nos porinla:)-:)-:)- pa nima vonja. Ali pa je z mojim nosom kaj narobe.8) (nisem prehlajena:) ) ...aja, pa lepljiva tud ni. Mogoče ker jo premalokrat umijem in se prah gor nabira.:)-
Malo heca ženskice!:rozica::sloncek::rozica:

Pa-pa:miska:

(odgovor članu mala Zala)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Silikonska ali iz kavčuka?
14.9.2004 8:26:32   
Anonimen
Meni so v trgovini rekli, da Nuk 3 (največje) iz silikona ne dela, ker je pretrda in zaradi zob in dlesni to ni dobro (preveč poriva naprej). Tako da imamo sedaj kavčukovo, ki jo je res treba večkrat zamenjati.

(odgovor članu mala Zala)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako dojenček "reče" RAD TE IMAM?
Dojenček rad gleda obraze, maminega pa ima najraje, zato ji nenehno namenja nežne poglede. V bistvu vsakokrat ko dojenče...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?