|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Skupaj za zmeraj. In pika!
15.4.2011 17:52:15   
Anonimen
Verjamete v eno samo ljubezen?

Je možno, da si z eno osebo lahko srečen celo življenje?

Ali se je v vsakem primeru naveličaš?

Ste srečni v svojem zakonu?

Zakaj niste srečni?

Jaz včasih sem, včasih ne.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Skupaj za zmeraj. In pika!
15.4.2011 18:48:09   
benika
Napačen forum.

A za taka vprašanje je potrebno bit anonimen? Nimaš jajc, da stojiš za svojim nickom? Samo vprašam, ne provociram.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Skupaj za zmeraj. In pika!
15.4.2011 18:53:15   
nusi
ne
da
ne
da
..

user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Skupaj za zmeraj. In pika!
15.4.2011 18:57:40   
Freya88
IZVIRNO SPOROČILO: nusi

ne
da
ne
da
..

user posted image



Enako...!
Ampak je tole kr neki:)

(odgovor članu nusi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Skupaj za zmeraj. In pika!
15.4.2011 22:32:23   
sanelaa
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Verjamete v eno samo ljubezen? NE

Je možno, da si z eno osebo lahko srečen celo življenje? DA, SREČA JE ŠIROOOOOOOOK POJEM

Ali se je v vsakem primeru naveličaš? NE

Ste srečni v svojem zakonu? NISEM POROČENA........AMPAK VSEENO, DA

Zakaj niste srečni? SEM SREČNA, KLJUB TEMU DA SEM OBČASNO NANJ JEZNA.............AMPAK ZARADI JEZE ŠE NISEM NESREČNA.

Jaz včasih sem, včasih ne.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Skupaj za zmeraj. In pika!
16.4.2011 19:50:14   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Verjamete v eno samo ljubezen?

NE

Je možno, da si z eno osebo lahko srečen celo življenje?

DA

Ali se je v vsakem primeru naveličaš?

NE

Ste srečni v svojem zakonu?

DA

Zakaj niste srečni?

?


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Skupaj za zmeraj. In pika!
17.4.2011 12:06:16   
ronja
Ne.
Ja.
Ne.
Nisem v zakonu, ampak sem srečnauser posted image . (v izvenzakonski skupnosti, hehe)
Nisem srečna, kadar se preveč stvari nagnete na kup in imam občutek, da nisem več kos vsemu skupaj (zdravje, služba, itd...), kadar imam občutek, da mi nič ne gre. Navadno pa je lubi tisti, ki me drži gor in ni med "problemi". Kadar kaj ni ok, se pač zmeniva, večinoma itak gre za kak blesav nesporazum in se da hitro zmenit - to pa naredijo leta, hehe.


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Skupaj za zmeraj. In pika!
17.4.2011 21:34:17   
roberta

1. ljubezen je stvar odločitve. lepo je, da je sprva osnovana na zaljubeljenosti, ampak ljubezen in odločitev za ljubezen pa je odločitev. in kot taka ni stvar "ali v to verjamemo", ampak kako močno smo pripravljeni delati za to, da bomo za to odločitvijo stali - v lepe in slabem.

2. sreča... mislim, pojem nedojemljivih razsežnosti. jaz bi prej rekla, ali sem zadovoljna, izpopolnjena v zakonu, partnerstvu... in odgovor je, da ja, po mojem si lahko. seveda ne vsak trenutek, vsaj dan, tudi vsak teden ne, ampak, ko potegneš pod črto, bi moralo biti nad črto več občutij izpopolnjenost in zadovoljstva, kot pa je občutij pod črto. se mi zdi, da se čist premalo zavedamo, da ima vsako partnerstvo slej ali prej neko krizo. in da to ni konec vsega. je pa začetek tega, da se pogovorimo, pobotamo, najdemo skupno pot in ponovno trdno odločenost za tega partnerja, za najino ljubezen. in če to midva zmoreva, potem sem jaz zadovoljna, izpopolnjena, če želiš, srečna.

3. naveličanost - to je pa taka grda beseda. človeka se ne moreš naveličati. morda se lahko naveličaš neke lastnosti, ki jo partner ima in te živcira, ampak osebe se pa ne da naveličati. lahko samo ugotoviš, da ta oseba ni zate, ker je pač neskladna s teboj. je pa fino, če to ugotoviš, preden se poročiš in imaš otroke. zato je fajn, da preden skočimo v zakon gremo že preko faze zaljubljensoti in se soočimo tudi z tistimi stranmi partnerja, ki nam mogoče niso tok fajn in se potem lahko odločimo, ali se želimo odločiti za ljubezen s tem človekom za "večnost" ali pa je bolj, da greva narazen.

4. beri odg. pri 2.

5. beri odg. pri 2.

6. še enkrat: vsi smo kdaj razočarani, jezni, ali samo tečni na partnerja. idealov ni. vsi imamo nesporazume. in nestrinjanja.... gre se za to, kaj delamo s tem. se s tem "spopademo" s pogovorom in iskanju rešitev, ali pa se predamo malodušju, brezupu, samopomilovanju, ignoriranju problema, ignoriranju partnerja, samokrivdi, iskanju krivde v partenrju, tožarjenju in kar je še tega.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Skupaj za zmeraj. In pika!
18.4.2011 8:37:30   
Izabelina
IZVIRNO SPOROČILO: roberta


1. ljubezen je stvar odločitve. lepo je, da je sprva osnovana na zaljubeljenosti, ampak ljubezen in odločitev za ljubezen pa je odločitev. in kot taka ni stvar "ali v to verjamemo", ampak kako močno smo pripravljeni delati za to, da bomo za to odločitvijo stali - v lepe in slabem.




user posted image

točno to, stvar od-ločitve... da se ločiš od vse ostalih potencialnih partnerjev in izbereš enega s katerim si... zaljubljenost res lahko pomaga, mislim pa, da ni nujni in logični predpogoj za ljubezen...

(npr. brezglavo sem bila zaljubljena v svojega bivšega, skorajda nesmrtno - še danes se kdaj pa kdaj spomnim in vprašam, kaj bi bilo, če bi bilo - v svojega "moža" - nisva poročena - pa nisem bila tako zelo zaljubljena pa sva neskončno srečna in odločena biti in ostati skupaj)


_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu roberta)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Skupaj za zmeraj. In pika!
18.4.2011 9:13:59   
sakuL
Verjamete v eno samo ljubezen? DA

Je možno, da si z eno osebo lahko srečen celo življenje? DA

Ali se je v vsakem primeru naveličaš? NE

Ste srečni v svojem zakonu? PRIDE DAN, KO MI JE VSEGA DOST

Zakaj niste srečni? PA SEJ PO SVOJE SEM



_____________________________

**najraj**

"A baby is something you carry inside you for nine months, in your arms for three years and in your heart till the day you die."

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Skupaj za zmeraj. In pika!
18.4.2011 12:44:12   
jagoda77

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Verjamete v eno samo ljubezen? NE

Je možno, da si z eno osebo lahko srečen celo življenje? MOŽNO JE, NI PA NUJNO.

Ali se je v vsakem primeru naveličaš? NE

Ste srečni v svojem zakonu? NISEM V ZAKONU, AMPAK SEM PA SREČNA :)

Zakaj niste srečni? /

Jaz včasih sem, včasih ne.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Skupaj za zmeraj. In pika!
18.4.2011 13:11:04   
Nika v službi
IZVIRNO SPOROČILO: tehnofil

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Verjamete v eno samo ljubezen?

NE

Je možno, da si z eno osebo lahko srečen celo življenje?

DA

Ali se je v vsakem primeru naveličaš?

NE

Ste srečni v svojem zakonu?

DA

Zakaj niste srečni?

?




Podpis pod tehnofila. Imam enake odgovore.user posted image


_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?