|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Slaba vest
25.2.2009 12:48:15   
tmms
V soboto je bil pust in js sm po dolgem cajtu (otroci so bili pri mami), spet zabandala, seveda z možem. Ker sm malo pomešala pijačo mi je zelo poškodlo, bla sm dobro razpoložena in določenih momentov se ne prav spomnim. Zdej me že četrti dan peče vest kaka mama sm in da sm mogoče kakšno narobe rekla. Ali se je kateri mami že to zgodilo?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Slaba vest
25.2.2009 13:01:46   
Anonimen
Ne delaj iz muhe slona. Je prav, da si si vzela čas zase, pa četudi si bila koma user posted image .

(odgovor članu tmms)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Slaba vest
25.2.2009 13:03:57   
uwaga
Če je tvoj mož dobre volje in se normalno obnaša, pa če ti policaji niso prišli na obisk, potem kakih hudih grehov verjetno nisi storila.
Če pa komu kaj ni pasalo, pa vedi , da do naslednjega pusta bo že vse pozabljeno.user posted image

(odgovor članu tmms)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Slaba vest
25.2.2009 13:12:48   
veveričica
super si naredila da si malo uživala.Saj če si mama se ga vseeno lahko napiješ občasno.ne obremenjuj se user posted image

(odgovor članu uwaga)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Slaba vest
25.2.2009 14:01:37   
anabanana
moralni maček user posted image


user posted image user posted image user posted image

_____________________________

krepat ma ne molat

(odgovor članu veveričica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Slaba vest
25.2.2009 14:11:22   
ronja
Otroci so bili pri tvoji mami, torej niso mogli slišat nič, kar bi lahko narobe rekla, mož bi ti pa verjetno že povedal, če bi mu kaj šlo do živega, ne? Saj ni zaradi tvojega odklopa noben trpel, ni res? Nalila sta se ga z možem, tak da ga tudi prevarat nisi mogla, tak da se res nimaš kaj sekirat, ker nisi v času, ki se ga ne spomniš, mogla naredit nobene večje neumnosti (manjše so pa nujne, da človek ne znoriuser posted image ). Uživaj življenje!

(odgovor članu tmms)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Slaba vest
25.2.2009 15:46:04   
lelaval
Se podpišem pod Ronjo.
Pa še kdaj lahko ponoviš user posted image


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Slaba vest
25.2.2009 21:45:57   
lukec
Kakšna mama si? Iz mesa in krvi, ki ni na svetu samo za to, da skrbi za otroke in se temu primerno obnaša. Tud zažurat ga je treba!user posted image

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Slaba vest
25.2.2009 21:52:04   
Anonimen
Ma daj.....če si mama še ne pomen da moreš v fertahu, s trajno pa v flajflotkah pr šporhetu ocvirke cvrt.
Hvalabogu da se znata sprostituser posted image
Za drugič pa....če vmes sm in tja mal vode popiješ se drug dan vsega spomnišuser posted image

(odgovor članu lukec)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Slaba vest
25.2.2009 22:12:16   
marjetica23
ne sekiri seuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Slaba vest
25.2.2009 22:52:59   
tweed
user posted image  grozna, grozna mama. Kako si mogla? Če bi bil jaz tvoj mož...
Eh, zabavala si se. Z možem, ki je na to verjetno že komaj čakal. Če je še ob tebiuser posted image , potem je vse OK...

_____________________________

Vsak dogodek je pozitiven iz določene perspektive.
Neli se je to poletje naučila plavat brez rokavčkov...
Rea pa se potopi pod vodo in vstane z nasmeškom...

(odgovor članu tmms)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Slaba vest
25.2.2009 22:57:25   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: tmms

V soboto je bil pust in js sm po dolgem cajtu (otroci so bili pri mami), spet zabandala, seveda z možem. Ker sm malo pomešala pijačo mi je zelo poškodlo, bla sm dobro razpoložena in določenih momentov se ne prav spomnim. Zdej me že četrti dan peče vest kaka mama sm in da sm mogoče kakšno narobe rekla. Ali se je kateri mami že to zgodilo?


Kaj ti to resno?user posted image   Kaj misliš, da odkar imamo otroke, nam, staršem ni dovoljeno "živeti"?

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu tmms)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Slaba vest
26.2.2009 8:32:44   
tmms
Hvala vsem za tolažbo. Danes je že malo bolje.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?