|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   So zimske vreče nujne?
9.10.2005 22:13:36   
kepa*
Mene pa zanima, a  je nujno imet zimske vreče za voziček? Ne me linčat, sem prvič mama, pa se ne spoznam najbolj. A ni dovolj, če je mali oblečen v kombinezonček?
A gredo te vreče na vsak voziček, tudi na marele?

_____________________________

Letos pa bo!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: So zimske vreče nujne?
9.10.2005 22:18:45   
Anonimen
Jaz bi rekla, da je skoraj nujno. Če pozimi otrok sedi pri miru v vozičku, mu mora biti res mraz. Jaz sem imela vrečo za Tioborja in mi nikakor ni žal. Res je dober občutek, ko ga lepo zapneš notri do podpazduhe in veš, da ga ne more zebsti. Kar se pa dimenzij tiče, pa mislim, da bi morale pasati na vse. Vsaj jaz sem kupila kar eno v Toysu in je pasala na dva vozička. Spodaj v voziček daj pa ovčjo kožo.

(odgovor članu kepa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: So zimske vreče nujne?
9.10.2005 22:54:13   
polona2
Definitivno sem mnenja, da je zimska vreča nujna, Hana je bila lansko zimo stara npr. pet, šest mesecev in sem jo imela v kombinezonu le 2x, v kengurujčku, drugače sem jo imela na sprehodih z vozičkom  vso zimo v zimski vreči, zame je nepogrešljiva.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: So zimske vreče nujne?
9.10.2005 23:00:01   
andrejaz
Meni se zdijo zimske vreče predvsem zelo praktična zadeva.
Jaz sem lani zimsko vrečo dala kar v košaro, čeprav je prvotno namenjena za športni del. Mi je prišlo zelo prav, takrat ko je Mark spal in sem kam na toplo prišla. Sem samo odpela zimsko vrečo, mu med spanjem potegnila dol kapico, malo odpela jopico, in je lahko spal dalje. Kombinezon je imel samo v najhujši zimi oblečen - poleg zimske vreče.
Še bolj prav pa mi je prišla zimska vreča v lupinici. Ko se je avto segrel, sem mu samo odpela zimsko vrečo.
Jaz sem imela original zimsko vrečo za športni del in original zimsko vrečo za lupinico, tako da ne vem, če vreče pašejo na vse vozičke

_____________________________

Naš sonček Mark se je rodil 30.8.2004, sončica Sara pa 4.8.2006

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: So zimske vreče nujne?
10.10.2005 6:53:52   
Lunca1
Kepa v čem ste se pa lani vozili? Najbrž v košari.

Midva sva jih ravno ta vikend gledala v Toysu in so cene od 25 pa do 120€. Pa na srečo nisva nobene kupila in sva doma probala dat iz tiste, ki smo jo uporabljali lani trdno dno in ugotovili, da bo še čisto super za tole zimo.user posted image user posted image user posted image

Aja smo pa že lani uporabljali vatirano torbo s trdim dnom.

(odgovor članu andrejaz)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: So zimske vreče nujne?
10.10.2005 7:23:23   
CUKRČEK
Meni se pa zdi, da ta vreča le ni tako nujno potrebna. Jaz je nikoli nisem imela.....ta malo sem pač orng oblekla, in čez še kombenizonček dala in je ni zeblo (očitno, ker je bila cela zelo zelo topla). Pa četudi je bil zunaj sneg in mraz. Glede na to, da je bila vedno zdrava (razen seveda bolezni, ki niso posledica mraza...) je kombenizon in orng obleka očitno dovolj.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: So zimske vreče nujne?
10.10.2005 17:17:24   
pravljica
a če imaš vrečo, tudi bunde ne rabiš user posted image
jaz že imam kombinezonček, nameravala pa sem nabavit tudi vrečo prav za takšne namene, da ga ni treba vedno budit...meni večkrat zaspi v postelji ali v naročju ob hranjenju preden kam gremo in ga kar takšnega dam v voziček pa dobro zadekam...gre tako tudi pri vreči pozimi brez bunde?

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu andrejaz)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: So zimske vreče nujne?
11.10.2005 8:28:53   
Urša
Definitivno praktična, res nujna stvar. Jst sm bla na začetku mal skeptična... A jo morm res kupit?...user posted image samo se je splačalo!

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: So zimske vreče nujne?
18.10.2005 10:37:30   
asso
Mi jo že dober mesec uporabljamo, saj ko se mala vozi mislim, da ji ni glih tako toplo kot meni, ki hodim. Pa že zaspi notri jo samo pokrijem in pustim kar na zraku.
Lani jo nismo imeli, ker smo imeli lupinico, ampak letos kar prav pride. Sej drugače gre z dekicami, ampak vreča je bolj praktična, ker je lepa topla, mehka... včasih moji mali prav zavidam kako lepo se ima v vozičku. Jaz bi tudi tam na toplem spala.

Drugače pa bunda je nujna, kljub spalni vreči.



_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: So zimske vreče nujne?
18.10.2005 12:43:26   
dory
Ne bom rekla,da je nujno, je pa tko prakticno...ker pozimi je res mraz,sploh pa za otroke,ki se ne hodijo...zato jih hitreje zebe...jst jo bom uporabla se letos,pa tamal ze fajn laufa....

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: So zimske vreče nujne?
20.10.2005 20:51:29   
Pajaca
Pr nas je bla nujna, ker imamo quinija s 3 kolesi in deko težko tolk zabašeš, da se ne odbaše ko otrok mal brcne, tko da sem jo jaz kar sama nardila pa je bila ful fajn. Vreče pa ne more dol zbasat.

Aja spodaj je bila vedno v bundi, ker je redko pustila, da jo čist zaprem in je mela roke zunaj. Včasih sem jo pa celo v kombinezonu not dala, če je blo ful mraz pa smo šli na res dolg sprehod.

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: So zimske vreče nujne?
21.10.2005 6:25:02   
polona2
Na spletni strani Eduscha sem videla lepo, 25 evrov.

(odgovor članu Pajaca)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kdaj se vaš otrok začne spominjati?
Noben otrok nikoli ne pozabi materinega glasu. "Eden najzgodnejših spominov je spomin na materin glas."
Razhod: menjata se starša, ne otroci
Ločeni milenijci vse pogosteje puščajo svoje otroke, da živijo v družinskem domu, medtem ko starša živita z njimi v izme...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?