|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Solata
31.3.2011 12:54:55   
divans1
Kdaj so vaši dojenčki oz. otroci prvič poskusili solato oz. so jo začeli jesti?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Solata
31.3.2011 13:08:32   
Petka09
Baje jih je fajn čimprej navajat na solato, jaz sem tu mogoče kiksnila, ker je nisem... Zato še danes, pri 2 letih ne je solate, oz. je surovo zelenjavo npr. surov paradižnik, surovo papriko.. ne pa zakisano.
Tudi kislih kumaric ni nikoli marala... Saj pravim, mogoče je nisem dovolj navajala na to, zato pa zdaj ne je.

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Solata
31.3.2011 13:24:26   
Katy78
Rdečo peso že kar kmalu, precej pred 1. letom, zeleno solato sem mu pa šele okoli 1. leta ponudila in jo je takoj sprejel. Zelo ima rad zeleno solato, motovilec, regrat, krompirjevo solato, sveže kumarice v solati so zakon, medtem ko npr. kislih kumaric noče niti probat, prav tako ne paradižnika (niti samega niti v solati), zelo rad pa ima surovo papriko za grickat.

(odgovor članu Petka09)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Solata
31.3.2011 13:30:32   
Hope2
Jaz našega tudi nisem zgodaj navajala na solato, nekje po 1 letu je prvič poskusil ali celo še kasnej. res več ne vem. Nisem pa zato, ker me je večina mamic svarila, da se jim zalepi na nebo, se davijo in prestrašijo- pa od takrat nočejo več poskusit.

Je pa sprva ni maral, potem je kar en dan pojedel celo skledo, potem se spet ni dotaknil kak mesec, pa spet kar en dan jedel... Ravno prejšnji teden je po 3 ali 4 mesecih spet solato jedel in to celo skledo. Sem mu ukradla 1 list, dal v usta in mi je ven vzel- to njegovouser posted image . S tem da se potem njegovih oboževanih makaronov sploh ni dotaknil. Kdo bi jih razumel. Probaj, pa boš videla, pa ponudi drugičuser posted image

Zelje v solati, je prvič poskusil pri cca 18 mesecih, je bilo fuj in rekel je da je to trava. Mu več nisem ponujala in enkrat okoli 2 leta mi spet vzame celo skledo in vse poje. Od takrat je minilo 5 mesecev in je zelje spet in še vedno fuj.

Isto velja za svežo papriko, ima obdobje, ko je boljša kot katerakoli čokolada, potem pa spet pol leta ne poskusi.

Paradajza ne mara in ga nikoli ni maral. Kisle kumare pa z veseljem liže, grize, samo potem ven pljuva- lizal in grizel bo pa še naprejuser posted image

Pri našemu je očitno, da uvajanje nima vezeuser posted image . Ko rabi, si vzame in se nabaše za nadaljnih par mesecev

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 31.3.2011 13:33:08 >

(odgovor članu Petka09)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
31.3.2011 13:47:20   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Petka09)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Solata
31.3.2011 14:43:49   
K_a_t_i
cca. 9 mesecev

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Solata
31.3.2011 14:54:26   
kajalin*
Jaz mislim,da je velijo odvisno od našega okusa in kaj jim ponudimo.naša je jedla solato pred enim letom,olive pa k je dobla drug zobek in jih še danes zelooo ubožujeuser posted image Smo pa pri mlečnih izdelkih bl tak,tak,ker tud sama nisem velik ljubitelj jogurtov in podobnega,pa imamo to vedno v hladilniku.

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Solata
31.3.2011 14:58:28   
Precious
petka se ne strinjam. Vsak je,kar mu je všeč in tukaj uvajanje nema vezeuser posted image
pri prvemu sem ponujalo solato,ma ni šans da je jedel,drugemu pa sploh nisem in je že od 2 leta nor na njo,vsak dan mora biti zraven kosila solata. celo surovo papriko in paradižnik je za malico

(odgovor članu Petka09)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Solata
31.3.2011 15:16:15   
ZARA
Ne vem. Jo še kar uvajam, stara je pa 7. Ne gre in ne gre.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Precious)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Solata
31.3.2011 23:12:42   
nusi
ponudiš, če jo hoče jo je, drugače ga pa itak ne moreš prisilt, naš jo ima rad, verjetno zaradi kisa (star je 10 m), jo pa bolj liže

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Solata
1.4.2011 19:51:41   
divans1
Ja pa mu jo na drobno zrežete al kako?

(odgovor članu nusi)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Solata
1.4.2011 20:14:01   
biba88
naša je zeleno solato poskusila pri 6 mesecih. jest sem ji jo dala v roke in jo je mal lizala mal tipala mal trgalauser posted image sicer potem vzgojiš malega paconarjauser posted image user posted image user posted image pri 10 mesecih zdaj sama vzame solato iz sklede in je...pri 6 mesecih smo ji tut ponudili rdečo peso in jo fulll je to sem zrezala mal...pa skos me je skrbelo da se ne bo zadavla in še vedno me skrbi ko je jo gledam kot sokol sem skos v pripravljenostiuser posted image

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Solata
1.4.2011 20:14:41   
ZARA
Aja, sem pozabila napisat, da je stara 7 let.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu biba88)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Metode uspavanja, ki škodijo otrokovemu ra...
Namesto, da bi poslušali sebe in otroka, se preveč pogosto zanašamo na mnenje strokovnjakov, sorodnikov in znancev. Le r...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?