|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Spalna vreča z rokavi
20.9.2005 7:21:34   
alenkapk
Ali je katera kje zasledila spalne vreče - zimske, z rokavi? Vsepovsod so v glavnem brez rokavov, jaz pa iščem z. Eno sem našla v katalogu Neckermanna, pa je kar zasoljena cena sedem jurjov.

Hvala!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Spalna vreča z rokavi
20.9.2005 7:36:34   
čebelica maja
Jaz sem jo pa kar sama naredila. Imela sem en star debelejši bombažni pulover in sem ga samo podaljšala z 20cm termo blagom in vstavila zadrgo. Če imaš stroj ali pa kakšna teta, babica... je to res enostavno - no seveda, pa če to znaš.
Vidla je pa res nisem nikjer v trgovini, res so vglavnem brez rokavov. Upam, da ti bo katera koristneje svetovala kot jaz???
Lp,

(odgovor članu alenkapk)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Spalna vreča z rokavi
20.9.2005 8:11:40   
tascha
V tovarniški trgovini Odeja v Škofji Loki vem, da jih imajo, cene pa ne vem.

(odgovor članu alenkapk)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Spalna vreča z rokavi
20.9.2005 14:18:06   
nena m
Odeja Škofja Loka ima zelo drage. Jaz sem iskala malo večjo, pa pride cca 11.000,00. Zdaj pa sem jo dobila na Brezovici za dobrih 5.000,00. Poglej na njihovo stran (ODEJCA), spalne vreče z dolgimi rokavi imajo od 4.000,00 dalje. Lahko pa jih tudi pokličeš - tel. 01-365-42-25. Lp

(odgovor članu alenkapk)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Spalna vreča z rokavi
20.9.2005 20:23:04   
elizabeta p
Jaz sem jo pozimi kupila v Baby centru in je bila okoli 6000.

(odgovor članu alenkapk)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Danes sem slaba mama
Slaba mama. Danes sem slaba mama. Zjutraj sem ti oblekla prvo stvar, ki mi je prišla pod roke, niti pogledala nisem ali ...
Pravila in pogoji nagradne igre HiPP: Hval...
Pravila in pogoji nagradne igre HiPP: Hvala mama.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?