|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Spletne igre
27.9.2011 11:42:39   
Aragot
Pozdravljeni!

Imate željo, da bi postali uspešni podjetniki, imeli svoj časopis, postali profesionalni vojak ali pa kongresnik in predstavljali državljane v kongresu ter sodelovali pri odločanju o pomembnih zadevah ali pa celo predsednik države. Vse to in še več vam ponuja spletna igra eRepublik.

eRepublik je masovna igrano spletna igra, ki daje velik poudarek na strategijo, ekonomijo ipd., gre za igro kjer lahko države osvajajo druga ozemlja ali pa kar celo državo in tako širijo svoje meje preko svojih suverenih meja. Tudi eSlovenija ni izjema, saj ima trenutno pod svojo oblastjo kar precejšen del Italije in Švice ter se dnevno bojuje za osvojitev novih ozemlji ter obranitev trenutnih. To je tudi eden od razlogov zakaj se moraš pridružiti slovenski skupnosti, saj več kot nas je, večja je naša vojaška in gospodarska moč ter smo tako samo še močnejši. Trenutno potekajo zelo pomembne bitke v regijah pod našo oblastjo, kmalu pa bo lahko prišlo tudi do nove pomembne vojne s Hrvaško, kar pomeni, da nujno potrebujemo okrepitve!

Ne čakaj predolgo in se nam hitro pridruži ter tudi ti sodeluj pri pomembnih bitkah. Registrirajte se preko povezave: http://www.erepublik.com/en/referrer/Fordring , tako boste dodani na moj seznam prijateljev in kot Mentor Slovenske Univerze, organizacije ki pomaga novim igralcem v začetnih korakih igre, bom pomagal tudi vam, da boste čim hitreje napredovali v igri!

Je igra, ki je primerna za vse starosti in v kateri lahko sodeluje celotna držina! user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Spletne igre
27.9.2011 11:54:48   
Anonimen
pejmo se mal pobijat. sploh te naše brate hrvate je treba potolčt. prokl*** barabe nam hočejo vzet piranski zaliv...user posted image

(odgovor članu Aragot)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Spletne igre
2.10.2011 23:20:40   
brezlj
Pa ajde, sej erepublik je kr dober špil. Sam so še boljše spletne igre. Erepublik sm mal opustu odkar sm najdu špil 1100 AD, k je podoben, sam v srednjem veku.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Spletne igre
3.11.2011 15:07:49   
h3x0r
Ali pa tukaj je tudi Igre

(odgovor članu brezlj)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Spletne igre
10.1.2012 22:46:41   
FotoModel
Jaz pa sem zadnje čase igral Osvajalca.si

Kar zanimiva zadeva, celo ko so kaki turnirji!

_____________________________

Khm khm, levooo nogavica, desnooo nogavica.. nogavice :)

Spletna trgovina LanStore - www.lanstore.si


(odgovor članu h3x0r)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Spletne igre
28.8.2012 18:29:59   
cartoonle
Če pa želite koga izzvati, so tu igre za dva igralca. :)

(odgovor članu FotoModel)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?