|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ste imele slabost in druge znake kljub SS
25.5.2009 9:16:05   
sisi77
Pozdravljene!
Noseča sem cca 7 t. Na pregledu še nisem bila. Zadnje 4 dni vsako jutro na wc papirju zagledam rjav izcedek potem pa cel dan nič user posted image . skrbi me da to vodi v ss. Sedaj dva dni nazaj so se mi začele pojavljati jutranje slabosti ki jih prej ni bilo. Sicer ne bruham vendar mi je kar zelo slabo. Ob tem me bolijo še prsi in me dajem utrujenost. Zanima me ali je možno da je plodek odmrl in imam kljubtemu slabosti. kakšne so vaše izkušnje ko je bil ss vam je bilo še vedno slabo. strah me je. pred 5 meseci sem imela ss zaradi prazne GV vendar takrat nisem imela slabosti in sem že nekako takoj slutila na nekaj ni ok. Vem da slabosti niso nujne vendar so trenutno upam zame rešilna bilka. prosim povejte svoje mnenje in izkušnje. Na pregled nameravam prihodnji teden če nebo krvavitev.user posted image
hvala vam
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ste imele slabost in druge znake kljub SS
25.5.2009 10:39:40   
florecita
Slabost je zelo dober znak zate.
Ko sem jaz letala na urgenco-tudi zaradi izcedkov- me je g. prvo vprašala če mi je kaj slabo.

No, meni ni bilo sploh slabo, le prsa se me bolela-to res. Ampak samo kakšen teden, potem se je pa počasi umirjalo... recimo da so me nehale bolet kakšna 2 tedna pred SS...

slabo mi pa sploh ni bilo tako da to ne vem.
So pa punce napisale da so ti znaki prisotni še mislim da kakšen teden, dva po odmrtju ploda ali kakorkoli...

ni pa seveda nujno, da vsak izcedek vodi v SS!
loterija, ni kaj.
Skušaj se čim manj obremenjevat, ker itak na koncu nimamo nobenega vpliva, karkoli že je.
Vem pa, da je težko-preverjeno.
no, želim ti srečo user posted image

(odgovor članu sisi77)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ste imele slabost in druge znake kljub SS
25.5.2009 10:50:50   
Jančika_
IZVIRNO SPOROČILO: florecita

So pa punce napisale da so ti znaki prisotni še mislim da kakšen teden, dva po odmrtju ploda ali kakorkoli...


Pri tretjem splavu je bilo tudi pri meni tako, torej slabost še dva tedna po abraziji. Ampak je pa bila to rahla slabost, ne tista prava. Pri prvih dveh splavih mi sploh ni bilo nič slabo, medtem ko mi je bilo v uspelih nosečnostih zelo slabo. Pri meni je očitno neka povezava, ni pa nujno pri vseh tako.

Sisi77, srečnouser posted image .

(odgovor članu florecita)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ste imele slabost in druge znake kljub SS
4.6.2009 16:33:55   
fusia
Če pride do odmrtja ploda je še vedno možno imeti nosečniške znake, ker te znake (slabost, boleča prsa ipd) povzroča posteljica, ki se lahko razvija še nekaj časa potem, ko plod že odmre. Vseeno pa je po moje bolj verjetno, da je vse v redu, če ti je slabo.
Pri meni so se sicer znaki nehali, ko je plod odmrl, čeprav pri drugem splavu najprej ni bilo nobene krvavitve.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ste imele slabost in druge znake kljub SS
10.6.2009 10:34:45   
ronja
Prvič mi NI bilo slabo in sem imela ss. Naslednjih 2x MI JE BILO NORO slabo in sem obakrat rodila. Baje je malo manjša verjetnost za ss, če ti je slabo, ker to pomeni, da imaš dovolj nosečniških hormonov.

(odgovor članu sisi77)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ste imele slabost in druge znake kljub SS
10.6.2009 20:20:11   
zarjica
Meni je bilo slabo še skoraj 2 tedna po abraziji, vendar po prvem tednu vsak dan manj, dokler ni slabost popolnoma minila. Slabost traja dokler se telo ne ˝sčisti˝ nosečniškega hormona iz krvi,... Seveda pa je odvisno, koliko je ženska noseča, saj količina nos. hormona ni ista v 7. tednu ali pa npr. v 15. tednu nosečnosti.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?