|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Steriliziranje prsne črpalke
29.5.2006 13:57:23   
lenika
Danes sem si prvič iztiskala mleko s prsno črpalko. To sem naredila tik po dojenju, tako, da sem iztisnila samo 30 ml mleka, zato bom popoldne črpanje ponovila. Zanima me, če je potrebno prsno črpalko čisto pred vsako uporabo sterilizirat ali je kdaj pa kdaj dovolj, če jo samo operem pod vročo vodo?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Steriliziranje prsne črpalke
29.5.2006 14:02:28   
Dashenka
Jaz sem jo vsakič oprla in sterilizirala, ker sem imela sposojen ta velik Aventov sterilizator. Tako mi steriliziranje stekleničk, dud in črpalke ni vzelo več kot nekaj minut dnevno.

Če pa b vse to morala prekuhavat, pa bi verjetno kaj hitro prešla le na umivanje z vročo vodo z minimalnim dodatkom detergenta ter le bčasno sterlizacijo.


Pri prsnih črpalkah je manjši problem le to, da jih zaradi skitih kotov težko dobro opereš, ostanki mleka pa so idelno gojišče za razvoj mikroorganizmov

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Steriliziranje prsne črpalke
29.5.2006 15:28:07   
Seven*
Crpalko sem sterilizirala samo prvic. Potem sem jo prala kar v pomivalnem stroju. user posted image user posted image

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Steriliziranje prsne črpalke
29.5.2006 15:38:06   
Anonimen
Tudi jaz sem jo prala samo v pomivalnem stroju.

Če sem vedela, da si bom iztiskala čez par ur še mleko, potem sem kar črpalko pustila gor na flaški in vse skupaj dala v hladilnik. Nato pa spet  črpala v isto mleko. Jaz si nikoli nisem mogla načrpati več kot 40 ml naenkrat. Tako je bilo vsega skupaj vsaj za 70 ml, ki ga je potem zvečer popil še dodatno zraven dojenja.


(odgovor članu Seven*)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Steriliziranje prsne črpalke
29.5.2006 15:38:46   
natalia
jaz sem jo samo enkrat na teden celo sterilizirala, drugače pa z detergentom dobro umila po vsakem čpanju.

lp

_____________________________

V našem kraljestvu domujeta princesa Eva in mali naslednik Žiga!

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Steriliziranje prsne črpalke
29.5.2006 15:45:56   
*goldfish*
Jaz sem jo sterilizirala po vsakem črpanju. Črpala pa sem si samo zjutraj in zvečer.

Sem jo razstavila na prafaktorje, pod vročo vodo splahnila in vse skup vrgla v sterilizatoruser posted image

< Sporočilo je popravil mana_t -- 29.5.2006 15:48:33 >

(odgovor članu natalia)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Steriliziranje prsne črpalke
29.5.2006 21:05:11   
tiktak
Jaz sem jo rabila le v porodnišnici. Tam so mi jo stirilizirali 1x na dan, drugače pa sem jo umila pod vročo vodo in z detergentom.

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Steriliziranje prsne črpalke
30.5.2006 3:34:56   
anajmad
Jst sem jo vsakič sterilizirala. Ne vem,mogoče stvar navade in tudi boljši občutek,da je vse čisto.Res pa je,da sem imela sterilizator,oz.ga še imam in sem jo vsakič,ko sem imela namen brizgati si jo pol ure sterilizirala prej. Sem pa 4 mesece brizgala po 4x do 5x na dan.
en lpuser posted image D.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Steriliziranje prsne črpalke
30.5.2006 8:10:17   
balaena
če si črpam zato, ker vem, da ni dovolj popila (ima take dneve, ko nič ne je in takrat črpam, da potem čez par dni ni suše), potem samo umijem. če pa vem, da je mleka več in ga bom dala zmrznit ali tamali popit, potem pa vedno prekuham prej.
 

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?