|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Stres
11.2.2014 10:32:34   
divans1
Kako se spopadate s stresom? Ideje....
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Stres
11.2.2014 10:52:41   
Izabelina
odstranitev stresnih situacij... ker to v večini primerov ni opcija pa:

sprehod v naravi, hobi, ki te razveseljuje, branje, telovadba, joga, una žogica za stiskat v roki,... ma kaj pa vem js nimam stresnega življenja, to so samo ideje, ki jih lahko prebereš v vsaki "ženskik" reviji... verjetn boš sama morala najt en ventil, ki deluje in ustreza tebi...

srečno!

_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Stres
11.2.2014 11:44:51   
mateyka
meditacija.
avtogeni trening (zelo podobno meditaciji v bistvu).

< Sporočilo je popravil mateyka -- 11.2.2014 11:45:31 >

(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Stres
11.2.2014 11:48:56   
mika
odstranitev stresnih situacij...


je možna tudi v najtežjih situacijah. Meditacija, čiščenje čaker ipd....Ohraniš situacijo izven svojega energijskega polja, ne dovoliš, da prodre v tebe in jo rešuješ ''od zunaj'', brez da bi te prizadela....ne vem kako se naj drugače izrazim, tako jaz občutim.

divans, mogoče bo lažje debatirat, če poveš na kak način doživljaš stres. Men se je pred petimi leti pojavila grozljiva anksioznost zaradi stresa in sem si rekla, da nikoli več ne dovolim, da bi me kaj takšnega doletelo. Lahko se javiš tud na zs, če dela.

evo, me je že mateyka prehitela ;)





< Sporočilo je popravil mika -- 11.2.2014 11:50:07 >

(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Stres
11.2.2014 11:53:27   
aprilčica07
Kadar je hujša opcija mi pomaga tek, če je milejša verzija pa kašen sprehod, kolesarjenje.... Ampak vedno moram bit fizično aktivna, to je v taki situaciji edino, kar me sprosti. user posted image

_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Stres
11.2.2014 12:32:32   
alda
 sprehod z našim kosmatincem !!
ZAKON!!!

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Stres
12.2.2014 10:24:38   
Tippi
IZVIRNO SPOROČILO: divans1

Kako se spopadate s stresom? Ideje....


Narava je čudežno zdravilo za marsikaj. tudi proti stresu!!

jaz prisegam na naravo! vse dejavnosti, ki so v povezavi z naravo. od sprehodov, do pohodov v gore in športov v naravi. tek, kolo, itd.

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Stres
22.7.2014 9:56:16   
mami2in1
...

< Sporočilo je popravil mami2in1 -- 22.7.2014 9:59:10 >

(odgovor članu rirane)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Stres
22.7.2014 11:01:34   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: rirane

Pozdravljeni!

Tukaj sem nov. In sem videl tale post. Moja punca ima kar stresno službo. Dela v računovodstvu in je kar nekaj rokov in je kar pod stresom. Nekaj sem bral o stresu. Mislim, da bi za nosečnico bil avtogeni trening ok. Ima mogoče katera kakšne izkušnje z meditacijo ali avtogenim treningom med nosečnostjo? Je tovrstna vadba proti stresu varna med nosečnostjo? Rad bi ji namreč kupil tečaj za rojstni dan...


seveda je varna. celo zdrava in dobrodošla.

(odgovor članu rirane)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?