|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Strokovnjak svetuje ..za zdravje vsake ženske...
24.3.2011 15:14:45   
svetnik
Ženske se naučite na pamet, moški pa doma svojim boljšim polovicam sprintajte, da se bodo naučile…user posted image

V: Moj mož si želi seksa v troje z menoj in mojo sestro. Kaj naj storim?user posted image
O: Izgleda, da vam je vaš mož zelo zvest. Vaša sestra ga privlači le zato, ker je podobna vam. Zaradi trojčka bodo vaše družinske vezi postale le še bolj tesne. Zakaj ne bi vključili tudi kakšne sestrične? Po skupinskem seksu se vsem prileže dobra hrana, zato ne pozabite pripraviti kakšen slastni zalogaj.

V: S svojim partnerjem še nikoli nisem doživela orgazma. Pomagajte mi!user posted image
O: Ženski orgazem je le mit, ki so ga razširile militantne feministke, ki sovražijo moške. Za nadaljevanje človeške vrste je popolnoma nepotreben in zato povsem nekoristen. Svojemu možu ga nikoli več ne omenite, raje mu skuhajte kakšno dobro kosilo.

V: Moj soprog od mene neprestano zahteva oralni seks. Kaj naj storim?user posted image
O: Ustrezite mu. Sperma je zelo okusna in ne redi, zaradi nje pa bo vaša koža še posebej sijoča. Tega se dobro zaveda tudi vaš moški. Njegova ponudba je zato popolnoma nesebična, saj je za moške oralni seks celo boleč. S tem vam le izkazuje svojo ljubezen, vi pa mu svojo hvaležnost lahko izkažete z okusno večerjo.

V: Moj mož vse preveč večerov preživi v družbi svojih prijateljev. Je to normalno?user posted image
O: Seveda, to je povsem običajno obnašanje, ki bi ga morali celo spodbujati. Moški je po duši lovec, ki se mora dokazovati pred drugimi moškimi. Pitje s prijatelji je zanj zelo stresno, povratek domov v vaš objem pa pravo olajšanje. Ne pozabite ga pričakati s toplo besedo in okusnim obrokom.

V: Moj partner še po 15 skupnih letih ne ve, kje se nahaja moj ščegetavček.user posted image
O: Vaš klitoris ni skrb vašega moža. Če se že morate igrati z njim, potem to delajte v vašem prostem času. Družinski proračun lahko obogatite tako, da se pri tem snemate, posnetek pa prodate na boljšem trgu. Za svojo sebičnost se mu lahko oddolžite tako, da mu kaj dobrega skuhate.

V: Moj mož vse manj časa namenja predigri. Kaj naj storim?user posted image
O: Če bi ga zares ljubili, potem mu ne bi bilo treba vložiti toliko truda, da vas pripelje do pravega razpoloženja. Predigra je namreč za moške zelo boleča. Prenehajte si želeti nečesa, kar je všeč le vam, in mu v času, ki bi ga zapravili za predigro, raje naredite sendvič.

Nasveti ženskam o seksu nasploh
V: Kako naj vem, daj sem pripravljena na seks?user posted image
O: Enostavno, vprašajte svojega fanta, on bo najbolje vedel, kdaj je pravi trenutek. V vprašanjih ljubezni in seksa so moški veliko bolj zreli in odgovorni, saj jim razsodnosti ne ovirajo čustva, kot pri ženskah. To so dokazale številne raziskave. V znak hvaležnosti mu ne pozabite pripraviti okusnega zajtrka.

V: Kaj se pravzaprav dogaja med spolnim odnosom?user posted image
O: To je popolnoma odvisno od moškega. Pomembno je le, da delate tisto, kar vam on reče, brez vsakršnih vprašanj. Mogoče vas bo kdaj prosil, da naredite tudi nekaj, kar se vam na prvi pogled zdi malo čudno. Vseeno to storite, potem pa mu skuhajte večerjo.

V: Kako dolgo pa bi moral seks sploh trajati?user posted image user posted image
O: Ne obstaja neka določena dolžina, a vse nad dvema minutama je dobro. Če je seks krajši, potem je to verjetno vaša krivda. Zapomnite si tudi, da se vaš partner po seksu ne more upreti naravni želji, da vas hitro zapusti in odide s prijatelji v gostilno. Ne bojte se - ko bo pripravljen, se bo že vrnil, medtem pa mu lahko pripravite nekaj okusnih prigrizkov.

V: Ali je OK, če z nekom seksam že na prvem zmenku?user posted image user posted image
O: Da.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Strokovnjak svetuje ..za zdravje vsake že...
24.3.2011 18:42:56   
hmm...
To je fora.

_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu svetnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Strokovnjak svetuje ..za zdravje vsake že...
25.3.2011 10:49:27   
katipi
SVETNIK = BEDNIK

(odgovor članu hmm...)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Strokovnjak svetuje ..za zdravje vsake že...
25.3.2011 10:54:26   
Anonimen
top shop user posted image to rabimo user posted image

moderatorji, prestavite na ustrezen forum: tukaj
user posted image user posted image user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil mizantrop -- 25.3.2011 10:56:47 >

(odgovor članu katipi)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Strokovnjak svetuje ..za zdravje vsake že...
25.3.2011 11:00:57   
*miska.mcc*
user posted image user posted image

kok se je fajn ze navsezgodaj smejat! user posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Strokovnjak svetuje ..za zdravje vsake že...
25.3.2011 11:02:32   
Freya88
Kak upam da tega ne bodo brali kaksni se neizkuseni najstniki:D

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Strokovnjak svetuje ..za zdravje vsake že...
25.3.2011 13:45:14   
posh
IZVIRNO SPOROČILO: Freya88

Kak upam da tega ne bodo brali kaksni se neizkuseni najstniki:D



Eh daj, neizkušen še ne pomeni retardiran.

(odgovor članu Freya88)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Strokovnjak svetuje ..za zdravje vsake že...
25.3.2011 22:33:16   
picola1
IZVIRNO SPOROČILO: posh

IZVIRNO SPOROČILO: Freya88

Kak upam da tega ne bodo brali kaksni se neizkuseni najstniki:D



Eh daj, neizkušen še ne pomeni retardiran.


user posted image


_____________________________

Indijanska prerokba: Šele, ko boste posekali zadnje drevo, zastrupili zadnjo reko, ulovili zadnjo ribo, šele takrat boste spoznali, da denarja ne morete jesti.

(odgovor članu posh)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Strokovnjak svetuje ..za zdravje vsake že...
17.5.2011 0:45:51   
superstar7
Hahahhahahaha user posted image   Kar naj sanjajo, v sanjah je vse dovoljeno.user posted image


_____________________________

Friendship often ends in love; but love in friendship - never.
Charles Caleb Colton

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?