|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Sušilni stroj
4.12.2008 15:52:04   
Valentina76
LP

Doma imamo Elektrolux sušilec 7755W al nekaj takega. No saj to ni tako pomembno. Zanima me zakaj nam po dveh mesecih uporabe še vedno perilo ne diši ko posušim? Uporabljam Lenor.. ta rumen.. pa ni tega vonja. Kaj šele da bi dišalo kaj bolj kot po pranju v stroju. Kdaj se bo" zluftal"  ta vonj po stroju? Čakam in čakam pa  nič.

Lep dan

Tina
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Sušilni stroj
4.12.2008 16:10:11   
NEVA-1
Kolikor je meni znano, se mehčalca ne uporablja, če sušiš v sušilcu, čeprov tud men perilo ne diši, ker smo že navajeni vonja.
Kadar pa ga zamenjam, pa občutim razliko

(odgovor članu Valentina76)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Sušilni stroj
4.12.2008 16:33:10   
blaža
Ni potrebno uporabljati mehčalca, če imaš sušilni. Mi vse peremo z Dashom, Italijanskim, ki naš ni enak in vse lepo diši, ko pride iz sušilnega stroja.user posted image

(odgovor članu NEVA-1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Sušilni stroj
4.12.2008 16:35:57   
Anonimen
Mehčalca se ne uporablja če sušiš v sušilcu. S tem podaljšuješ čas sušenja, pa še brez veze je ker sušilec mehča cunje, vonja pa itak ni.
Če hočeš da ti cunje dišijo se kupijo take vrečke za v sušilec, lahko pa eno krpico namočiš v najljubši vonj pa vržeš not. Jaz namočim eno krpico z eteričnim oljem in jo dam v sušilec.

(odgovor članu blaža)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Sušilni stroj
4.12.2008 18:06:29   
robinzon
Cunje iz sušilca ne bojo nikoli dišale tako, kot, če jih sušiš "peš". Ne pomagajo niti mehčalci. V mullerju prodajajo listke za sušilni stroj, kateri dajo malo vonja. Je pa uporaba mehčalca, če sušiš v sušilcu res brez veze,  ker je perilo mehko brez njega in še manj kemije je  v perilu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Sušilni stroj
4.12.2008 21:36:55   
TIA22
Jaz tudi uporabljam sušilni stroj, pa dam vedno mehčalec in sicer čokoladnega...pa mi vedno zelo dišijo oblačila. Pa ko omaro odprem, tako lepo ven zadišiuser posted image

(odgovor članu robinzon)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Sušilni stroj
5.12.2008 8:51:19   
kofetek2010
pri nas tud redno uporabljam mehčalec in je perilo ful dišeče po mehčalcu user posted image

(odgovor članu TIA22)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Sušilni stroj
5.12.2008 14:28:34   
Anonimen
No fino, da debata o sušilnih strojih teče, tako, da mi ni treba odpirati teme po nepotrebnem. Sicer ne bi razpravljala zaenkrat o dišečem perilu (meni se je vedno zdelo samoumevno da mehčalec pač mora biti, ko pereš perilo in upam,da ko ga bom dala sušiti v sušilni stroj, bo tudi dišal)
No jaz rabim pa nasvet glede nakupa..

Zdaj ko bo kmalu dojenček tu in bomo uporabljali po večini pralne plenice, bomo potrebovali sušilni stroj, ki dobro dela.

V mislih sem imela :
- Kondenzacijski sušilni stroj GORENJE, D72325 BK

user posted image


  Kondenzacijski sušilni stroj GORENJE, D72325 BK

Cena: 499,90 €

Cena s 3% gotovinskim popustom: 484,90 €


Dobava: v 2 do 4 delovnih dneh.

Za pranje do 7 kg perila, upravljanje: Use Logic, enoročno središčno upravljanje, programi: senzorsko sušenje/nastavitev stopnje vlažnosti perila, osvežitev, program za suho pospravljanje v omaro, funkcije: nižja temperatura sušenja, 5 stopenj vlažnosti, samodejno znižanje temperature za občutljivo perilo, varnostni sistem: opozorilo za polno posodo kondenzata, signal "čisti filter", energijski razred A, širina 60 cm.


in pa

-
BOSCH WTE84100BY SUŠILNI STROJ user posted image       Ocena uporabnikov: user posted image   Napiši mnenje Oceni izdelek .ratingStar { font-size: 0pt; width: 15px; height: 17px; margin: 0px; padding: 0px; cursor: pointer; display: block; background-repeat: no-repeat; } .filledRatingStar { background-image: url(/css/img/stars/StarOn.png); } .emptyRatingStar { background-image: url(/css/img/stars/StarOff.png); } .savedRatingStar { background-image: url(/css/img/stars/StarOn.png); } Oceni izdelek Zapri okno         Hvala!
  user posted image     Blagovna znamka: Bosch Vrsta sušenja: kondenzacijski Zmogljivost sušenja: DO 6 KG Energijski razred: C Poraba električne energije: 4,2 kWh   Redna cena:   399,00 €   Odprema: 1-3 dni   Tehnične podrobnosti Vrsta sušenja: kondenzacijski   Zmogljivost sušenja: DO 6 KG  Način upravljanja: elektronsko   Dodatne funkcije: zvočni sig. za konec suš.   Število časovnih programov: 11   Energijski razred: C   Poraba električne energije: 4,2 kWh  Mere (V/Š/G): 850 x 600 x 600 cm  Barva: bela   Glasnost: 65 dba  Kot odpiranja vrat bobna: 180° °  Blagovna znamka: Bosch   
Do 500 eurov bi še šla, več pa ne ;-) Na kaj je potrebno biti pozoren, ko kupuješ sušilni stroj? Pravijo, da so Boschovi artikli nasplošno zelo dobri, vendar pa vidim, da je sušilni stroj v C energijskem razredu...medtem ko je Gorenjev v A?

Hvala za odgovore ;-)

 

(odgovor članu kofetek2010)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Sušilni stroj
5.12.2008 15:42:13   
poli*
Mehčalca ni priporočljivo uporabljati, ker ima stroj v notranjosti tipala, s katerimi zazna stopnjo osušenosti perila in potem sam regulira čas sušenja. Mi imamo tud novega elektroluxa, zato vem. Če se zamažejo ta tipala, potem ne more neki regulirat... ma sej vse piše. In je potrebno očistiti boben s kisom.

Hmmm, pred kratkim smo kupovali sušilca, pa so nam nekej odsvetovali gorenje (čeprav imamo pralni stroj od te znamke)- mislim, da se nekej hitro kvarijo, ali kaj so že rekli... V večini so ti stroji razred B.... no, mi imamo C

Aja, pa glej še to- če imaš pralni stroj za 6 kg je čisto dovolj, če je tudi sušilni za 6 kg. Ker ponavadi se z vsakim kilogramom dvigne tudi cena

< Sporočilo je popravil poli* -- 5.12.2008 15:44:01 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Sušilni stroj
6.12.2008 22:36:40   
sazi
O dišavah ne bi povedala nič novega, mi itak ni prioriteta, da perilo suši.

Kondenzacijski sušilni stroj GORENJE, D72325 BK

Cena: 499,90 €

Cena s 3% gotovinskim popustom: 484,90 €


Dobava: v 2 do 4 delovnih dneh.

Za pranje do 7 kg perila, upravljanje: Use Logic, enoročno središčno upravljanje, programi: senzorsko sušenje/nastavitev stopnje vlažnosti perila, osvežitev, program za suho pospravljanje v omaro, funkcije: nižja temperatura sušenja, 5 stopenj vlažnosti, samodejno znižanje temperature za občutljivo perilo, varnostni sistem: opozorilo za polno posodo kondenzata, signal "čisti filter", energijski razred A, širina 60 cm.


Tile podatki ne bodo držali. Gorenje nima sušilca razreda A, aploh pa piše za pranje do 7kg perila (sem tudi jaz opazila na strani nekega proizvajalca, da imajo take napake). Prepričaj se na strani od Gorenja.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Sušilni stroj
6.12.2008 23:20:17   
Anonimen
http://www.preissuchmaschine.de/in-Waeschetrockner/Kondensationstrockner/Gorenje-D72325-BK.html

http://www.guenstiger.de/gt/main.asp?produkt=750035

Glede na ta dva linka spada v B razred..

Jaz imam tocno ta boschov susilec,ki si ga prilepila.Sem zelo zadovoljna z njim.Pri susilcu mi je pomembno,da ima senzor vlaznosti,da ko je dovolj suho neha oz zacne z programom proti meckanju.

Tale npr se mi zdi tud cist ok https://trgovina.gorenje.si/default.asp?id=13&productid=1383

(odgovor članu sazi)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Sušilni stroj
14.12.2008 16:21:32   
Shorty_
IZVIRNO SPOROČILO: skamp

http://www.preissuchmaschine.de/in-Waeschetrockner/Kondensationstrockner/Gorenje-D72325-BK.html

http://www.guenstiger.de/gt/main.asp?produkt=750035

Glede na ta dva linka spada v B razred..

Jaz imam tocno ta boschov susilec,ki si ga prilepila.Sem zelo zadovoljna z njim.Pri susilcu mi je pomembno,da ima senzor vlaznosti,da ko je dovolj suho neha oz zacne z programom proti meckanju.

Tale npr se mi zdi tud cist ok https://trgovina.gorenje.si/default.asp?id=13&productid=1383


ga imamo in je superuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?