|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   KAtero ležišče?
13.12.2008 15:33:48   
saraja
Pozdravljene,
rabila bi en nasvet in sicer: za mojo mami kupujem darilo (Abrahamovka) in sem se odločila, da ji kupim nove ''jogije''. Svetujte mi katere. Ker sem s Koroškega sem imela le malo opcij.
Gledala sem Hitexove, Ko-si Slovenj Gradec in bila sem v Sončku(lesnina), malo mi prosim svetujte.

Lp

_____________________________

Samo pravi prijatelj si upa povedati prijatelju tisto resnico, zaradi katere ne bo več njegov prijatelj!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: KAtero ležišče?
13.12.2008 15:43:54   
zmajaz
Jaz imam lateks ležišča od Dollarja in sem fuuul zadovoljna. Pravijo, da rabiš 2-4 tedne, da se navadiš spat na lateksu - ampak jaz že od prve noči spim ko angleček. Pa tudi na hrbtu lahko ležim kako dolgo hočem - na prejšnjem jogiju me je pa že po dveh minutah začel križ bolet, če sem ležala na hrbtu. Bi rekla, da so ta ležišča vredna vsakega centa. Pred nakupom sem pa kar dosti spletnih strani, forumov, neodvisnih raziskav ... prebrala in sem prišla do ugotovitve, da so za hrbtenico definitvno najboljši lateks ležišča ali pa vodne postelje - s tem da so te ta zadnje še dosti dosti dražje od lateksa, pa več vzdrževanja je z njimi.

(odgovor članu saraja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: KAtero ležišče?
13.12.2008 15:44:55   
saraja
In koliko si plačala? Kje pa imajo te trgovine?

_____________________________

Samo pravi prijatelj si upa povedati prijatelju tisto resnico, zaradi katere ne bo več njegov prijatelj!

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: KAtero ležišče?
13.12.2008 15:52:44   
zmajaz
Salone imajo v LJ, Kopru, Domžalah in Celju. Odločila sem se pa zanje, ker sem o njih brala na enih par forumih - in povsod same pohvale - tudi od ljudi, ki imajo njihova ležišča že več kot deset let.
Tole je njihova spletna stran: http://www.dollar.si/program.php

Jaz sem vzela v bistvu najdražje ležišče (ergo medic) - ker je to zadnji model in naj bi bilo najboljše. Cena je bila okoli 500 eur za enega se mi zdi - s tem, da sem dobila še neke popuste in je bilo potem manj.

(odgovor članu saraja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: KAtero ležišče?
14.12.2008 8:35:41   
mala zirafa
Za informacijo, če se zelo potiš ti latex odsvetujejo ker veže vlago nase.Mi smo ga tudi hoteli, a se mož grozno poti in je to odpadlo.Smo pa vzeli od mebla in je glih tako super, ampak tisti ta boljši.

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: KAtero ležišče?
14.12.2008 16:21:44   
tame
Midva imava vzmetnico tega podjetja http://www.lineaflex.si/index.php?option=com_frontpage&Itemid=1 in je super. Imava iz linije notte. Spiva oba zelo, zelo dobro.

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: KAtero ležišče?
14.12.2008 17:49:43   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: mala zirafa
Za informacijo, če se zelo potiš ti latex odsvetujejo ker veže vlago nase.Mi smo ga tudi hoteli, a se mož grozno poti in je to odpadlo.Smo pa vzeli od mebla in je glih tako super, ampak tisti ta boljši.


Naravni lateks veže vlago, a se tudi zelo hitro suši - velik problem pa do glede tega umetni lateksi (hidrolateks) in druge pene, ker isto vežejo vlago, a se le neradi sušijo, poleg tega pa tudi ko ležiš delujejo vroče, tako da se potem še bolj potiš, če si že itak nagnjen k temu. Moj se tudi poti, pa se lateks vseeno dobro obnese. Pa se mi zdi celo, da se, odkar imava lateks, celo manj poti kot prej. Sva pa tudi prej imela precej drago in dokaj kakovostno vzmetnico (je bila tudi Lineaflex, ne vem pa več, kateri model točno), a moram rečti, da z lateksom vseeno ni bila primerljiva. Take so pač moje izkušnje.

< Sporočilo je popravil zmajaz -- 14.12.2008 17:50:22 >

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: KAtero ležišče?
14.12.2008 20:04:15   
tažana
no če je že ravno debata o vlagi...
Če je spalnica zelo vlažna (po tleh v založenih kotih se delajo luže) ali potem ti jogiji začnejo plesniti?

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: KAtero ležišče?
14.12.2008 20:21:49   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: tažana
no če je že ravno debata o vlagi...
Če je spalnica zelo vlažna (po tleh v založenih kotih se delajo luže) ali potem ti jogiji začnejo plesniti?


Luže? Če je taka vlaga ja VSE začne plesneti - pa kaki god jogi maš.

Drugače pa vem, da za lateks mora obvezno met postelja latofleks, da se lahko zračijo jogiji. In če je taka grozna vlaga, potem po mojem res ne bi bilo primerno za lateks inpravzaprav za nobeno penasto ležišče. V tako bi lahko dal edino vodno posteljo. user posted image

(odgovor članu tažana)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: KAtero ležišče?
14.12.2008 20:29:49   
zmajaz
Tule je ena dobra neodvisna spletna stran za primerjavo različnih vrst ležišč (za tiste, ki razumete angleško), npr.: spominske pene, lateksa, vzmeti in vodne postelje. Primerjaš lahko: udobje, vpliv na zdravje, nakupne kritetije (cena, materiali itd.) in uporabo & vzdrževanje.

http://www.myfoammattress.net/compare/mattress.html

< Sporočilo je popravil zmajaz -- 14.12.2008 20:32:34 >

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?