|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   TENERIFE - kam?
15.2.2011 19:52:49   
svetlomodra
poleti bi šli na dopust na Tenerife. na izbiro imam področje ali PLAYA DE LAS AMERICAS ali COSTA ADEJE. v enem tednu si bomo 3 dni vzeli za ogled otoka in 4 dni za lenarjenje.

kakšna je razlika v plaži oz. izvenpenzionski ponudbi?

za katero destinacijo bi se vi odločili in zakaj?

bi bilo mogoče bolje iti v Puerto de la Cruz, hotel je zraven Lago Martiánez? je tja vredno it?

hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: TENERIFE - kam?
18.2.2011 15:56:53   
al1*
Costa Adeje je precej bolj miren del kot Americas. Mi smo bili v Adeje, je precej manj gneče, trgovin in ostalega. Kakšna je plaža v Americas ne vem, pri nas je bil pač pesek, plaža bolj ali manj prazna, smo pa bili konec februarja. 

_____________________________

lp


(odgovor članu svetlomodra)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: TENERIFE - kam?
20.2.2011 16:07:00   
*tajda*
Definitivno Costa Adeje,Las Americas je skomercializiran do konca.

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: TENERIFE - kam?
21.2.2011 9:25:27   
Goldy
Mi2 sva bila v Costa Adeje pred 5 leti, oktobra. Ful krasno, bi še šla - itak.user posted image Americas sva si šla samo pogledat. Ne morem pa reči, ker tam nisva bivala. V Costa adeje nama je bilo všeč, dosti vsega - trgovin, lepa plaža, hotelov, vsega pač.

_____________________________

Pa smo 4!!!

(odgovor članu *tajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: TENERIFE - kam?
24.2.2011 9:30:12   
sakuL
jaz sem bila v hotelu Gala. super hotel, odlična hrana odlična ponudba. Hodili smo tudi na javno plažo, ki je bila malo pod hotelom.
Imeli so tudi razne animacije, bilo je dosti otrok.
Puerto de la Cruz - je sevenejša stran otoka. Tu mi je bil edino všeč najbolj nori ZOO Loro Parque.
Meni so na agenciji priporočili južno stran tega otoka se pravi  v okolici La Etrella.

več lahko tudi na ZS.

lp




_____________________________

**najraj**

"A baby is something you carry inside you for nine months, in your arms for three years and in your heart till the day you die."

(odgovor članu svetlomodra)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: TENERIFE - kam?
26.2.2011 22:43:46   
Roberta69
IZVIRNO SPOROČILO: al1*

Costa Adeje je precej bolj miren del kot Americas. Mi smo bili v Adeje, je precej manj gneče, trgovin in ostalega. Kakšna je plaža v Americas ne vem, pri nas je bil pač pesek, plaža bolj ali manj prazna, smo pa bili konec februarja. 


Kakšne so bile pa kaj temperature takrat?

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: TENERIFE - kam?
27.2.2011 8:52:02   
al1*
Tam nekje malo čez 20. Moji so se tudi kopali, meni je bila voda premrzla. Zjutraj in zvečer smo imeli jopice, čez dan pa večonoma kratke rokave in tričetrt hlače.

_____________________________

lp


(odgovor članu Roberta69)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: TENERIFE - kam?
28.2.2011 9:26:31   
sakuL
temperature so krepko čez 20 stopinj.
jaz sem bila dve leti nazaj in je bilo nekje od 23-27 stopinj, ko je bilo sočno je bilo kar prevroče.

zvečer smo tudi bili v kratkih, pa vendar če s bolj zmrznjen človk ti jopa ni odveč :)
morje od 18-20 stopinj, jaz sem se kopala.


_____________________________

**najraj**

"A baby is something you carry inside you for nine months, in your arms for three years and in your heart till the day you die."

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: TENERIFE - kam?
1.3.2011 17:48:32   
svetlomodra
hvala vsem za mnenja, imam že vplačano rezervacijo. in zato me zanima, če ve kdo:
- koliko časa se vozi z avtom od področja de-las-americas do vstopne postaje za gondolo za el-teide? radi bi bili tam med prvimi, da bo manj gužve
- ali je vredno it gledat los gigantes z morske strani, je fascinantno ali "kar nekaj" in se z obale dovolj vidi
- je pri los gigantes kakšna lepa plaža (tam bomo julija)


(odgovor članu svetlomodra)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: TENERIFE - kam?
2.3.2011 7:59:34   
al1*
Mi smo si šli pogledat Los gigantes z ladjico. nam je bio všeč. Še posebej, ker vidiš tudi delfine, kar je posebno doživetje. Na plaži tam nismo bili, tako da ne vem.
Mi smo se do vzonžja vozili malo več kot eno uro, če se ne motim.


_____________________________

lp


(odgovor članu svetlomodra)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: TENERIFE - kam?
2.3.2011 14:15:52   
barni
Midva sva bila v Puerto de la Cruz in mi je bilo veliko bolj všeč kot na jugu. Rentala sva avto in prevozila skoraj ves otok po dolgem in počez. Južni del je bolj topel in sušen, tudi veliko veliko bolj skomercializiran. Severni del je hladnejši, bolj vlažen in manj skomercializiran. Se mi zdi, da je na severnem delu veliko več stvari za videt.

VEliko o tem otoku je napisano na Forumu odklop.com pod temo Teneriffe. http://www.lastminute.si/forum/ Poišči temo, ki ima največ strani, res je izdatno napisano o tem otoku.

Meni je bil krasen. Bila sem januarja in je bilo na severu okoli 21 stopinj. Voda pa nikoli ni preveč topla, ker gre za atlantik.

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: TENERIFE - kam?
3.3.2011 11:43:18   
sakuL
svetlomodra:
- koliko časa se vozi z avtom od področja de-las-americas do vstopne postaje za gondolo za el-teide? radi bi bili tam med prvimi, da bo manj gužve ...
--> voziš se kar ene dve uri, če ne več (z avtom). Če te zanima, je bila cena gondolo ze 1 osebo (odraslo) takrat 20 eur. (l. 2009)


(odgovor članu svetlomodra)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Savnanje v nosečnosti: da ali ne?
Ali lahko nosečnica obiskuje savno? Ali je savnanje nevarno zanjo ali za plod? Odgovoril nam je mag. Stanko Pušenjak, dr...
Tudi na dopustu ne pozabimo na okolje!
Ali ste vedeli, da je turizem odgovoren za kar 14 % vseh nastalih komunalnih odpadkov na globalni ravni in da evropski d...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?