|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ravno smo se vrnili iz Kosa
18.6.2010 15:52:15   
laurine
na začetku sem malo komplicirala, z 1 letnim in 5 letnim otrokom na letalo??? pa ni bilo nič takega. dojenčkov veliko in mali je skoraj cel let spal. Tudi glede hotela sem komplicirala "All inclusive" za otroke nuja? nikakor. mi smo bili v Agean village na Kosu, Kardamena, polpenzion je bil čez glavo dovolj - tudi za otroke. v sobi smo imeli nabasan hladilnik s pijačo in sadjem, drugega pa nam tako ali tako zaradi vročine ni pasalo. v bližnem hotelu all inclusive so za otroke imeli gratis pijačo (sladko, fuj in fej, če si hotel naravni sok, je bil za doplačilo, prav tako sladoledi, sem bila prav vesela, da nismo šli v ta hotel). 2 dni smo rentali avto, ki smo ga najeli pri Lucas car v mestu Kardamena, ker je bil najcenejši 30 eur na dan (13.06.2010) pa še stolček za dojenčka v ceni. hotelček super, naravna senčka na peščeni hotelski plaži, bazenček super, hrana super, predstavnik slovenski super (z otroki so risali na majčke, poslikava obraza in druge zanimivosti), no ja vse OK razen en teden je prehitro minil pa komarji so nas popikali, tako da zaščita proti komarjem več kot dobrodošla...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ravno smo se vrnili iz Kosa
18.6.2010 21:07:59   
JB
Laurine superuser posted image  mi se tudi kmalu odpravljamo v Grčijo,preko katere agencije ste pa šli?

(odgovor članu laurine)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ravno smo se vrnili iz Kosa
19.6.2010 13:04:33   
livia
Agencija?

(odgovor članu JB)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ravno smo se vrnili iz Kosa
20.6.2010 20:32:54   
laurine
aja šli smo preko Sun holidays, ki imajo skupaj z Relaxsom svojega predstavnika.

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ravno smo se vrnili iz Kosa
20.6.2010 20:53:08   
laurine
pa še to za informacijo:

predstavnica (naše agencije) ponuja nesramno drag rent a car, češ, da so drugi brez zavarovanja in nesigurni (cena v predsezoni 52 EUR na dan, mi nismo temu nasedli in smo šli peš z vozičkom v Kardameno, to je 15 min hoje in smo tam najeli reko Lucas rent a car. gospod je bil fer, edino malo je zamudil-10 minut, kar pa za Grne niti ni zamuda :-)..

avtobus vozi redno v Kardameno, postaja pred hotelom cena okoli 1,60 EUR. mi smo zaradi obilne večerje raje pešačili...

sadje in pijačosmo kupovali v marketih v Kardameni, da o grškem sladoledu ne govorim, njami....

(odgovor članu laurine)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ravno smo se vrnili iz Kosa
31.7.2010 23:06:50   
kinita
Pozdravljena laurine  tudi jaz se odpravljam na Kos in ravno v ta hotel. Povej mi ali ste šli na izlet v Turčijo oz. kam drugam? Ali je res dovolj polpenzion? A hladilnik ste lahko napolnili sami, mar ni nabasan z pijačo hotelsko ? Daj no, povej mi kaj se splača oz, na kaj naj bom pozorna. Pa dobro, da si omenila za komarje, bom vzela kaj, da me s hčerko ne popikajo. user posted image
Je še kdo bil na Kosu? Koliko ste kaj zapravile za teden dni?


(odgovor članu laurine)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ravno smo se vrnili iz Kosa
2.3.2011 9:29:58   
Pikica06
Mi smo bili septembra 2010 čisto po naklučju v tem hotelu in smo bili prav tako zelo zadovoljni! Imeli smo moderno opremljeno, zelo prostorno družinsko sobo. Najprej sva bila malo v skrbeh, ker je bila soba najdlje, kar je mogoče (čisto na vrhu hribčka), kar pa se je na koncu izkazalo za zelo pozitivno... Ko smo našemu malemu dvoletniku rekli, da kombi čaka, se je zelo hitro poslovil od igračk in si obul čevlje! :D

Za 5 dni smo rentali avto pri prijazni tetici v Kardameni (Manos rent a car) in smo prevozili cel otok. Na koncu smo itak ugotovili, da smo imeli eno izmed najlepših plaž pred hotelom, nam najlepšo - Paradise beach pa le 20 minut stran. Nikakor ne bi želela dopustovat na severnem delu otoka, ker tam ves čas piha. Na plažah smo med ležalniki in morjem videli bambusove stene, ki vsaj malo omilijo pihanje.

Zelo priporočam dopust septembra - ravno prav vroče za male otročke, na plaži nobene gneče, niti enega komarja, zelo toplo morje... Res super dopust!!!

(odgovor članu kinita)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ravno smo se vrnili iz Kosa
2.3.2011 9:36:22   
end1

IZVIRNO SPOROČILO: Pikica06

Mi smo bili septembra 2010 čisto po naklučju v tem hotelu in smo bili prav tako zelo zadovoljni! Imeli smo moderno opremljeno, zelo prostorno družinsko sobo. Najprej sva bila malo v skrbeh, ker je bila soba najdlje, kar je mogoče (čisto na vrhu hribčka), kar pa se je na koncu izkazalo za zelo pozitivno... Ko smo našemu malemu dvoletniku rekli, da kombi čaka, se je zelo hitro poslovil od igračk in si obul čevlje! :D

Za 5 dni smo rentali avto pri prijazni tetici v Kardameni (Manos rent a car) in smo prevozili cel otok. Na koncu smo itak ugotovili, da smo imeli eno izmed najlepših plaž pred hotelom, nam najlepšo - Paradise beach pa le 20 minut stran. Nikakor ne bi želela dopustovat na severnem delu otoka, ker tam ves čas piha. Na plažah smo med ležalniki in morjem videli bambusove stene, ki vsaj malo omilijo pihanje.

Zelo priporočam dopust septembra - ravno prav vroče za male otročke, na plaži nobene gneče, niti enega komarja, zelo toplo morje... Res super dopust!!!


in kolk ste plačali?

(odgovor članu Pikica06)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ravno smo se vrnili iz Kosa
2.3.2011 15:14:51   
Pikica06
Če se prav spomnim, smo dali za hotel, letalo... cca 1500 eur (Sunholidays) za 2 odrasla in dva otroka (2 in 4 leta). Za avto pa 200 eur za 5 dni.

(odgovor članu end1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ravno smo se vrnili iz Kosa
2.3.2011 15:36:02   
end1
hvala

(odgovor članu Pikica06)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...
IDEJA ZA VIKEND: Korita Krčnik
Poletje počasi prihaja, izkoristimo proste dni za družinske izlete po Sloveniji. Vabimo vas, da obiščete korita Krčnik, ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?