|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   TRDE PLENICE
22.11.2004 6:16:06   
milivanili
Lep pozdrav!
Imam 17mesečno hčerkico in že pol leta uporabljava plenice Racman. Zadnji mesec pa opažam, da so postale plenice pretiroma trde. Verjetno zato, ker jih sušim na radiatorju. Zanima me, kako naj jih spet zmehčam brez uporabe mehčalca, saj v nasprotnem primeru njihova uporaba ne bo več mogoča (zdi se mi, da jo ob nogicah kar malo tišči).

Hvala lepa za odgovor in lep dan vsem staršem in bodočim staršem!
Mili
Neposredna povezava do sporočila: 1
   TRDE PLENICE
22.11.2004 8:03:02   
Jančika_
Tudi jaz opažam, da so Racmanke po sušenju na radiatorju precej trde. Tu po moje ni kaj veliko za naredit:(. Posušene v sušilnem stroju so fajn mehke. Sicer pa imam rajši Štorklje, ki so dokaj mehke tudi po sušenju na radiatorju, pa še manjše so.

Namesto mehčalca dam malo alkoholnega kisa, tistega za vlaganje, ki je brez barve in skoraj brez vonja, zraven pa nakapljam še nekaj kapljic sivkinega olja.

Lp, Jana :zajcek::zajcek::zajcek:

(odgovor članu milivanili)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   TRDE PLENICE
22.11.2004 11:30:58   
Jančika_
Mislim, da ne bi smelo biti v razvoju kaj narobe, konec koncev so nekdaj do konca povijali v tetra plenice. Pa tudi danes jih kar nekaj uporablja bombaž...jaz vsekakor še nisem slišala, da bi lahko bilo kaj narobe.

Pa oglasi se še kaj!

(odgovor članu milivanili)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   TRDE PLENICE
22.11.2004 17:24:13   
Anonimen
Likanje zmehča perilo. Sicer sama ne uporabljam teh plenic tako da niti ne vem, če se jih lahko lika. Ampak če se, poskusita!

(odgovor članu milivanili)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   TRDE PLENICE
1.1.2005 5:08:27   
Annny
Sušilni stroj:)

(odgovor članu milivanili)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   TRDE PLENICE
3.7.2005 23:59:47   
Samo
Se pridružujem ančiki - skušaj jih s paro polikat ali pa likalnik drži stran in samo spuščaj paro na njih.

(odgovor članu milivanili)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   TRDE PLENICE
5.7.2005 9:12:21   
Anonimen
Jaz jih ravno zaradi tega sušim v sušilcu. Delno jih posušim tam, potem pa dokončno na zraku.
LP
Tash

(odgovor članu milivanili)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   TRDE PLENICE
5.7.2005 11:36:50   
Žirafca Helena1
Mi pa trde plenice malo poklofamo ob nogo in so potem čist mehke (oči izumu).:bravo::bravo::bravo:
:miska:

(odgovor članu milivanili)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?